Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI
Telli seiklushuvilise parimad pakkumised ja saa ühelt e-poe ostult soodustust -15%   Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Räätsamatk õhtupimeduses ja müstilises Kakerdaja rabas!

07.09.2021

Soid on peetud eestlaste rahvusmaastikuks, seejuures on metsik ja maaliline Kakerdaja raba Eesti soodest üks tähelepanuväärsematest. Kakerdaja ja selle vahetu ümbrus on olnud oluline kirjanikele, muusikutele ja fotograafidele, Fred Jüssi on nimetanud seda oma inimeseks kujunemise ja kasvamise paigaks. Ent veelgi varasemal ajal on Kakerdaja olnud ligipääsmatu ja keeruka laugastikuga üksildane paik, kus elasid kerjused ja kakerdajad, kuhu mindi peitu sõdade eest, kuhu uputi õnnetult, kus käidi salateid mööda, ohverdati, ja nähti öösiti tondisilmi. Ka Kõrvemaa soosaartel elanud inimesed on olnud oma ümbruse nägu ja tegu – tugevad, kavalad ja mitmekülgsed. Ning muuhulgas osanud võluvaid lugusid rääkida.

Läheme õhtupimeduses avastama Kakerdaja raba läbi nendesamade kunagiste elanike lugude, avastame kaduvaid eluasemeid, keerukat laugastikku, püha- ja salapaiku, ning soo vähemtuntud äärealasid. Vaatame sügavale laukasse ja saame selgemaks, miks soodega seotud pärimus kõneleb peamiselt just aukartusest, saladustest ja üksildusest.

SOETA PÄÄSMED SIIT.

Kogunemiskoha koos info riietuse jms varustuse osas saadame eelinfoga enne matka mõned päevad. Ühtlasi matkajuhi kontaktandmed.

Kohtumiseni tõeliselt põneval hilisõhtusel räätsamatkal!