Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI
Telli seiklushuvilise parimad pakkumised ja saa ühelt e-poe ostult soodustust -7%   Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Kanuumatkad suurvee ajal tulevad taas!

15.02.2021
Kanuumatkad_soomaa_360Kraadi

Kanuumatkad kevadel on sama ägedad kui uisumatkad talvel. Lume suurema sulamisega on järjest enam tunda kevade hõngu. Suurveteks läheb küll veel natukene aega, aga tasub varakult plaanid paika panna, sest viimasel hetkel ei pruugi kohti jaguda. 

Märts toob alati kaasa suurema lume sulamise ning sellega kaasneb ka veekogude veetaseme tõus, mida ootab iga kevadiste matkade huviline. Kanuumatkad on kevadel põnevad, sest äge on näha lume sulamise järel tekkinud vee jõudu ning. Loodus hakkab tärkama ning kevadised kevadekuulutaja linnud on juba saabunud. Ettenägevalt oleme pannud paika kaks kevadist kanuumatka.

Kevadised matkad on minule eriti põnevad, sest loodus muutub nii kiiresti. Nii kui on mõni soojem ilm vahepeal ja lähed uue grupiga kanuutama, siis puud-põõsad on juba värvi muutnud, hoopis suuremalt hulgal linde siristab oksal ning see imeline värskus, mis õhus on. See kõik on nii imeline!

Kutsume kanuumatkadele:

Viies aastaaeg Soomaal – lähme kanuudega avastama!

Kevadine kanuumatk Keila jõel

 

Lisaks avalikele matkadele pakume jätkuvalt eramatku. Neid vastavalt kollektiividele, sõpruskondadele ja suurematele perekondade kogunemistele. Välitingimustes lõbusaid kohtumisi läbi viia on äge ning need on kõigile meeldejäävad. Kanuumatkad, räätsamatkad, fätbike jalgrattamatkad ja muud seiklused. Sulle meelepärase matka korraldamiseks kirjutada matkad@360.ee

Erinevate veematkade puhul on meile ülimalt oluline veeohutus. Iga matk algab kontrollitud matkavarustuse jagamisega ning pikemalt peatume ka veeohutuse teemadel. Täpsemini kuidas ohuolukorras käituda, kuidas hätta sattunud aidata ning kuidas ka ennast päästa kui kedagi läheduses pole. Jagame näpunäiteid vajaliku varustuse ning ka soovitusi kohtade osas.

Kohtumiseni veematkadel!

 

 

Sind võivad huvitada ka teemad:

30 põhjust, miks tasub matkata!

Matk looduses on alati elamus.