Suurendame käivet meeskonnatreening

Suurendame käivet!

Harjutamine teeb meistriks!

 “Suurendame käivet” on uus meeskonnamäng, mis annab kõige suurema efekti, kui seda mängib ühest firmast pärit suurem tiim. Lisaks iga juhi unistusele suurendada käivet, saab siin mängus parandada inimeste omavahelist koostööd ning saadud kogemust ka hiljem päris elus rakendada.  Erinevalt meie paljudest muudest mängudest puudub siin inimeste- või tiimidevaheline võistlusmoment ja kõik mängijad peavad töötama ühise eesmärgi nimel.

“Suurendame käivet“ on hoogne ja tegevusterohke mäng maastikul. Mängijatel tuleb hakkama saada ootamatute olukordadega (käibe suurendamine pole ju kunagi kerge) ning ka pisut nuputada, kuidas üheskoos tegutsedes virtuaalset käivet suurendada. 


Kuidas me seda mängu mängime?

Kollektiivil on mängu algul hulk käibe kasvatamiseks vajalikke vahendeid - arvutid, sidevahendid (kõik mobiilsed ja juhtmevabad), portfellid tähtsate dokumentidega, pitsat ja muud äri edendamiseks vajalik kraam. Kaasas on ka Äripäeva ettevõtete TOP100 – et oma käibe-eesmärke konkurentidega võrrelda, niisama unistada ja eesmärke seada. Kuid sel on oluline roll ka ülesannete lahendamisel.

Meeskond peab koostöö arendamiseks ja käibe kasvatamiseks maastikul reegleid jälgides liikuma, pisut nuputama, vastama küsimustele ja ülesandeid lahendama. Liigutakse paraja suurusega puntides (5-6 inimest), et kõigile jaguks tegevust, kuid kogu tiimil on ühine eesmärk - käibe suurendamine. Olulisel kohal on kiire info vahetamine ja suhtlemine, nõrgima lüli aitamine ning kogu tegevuse ühine koordineerimine.

Mängida saab igal pool ja igal ajal

Mängida saab igal pool linnades ja majutusasutuste juures. Kogu varustust saad kasutada ka kinnastes – seega võid mängida igal aastaajal. Ka pimedus ei sega - iga kollektiivi liige saab meilt pealambi.

Võta mõõtu konkurendi või partneriga või esita väljakutse kolleegidele!

Kuigi ühe mängu raamides tavapärast võistlemist ei toimu, saad sellegipoolest oma käivet võrrelda enne või pärast sind mänginud tiimide käibega (numbrid ei valeta ja meie hoolitseme võrdsete tingimuste eest). Nii et kui tahad, võta mõõtu kas teise osakonnaga, partnerfirmaga või kasvõi konkurendiga! Kas samal ajal või eraldi, vahet ei ole. Käive on käive!

b_300_190_16777215_00_images_stories_sisujpg_suurendame-kaivet_360_Loovaljal_31.jpg b_300_190_16777215_00_images_stories_sisujpg_suurendame-kaivet_360_Loovaljal_49.jpg b_300_190_16777215_00_images_stories_sisujpg_suurendame-kaivet_360_Loovaljal_40.jpg b_300_190_16777215_00_images_stories_sisujpg_suurendame-kaivet_360_Loovaljal_55.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osalejad arvavad

Egle Masing, AS Orthopedica tiimiga Kipperi talus, Suvi 2019

Mäng sujus väga hästi. Ilmaga vedas meeletult ja oli väga vahva. Mäng liitis meeskonda märgatavalt ja oskus kommunikeerida ning kolleegi jaoks olemas olla on täitsa olemas. Suur-suur tänu!

Kristina Uus, Telema AS tiimiga Pirital, kevad 2019

Mäng oli väga vahva ja eristus just sellega, et kõigil meeskondadel oli ühine eesmärk, mille nimel koostööd teha. Seni oleme peamiselt omavahel võistelnud. Jahedast ilmast hoolimata püsis tuju hea ja põnevust jagus viimaste sekunditeni.Suur tänu korraldamast, jätkake samas vaimus!


Kaire
kolleegidega Luhtres, talv 2019

Mängus osalenute sõnul oli mäng ise kõvasti põnevam, kui selle kirjeldus 360 lehel!

Veel osalejate arvamusi

Kristi Fuchs, Rakvere Politseijaoskonnaga Lammasmäel, sügis 2018

Tõesti, kõigile meeldis. Kui koolitusele/mängule tuldi ootava seisukohaga, siis ära läksid kõik positiivse emotsiooniga. Mängu lõpu hetkel oleks tahtnud veel mängida ja selles mõttes oligi lõpp õigel ajal, kui kõigil emotsioonid olid laes. Suur aitäh teile ja julgeme kõigile teid soovitada! Korraldaja meeskond ka super!

Birgit, Fitek AS tiimiga Kadriorus, suvi 2018

Tänud, megalaheda mängu eest! Meile väga meeldis, seda mängu võiks julgelt veel mängida ja teistele soojalt soovitada! Tervitused ka Lindale ja uute kohtumisteni!

Maris Tross, Elisa tiimiga Lohusalu sadama juures mängimas, kevad 2018

Mäng sujus suurepäraselt. Alguses oli pisut segadust, kuid inimesed said üsna ruttu aru, et teeme koostööd ja uuesti proo­vides, oleks kindlasti kohe alguses omavaheline suhtlus mõnusam. Osalejad olid kõik äärmiselt rahul (kõik 110 inimest) :-). Rahulolevaid nägusid oli terve Lohusalu sadam täis. Kui võimalust on, siis tahame kindlasti veel proovida ja kui keegi küsib, kuidas oli, siis soovitame kindlasti!
Suur-suur aitäh 360 meeskonnale :-) !Janne Mikkiver, AS Datel tiimiga mängimas Toosikannul, Talv 2018 

Kõik laabus kenasti.  Hea meeskonnatöö mäng, ilm oli ideaalne, mida veel tahta. Jäime väga rahule. Edu teile, te teete täitsa õiget asja!

Marion Maasikas,  Talv 2017 Nelijärvel

"Suurendame käivet" mäng oli väga lahe! Isegi liikumisvaegusega inimene sai oma panuse anda :). Meeldis just see, et kaasas olid erinevad materjalid ja nendelt pidi vastuseid välja lugema, mitte niisama kuskilt guugeldama. Hea oli see, et ühenduse saamiseks oli mitu varianti - nii kõne kui kiri. Toredad olid ka need video ja pildi ülesanded - lõbus vaheldus, mis pani loovuse ka tööle :). Mängujuht oli ka väga tore ja toetav!Ain Karutoom 

Mäng meeldis eelkõige, et tegemist on meeskonnamängu mitte võistlusega. Samuti, küsimused ja ülesanded, mis olid pea kõik erinevat laadi. Mängu kestvus oli optimaalne.Mari Jõudvald

Võrreldes eelmise aastaga oli sel aastal mäng toredam mängida, sest eelmine aasta ei saanud mängust kaua aega aru ja siis kui sai, siis oli juba väga vähe mängu aega ja mängu mõnu jäigi saamata. Seekord oli arusaadavam ja see andis palju juurde, sest sai ometi mängida. Hiljem selgus juba ka lisanüansse, aga kuna mäng ei olnud teiste vastu, siis polnud sellest midagi, sest keegi ei saanud ja kellelgi ei tekkinud eelist. Ühesõnaga oli mäng mõnus ja tore aeg kolleegidega koos. Negatiivse poole peale jäi võib olla ainult see, et mängu teema - majandus - ei olnud nii huvitav, aga see on muidugi eriala viga.

Meeskonnamängu korralduse tasu

Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
20 - 40 inimest      24 €
41 - 80 inimest      18 €
81 - 120 inimest    14 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%

 

Telli meeskonnamäng!

Helista Tiinale ja küsi lisainfot: 56632979 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 © Suurendame käivet mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI  omalooming. Välja mõeldud aastal 2018. Idee autor Linda, tiimis Alar, Imre.

 

 

  • Suurendame käivet sobib kõige paremini suuremale kollektiivile motivatsioonikoolituse osana.
  • Grupi suurus 20-120 
  • Aastaringselt, ka pimedas
  • Mängu aeg: 2h
  • EST, ENG
  • ©360 KRAADI omalooming 2018

 

 

Võta ühendust! 

Saada päring siit:

paavo@360.ee
Tel. 56632979