Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI
Telli seiklushuvilise parimad pakkumised ja saa ühelt e-poe ostult soodustust -15%   Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Tiimitöötegevused, mis on turvalised

16.10.2020
tiimitöö_360 KRAADI

Iga päev tuleb meie e-posti päringuid meeskonnatöö tegevuste sooviga. Meil on hea meel tõdeda, et portfellis olevaid tiimitöömänge saame kohandada täpselt selliseks, et oleks järgitud kliendi poolt soovitud terviseturvalisuse nõudeid. Olgu nendeks siis osalejate vaheline distants, võimalus hajutada või taristu puhtus.

On mitmetest raadiosaadetest ja uudisnupukestest jäänud silma-kõrva, et järjest enam jäetakse ära meeskonnaüritusi, sest kardetakse liigseid lähikontakte. Samas on personaliga tegelevad inimesed rõhutanud, et just praegu on ülimalt oluline tuua meeskonnad uuesti kokku ning pikalt kevad-suvepuhkusel ja kodukontoris olemisega langenud ühtsustunde taastamisse rohkem panustada. Seda loomulikult arvestades kõiki vajalikke tervise- ja puhtusnõudeid.

Mitmed kliendid on olnud mõtetega, et organisatsioonis tiimiüritused ära jätta. Meil on aga hea meel rääkida mitmetest edukatest võimalustest, kuidas suurema personaliga ettevõtted saavad meeskonda ühendavaid tegevusi läbi viia. Nt osakondade kaupa. Tegevustena on kasutatud erinevaid nutiseadmetega mänge, matkasid ja meeskonnategevusi, kuhu sisse on põimitud ka koolituse osa.

Siinkohal vastaks mõnele tihti küsitud ja aktuaalsetele küsimustele:

 • Kuidas korraldada ühtne meeskonnapäev, kui ettevõttes on rohkem kui 30 inimest?
  Suurettevõte, kelle personal rohkem kui 300 inimest. Kliendi kindel soov oli kõiki meeskonnaliikmeid korraga kokku mitte lasta. Samas kevad- ja suvepäevad olid ära jäänud ning inimeste olemuselt oli näha, et sügisel on restardiks ühte toredat tegevust vaja. Nii jagati need ca 300 inimest väiksematesse 6-8 liikmelistesse meeskondadesse. Kahe päeva jooksul läbisid tiimid Ülemiste Citys nutiorienteerumise mänguga toreda seikluse. Pakuti lõunasööki ja tehti gruppidest pilti. Kõikidest väikestest piltidest pandi kokku suur ja äge meeskonnapilt. Tagasiside osalejatelt väga positiivne.
  Nutiseadmega meeskonnamängud annavad võimaluse osalejaid hästi hajutada. Võimalusi siin on väga palju. Vaata meie turvalisi nutiorienteerumismänge ka e-poest.
 • Mis tegevusi saab sügisel õues läbi viia?
  Sügis on olnud imeline ja soe. Seega kanuu- ja süstamatkad on veel oktoobriski ülimalt populaarsed olnud. Mõned planeeritud ka juba novembrisse. Nüüd vaikselt hakkavad jahedamad ilmad kohale jõudma. See annab suurema põhjuse minna räätsamatkale Eesti erinevatesse rabadesse. Ees ootab imeline värvide küllus ja huvitav maastik. Metsaradadel fatbike jalgrattamatk on tõeliselt äge väljakutse kõikidele rattasõitjatele.
  Lisaks enamusi meeskonnatöömänge saame üles seada nii, et osalejad on hajutatud ning kokkupuuted on minimaalsed.
 • Kuidas tagate seadmete ja välja renditava varustuse puhtuse?
  Peale igat mängu ja matka puhastame kõik seadmed ja varustuse nõuetekohaselt. Iga uus mäng ja matk seatakse üles puhaste ja töökorras vahenditega.

Kokkuvõtteks julgustame tiimijuhtidel oma inimesi usaldama koos asju tegema. Inimesed on väsinud ekraanidest. Üritusturundusettevõte Frank Events kirjutas meeskonna emotsionaalsest pangakontost ning selle täitmise vajalikkusest. Loe artiklit siit. Toogem rahvas kontoritest ja kodudest välja ning korraldame koos ühe ägeda meeskonnapäeva!

Personaalse pakkumise jaoks helista Paavole 5663 2979‬ või saada  päring info@360.ee 

 

Loe veel sarnaseid teemasid:

30 põhjust, miks tasub matkata!

Aktiivsed seiklused sinu taskus