Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI
Telli seiklushuvilise parimad pakkumised ja saa ühelt e-poe ostult soodustust -15%   Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Fatbike ja kajakimatka galerii

01.07.2020
kajakimatk_360Kraadi

Matk või pikem jalutuskäik on ideaalne viis, kuidas akusid laadida ning hingele ja meelele puhkust pakkuda. Ja matkata saab iga ilmaga ja igal aastaajal. Eks igaüks leiab endale lemmik liikumisviisi ning piirkonna, mis teda köidab.

Loodus pakkub kõige võimsamaid ja meeldejäävamaid emotsioone. Seda nii tõsisele loodushuvilisele ja iganädalaselt matkajale kui ka inimesele, kes heal juhul kord aastas reaalse matka ette võtab. Meil on hea meel näha igal planeeritud ja avalikul matkal on osalejaid, kelle jaoks rabamatk, kanuu- või rattasõit on esimeseks suuremaks matkaks. Seda on hea meel näha, et inimesed annavad aega endale ja avastavad uusi põnevaid tegevusi.

Juuni kuu viimasel nädalavahetusel toimusid kaks vinget matka – päikeseloojangu kajakimatk Haapsalu lahel ja fätbike jalgrattamatk Naissaarel. Siin on väikene galerii mõlemast üritusest. Pildid räägivad enda eest, et emotsioonid osalejatel olid laes.

Kes soovib veel sel suvel kindlasti kajakiga ägedat seiklust ette võtta, siis 29.08.2020 toimub matk Muinastulede öö Hiiumaa laidudel. 

 

Matkamise kasulikkusest saab lugeda siit.

Kui soovid ise korraldada matka või rentida matkavarustust, siis kirjuta Laglele, lagle@360.ee