Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Meeleolukad pühademängud!

12.04.2022

Päästa lihavõttemunad!

Sel aastal vajab lihavõttejänes SINU abi! 🐰 Munadevärvimistehases käisid ringi kavalad rebased ning haarasid kaasa 20 värvitud muna. Rebased olid nii kavalad, et peitsid need virtuaalmaailmas üle laia maailma kõige kõrgemate mägede tippu. Munad aga olid Pühadejänestel mõeldud lastele rõõmu tegemiseks.

Nutiseade tuvastab, kui osalejad on liikunud vajaliku arvu meetreid ning siis avaneb küsimus. Sellele õigesti vastamisel oled mäe vallutanud ning muna leidnud. Mida kõrgemaks lähevad mäed seda rohkem peab ka küsimuse avamiseks kõndima.

Et kõik munad kätte saada, tuleb jalutada kas 1,5km või 3km olenevalt valitud mängust.

Mäng on lõbus igas vanuse ja ennekõike lastega peredele. Mängus tuleb teha ka naljakaid videoid ja pilte mängus olevate munadepüha teemalise filtritega.

Lustakaid seiklusi!

 

Emadepäeva mobiilimäng “Hetked, mis loevad ja jäävad meelde”

Iga ema on eriline, täiuslik ja parim. Ka Sinu ema! Tema on ohverdanud oma elust loendamatu hulk hetki, et just Sinu soove täita. Nüüd on Sinu aeg emale tähelepanu pöörata! 🤗

Siit võib saada algus teie ühistele rõõmsate hetkede ja jäädvustuste albumile. Reisi virtuaalselt emaga maailma erinevates paikades ning leia üles 18 maagilist lille, mille juurest võite leida toreda pildiülesande, kuulata muusikat, tähele panna ümbritsevat loodus või lahendada mõnda mõistatust.

Imelisi hetki mängimisel!