Bitcoin kaevandus meeskonnamäng

Bitcoin kaevandamine

Seikle kolleegidega ja teeni bitcoine!

Virtuaalne bitcoin kõigub üles-alla, aga meie uues meeskonnamängus saate päris bitcoine “kaevandada” ja mündid* jäävadki teile päriseks! See mäng on nagu tõeline kullaauk - bitcoine ei saa ainult võitjad, vaid neid jagub paljudele! 

Liigute väikestes tiimides, nuputate ja lahendate ülesandeid. Mida nutikam tiim, seda rohkem bitcoine ta kogub!

Mäng sobib hästi suvepäevadele!

Bitcoinide mäng koondab endasse kaks meeskonnamängude väga head omadust. Ühest küljest on mängus pisut rahulikku maastikul liikumist, teisalt on siin ka parasjagu klassikalist suvepäevade tegevust, kus ühisel mänguplatsil tehakse lustakaid meeskonnatöö harjutusi.

Selles mängus kaevama ei pea, elektrit vaja ei lähe, arvuteid ning tehnilisi vidinaid ka ei ole. Ei ole ka sporti või tõsist orienteerumist. Bitcoinide teenimiseks vajad vaid piirkonna kaarti ja tiimiliikmete nutikust. Otsite lähiümbruse maastikul üles õiged asukohad ja lahendate koos erinevaid ülesandeid. Kui näitate üles pisut nutikust, teadmisi ja loomingulisust, siis õigete lahenduste eest makstakse teile bitcoine. Kui olete oma esimesed bitcoinid teeninud ja julgete langetada “investeerimisotsuseid”, võite kuldseid münte teenida rohkemgi! Keerukama ülesande eduka lahendamise korral olete teinud ühest bitcoinist kolm. Aga iga tiim ise valib ja otsustab!

Meeskonnatöö on vajalik!

Mängus on kokku 12 eriilmelist meeskonnatöö harjutust! Vana hea ämblikuvõrk, kalapüük, silla ehitus, tiimipliiats ning veel mitmed toredad harjutused, mille siinkohal saladuseks jätame. Bitcoinide mängus on ülesanded mitmekesised ja erineva raskusega ning seetõttu pakub mäng tegevust ja väljakutset kõigile tiimi liikmetele.

Mäng sobib hästi suvepäeva põhitegevuseks.

Mängi koos väliskolleegidega!

See mäng sobib ideaalselt ka juhul, kui üritusest võtavad osa ka kolleegid välismaalt. Mängu sisu antakse teile kolmes keeles: eesti, inglise ja vene keeles. Võite korraldada maavõistluse, aga palju parem on jaotada eri keelt kõnelejad tiimidesse segamini - nii ei saa keegi eelist.

  • Osalejate arv 30-300
  • Mängu aeg 2,5 tundi
  • Mängida saab majutusasutuste juures üle Eesti. Ei sobi linnadesse (Tallinnas mängi Vabaõhumuuseumis).
  • Hooaeg: aastaringselt valgel ajal

*mängus saadavad bitcoinid on päris metallist päris mündid ja need jäävadki teile

Bitcoin meeskonnatöö mäng Meeskonnatöö harjutused 
Tiimitää mäng Meeskonnatöö harjutused

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osalejad arvavad

 

Maris Tross, Elisa meeskonnaga Lohusalus mängimas, kevad 2019

Eile oli meie valdkonnal väga meeleolukas motiveerumise päev. Mäng oleks võinud kesta pikemalt. Kaks tundi läks nii linnutiivul, et kõigil jäi veel justkui „kõht“ tühjaks ja oleks veel soovinud.

Terje Loorits, Ericsson meeskonnaga Toosikannul mängimas, sügis 2018

Meeskonnamäng oli igal juhul väga lahe ja kenasti läbi viidud, aitäh!  😊

Urmas Saarva, Arvutitark OÜ meeskonnaga Luhtre talus mängimas, suvi 2018

Seiklusmäng väga meeldis kõigile! Oleks võinud veel rohkem aega olla ja mäng kauem kesta. Alguses ei saanud vedama ja pärast ei saanud pidama nagu ikka:) Suurimad tänud Teile!

Veel osalejate arvamusi:

Sandra Tamm, Merko meeskonnaga Roostal mängimas, suvi 2018

Osalejaid jäid mänguga väga rahule. Meeldis ülesannete piisav keerukus ja võimalus liikuda omas tempos, kuigi oli ka ajaline piirang. Mängujuhid olid ka väga toredad. Kindlasti soovitaksin seda mängu ka sõbrale 😊

Seiklusmängu korralduse tasu 

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
30 - 80 inimest      19 €
81 - 120 inimest    15 €
Üle 120 inimese    13 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides! 
Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Tellimine ja info

Bitcoin kaevandamise mängu on meil vaid 1 komplekt. Ära mõtle pikalt, kui vajad uut seiklust suve laupäevaks! Helista kohe Tiinae 56632979 või kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Võta ühendust! 

Saada päring siit:

paavo@360.ee
Tel. 56632979