Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Suured meeskonnamängud nagu Raharalli, annavad väga tugevat effekti edaspidises meeskonnatöös.

14.09.2023
money race

Selle suve vaieldamatult populaarseim mäng on Raharalli. See on hea meeskonnamäng, mis aitab kaasa suuremal seltskonnal tugevdada tiimisisest kliimat ning lahendab märkamatult mitmeid probleeme, mida tihti ei taheta tunnistada.

Raharalli mängu tugevaid eeliseid on ka see, et seda annab kujundada iga ettevõtte omaseks ehk, et Raharalli on ideaalne eriprojekti loomiseks.

Oleme erinevatel aegadel rääkinud, miks on meeskonnamängud head ning kuidas nad aitavad luua positiivset aurat kontoris.

Kuidas? 👇

Meeskonnamängudel võib olla mitmeid kasulikke aspekte nii isiklikus kui ka sotsiaalses kontekstis. Siin on mõned olulised punktid, mis räägivad meeskonnas mängimise kasulikkusest:

  1. Koostöö oskus: Meeskonnas mängimine õpetab inimestele, kuidas koos teistega töötada, kuulata teiste ideid ja arvamusi ning leida ühiseid lahendusi. See on oluline oskus nii tööl kui ka igapäevaelus.
  2. Suhtlemisoskus: Meeskonnas mängimine parandab suhtlemisoskust. Inimesed peavad selgelt väljendama oma mõtteid ja kuulama teisi, et mängus edukad olla. See on oluline oskus suhetes ja töökohal.
  3. Konfliktide lahendamine: Mõnikord võivad meeskonnaliikmete vahel tekkida erimeelsused või konfliktid. Meeskonnas mängimine õpetab inimestele, kuidas konflikte tervislikult ja konstruktiivselt lahendada.
  4. Õppimine kaotamisest: Meeskonnas mängimine ei tähenda alati võitu. Inimesed õpivad kaotama ja sellega toime tulema. See võib aidata arendada kannatlikkust, enesekontrolli ja võimet tagasilöökidega toime tulla.
  5. Moraalsed väärtused: Meeskonnas mängimine aitab kaasa fair play põhimõtetele ja austusele teiste vastu. See aitab kujundada moraalseid väärtusi nagu ausus, austus ja kaastunne.
  6. Lisab füüsilist aktiivsust: Paljud meeskonnamängud on füüsiliselt aktiivsed, mis aitab säilitada head tervist ja füüsilist vormi.
  7. Loominguline probleemilahendus: Mõned meeskonnamängud nõuavad loomingulist mõtlemist ja kiiret otsustamist. See aitab arendada probleemilahendamise oskust.
  8. Sotsiaalne võrgustik: Meeskonnas mängimine võib aidata luua uusi sõpru ja laiendada sotsiaalset võrgustikku. See võib olla eriti kasulik noortele inimestele, kes otsivad uusi tutvusi ja kogemusi.

Kokkuvõttes võib meeskonnas mängimine olla kasulik nii isikliku arengu kui ka meeskonnatöö oskuste arendamise seisukohalt. Samuti pakub see võimalust lõbutseda ja stressi maandada. Me proovime neid aspekte luua igas meeskonnamängus ning siiani on see õnnestunud.

Muide, meeskonnamänge saab teha ka siseruumides! Uuri lisa – info@360.ee