Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Discgolf

12-120
Aastaringselt, väljas. Ka pimedas
Terve päeva vältel
EST, ENG

Lihtne ja hoogne mäng lisategevusena erinevatel väliüritustel.

Discgolf on viimaste aastatega võitnud eestlaste südamed. Mäng haarab kõiki – noori ja vanu ning füüsiliselt vormis ja mitte nii aktiivseid inimesi. Sobib kõigile ja pea kõikjal.

Kuidas mäng käib?

Discgolfi rada saab üles seada pea kõikide majutusasutuste juurde. Mängima saab hakata kohe ilma eelneva ettevalmistuseta.

Mängu eesmärgiks on võimalikult väheste visetega läbida kõik rajad. Radu on standard mängus 8. Iga raja algus- ja lõpp punkt on tähistatud. Raja alguskohas on antud rajalõigu kaart. Ühe raja pikkus võib olla 50-st 500 meetrini. Kogu mängu jooksul läbitakse tavaliselt 1-2 kilomeetrit. Discgolfi saab mängida aastaringselt. Isegi pimedas, kus kasutatakse helendavaid kettaid, valgustatud korve ning LED pealampe.

Discgolfi rada võib olla avatud terve päev ning üksikmängus minnakse rajale 4-5 inimesest koosnevate gruppidena. Igaüks saab visketaldrikud. Grupp saab punktikaardi ning lühikokkuvõtte reeglitest. Igaüks mängib enda eest ning teised kontrollivad, et punkte märgitakse õigesti ja õiglaselt. Kui rühm on esimese raja läbinud läheb rajale järgmine rühm. Võistlejal võtab mängu läbimine umbes 1h (aeg sõltub maastikust ja rajast).

 

Kuhu mäng sobib?

Discgolf sobib erinevatele suurematele üritustele, kus osalejad saavad mõnusalt ringi liikuda, natukene aktiivset tegevust teha ning meeskonnas üksteise seltskonda nautida. Mäng sobib hästi teiste aktiivsete tegevuste kõrvale vältama terve päeva. Näiteks meeskonnad jooksvalt läbivad mängu tegevuse.

Mängu hind

3-ks kuni 6-ks tunniks 470€garantii
Kuni 8-ks tunniks 617€

Hinnale lisandub käibemaks 20%

Kui samale üritusele tellitakse mõini meie seiklusmäng, siis saab Discgolfi mängu 15% soodsamalt.

Osalejate muljed

Kaire Võsa
Mandatum Life, Paekalda puhkekeskus
Suur tänu! Jäime väga rahule ja oli põnev ning tore mäng. Mõnel oli juba väike kogemus, teised said käe valgeks. Emotsioonid on positiivsed. Ei välista, et kordame mõnikord.