Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI
Telli seiklushuvilise parimad pakkumised ja saa ühelt e-poe ostult soodustust -15%   Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Uued fatbike ja kajakimatka marsruudid

19.03.2021
kajakimatk haapsalus

Vaiksem aeg matkaosakonnas on andnud meile mahti mõelda uutele ja põnevatele marsruutidele. Uskumatu kui palju võimalusi loodus meile pakub enda avastamiseks. Planeeri enda suvesse vähemalt üks tore elamusmatk.

Seiklusmatkasid oleme korraldanud juba 2000. aastast. Põnevust ja imelisi hetki jagub igasse matka, sest selle teevad eriliseks just need ägedad inimesed, kellega neid radu läbime. Sel kevadel on meil nimekirjas kaks uut marsruuti – kajakimatk Haapsalus ja Aegviidu/Nelijärve fatbike jalgrattamatk.

 

Haapsalu lahe kajakimatk

2020. aasta suvel korraldasime nii mõnegi ägeda kajakimatka Haapsalu lahel. Sellest kasvas välja väga populaarne matkasihtkoht. Seda päeval, päikesetõusul või -loojangul. Haapsalu kajakimatk viib meid vaatlema Tagalahte ja Eeslahte. Kevadiste kajakimatkadel on näha, kuidas linnud hakkavad saabuma ning ennast kevadtegemisteks ette valmistama. Matka käigus vaatame kaugemalt üle Haapsalu linna silueti ning lähemalt saame uurida Kuursaali, sadamaid, vana Kalakombinaati jpm. Suvel on imeline päikeseloojang, mis sarnaneb mõne kauge turismisihtkoha miljonivaatele.

Loe Haapsalu kajakimatka kohta rohkem siit. 

 

Aegviidu ja Nelijärve fatbike jalgrattamatk

Seoses ühe pikema projektiga on meie matkaosakond Aegviidu ja Nelijärve piirkonna fatbike jalgratastega sõitnud kümneid kordi risti-põiki läbi. Selle tulemusena oleme kokku pannud pigem keskmise raskusastmega fatbike jalgrattamatka marsruudi, mis algab Nelijärve puhkekeskusest. Raja läbimisel saavad osalised panna proovile end ja fatbike jalgratast paksus liivas ja kohati ka mudastel rajalõikudel. Samas on piisavalt kiiremaid lõike metsaalusel matkarajal.

fatbike nelijärve aegviidu

Loe Nelijärve/Aegviidu fatbike jalgrattamatka kohta rohkem siit. 

 

Matkade kohta rohkem infot ja broneeringuid saab teha kirjutades matkaosakonda Triinule (matkad@360.ee | 56668172) 

 

Loe veel: 

Eestlasi tabas sel suvel matkahullus: telgid ja matkaraamatud lähevad kaubaks nagu kuumad saiad

Piirangutest kuni 11. aprillini