Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI
Telli seiklushuvilise parimad pakkumised ja saa ühelt e-poe ostult soodustust -15%   Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Mis on matkajuht Keidi lemmik asukohad Eestis?

15.04.2021
Persoonilugu_matkajuht

Keidi on uskumatult tore inimene ning alati täis positiivset energiat. Keidi persooniloost tuleb selgelt välja, et loodus, matkamine ning maalähedus on just tema märksõnad. Oleme rõõmsad, et Keidi on meie matkajuht.

 

Mida tegid enne 360 KRAADI meeskonnaga liitumist?

Töötasin müügikonsultandina Matkaspordis.

 

Millal jõudsid sellesse valdkonda ja kuidas said aru, et see on just see ÕIGE asi millega tegeleda?

Umbes 6 aastat tagasi, kui läksin õppima rekreatsioonikorraldust (praegu aktiivtegevuse instruktor) eriala Tartu Kutsehariduskeskusesse. Ja sealt edasi Luua Metsanduskooli matkajuhi eriala, et veel rohkem loodusest teada saada. Läbi erinevate praktika võimaluste sain aru, et just loodus on see kus töötada soovin.

 

Mis sulle matkade ja selle valdkonna juures kõige enam meeldib?

See, et iga päev on erinev ja iga matk on erinev. Ja see, et ümbritsev seltskond on samuti aktiivsed ja loodust nautivad inimesed, kellega saab alati midagi toredat ette võtta! 🙂

 

Kui sa parasjagu ei toimeta kontoris või ei vii läbi matka, siis kus ja mida tehes võib sind kohata?

Just praegusel hetkel istun suvilas kiigel ja vaatan kuidas lumi sulab. Aga muidu ka maal või suvilas toimetamas, mõnel matkarajal või lihtsalt looduses tatsamas ja loodust tundma õppimas, mööda Eestit ringi vuramas. 🙂

 

Mis on 2 kohta Eestis, mida soovitad igal eestlasel minna uudistama? 

Kaks kohta mida soovitan igal eestlasel igal aastaajal uudistama minna: Neeruti järvede ümbrus, sest see on aastaajas muutuv, seal kuuleb palju linde ja on muidu ka mõnus vaikne koht kus aega veeta. Ja teine koht, näiteks Tänavjärve kant, sest seal saab jalutada metsas, rabas, järve ääres ning saab teha pikki ilusaid matkasid.

Aga minu jaoks pole koht tegelikult väga oluline, peaasi, et on linnakärast ja tihetadest autoteedest eemal, näiteks Lõuna-Eesti loodus ja künklik maastik meeldib mulle ka väga!

 

Oled maailmas päris palju ringi reisinud. Mis on need 2 unistuste sihtkohta, kuhu sooviksid lähiajal minna? Mis nende paikade juures kõige enam sind kutsub?

Portugal. Ta on suhteliselt väike ning lühikese ajaga saaks sõita nii põhja, lõunasse, itta ja läände, et näha sellest riigist võimalikult palju erinevaid külgi.

Leedu-Läti. Kuna olen Eesti risti-põiki läbi matkanud siis sooviksin keskkonnavahetust ja näha Leedu loodust ja sealt edasi ka Läti.

 

Mis on need väikesed „asjad“, mis su päeva paremaks teevad?

Päikesepaiste.

 

 

 

 

Loe ka meie teiste matkajuhtide kohta:

Teeme tutvust matkajuhi Triin Ivandiga!

Matkajuht Gertrud armastab loodust ja lugusid!