Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

360FUN mobiilimängude osakond tuli välja lihavõttepühade erimänguga!

05.04.2023

Meeskonnamängudest väljakasvanud 360FUN on loonud pühade ajaks toreda mängu, mida on ideaalne mängida sõpradega või perega. Vaja läheb vaid nutitelefoni ning mängida saad ükskõik, kus parasjagu viibid!

Munadepüha on kohe-kohe ukse ees, kuid lihavõttejänestel on ÜKS suur mure. Nimelt pole jänkuperel tähtpäevaks mitte midagi pidulauale panna, sest suure kevadpuhastuse käigus läksid kõik retseptid koos pottide ja pannidega kaduma. Nüüd vajavad nad Sinu abi, et leida virtuaalmaailmast üles kõik vajalik üheks suureks pidusööminguks.

Jänkupere aitamiseks on teil vaja pere peale ühte nutiseadet, mis on teie abimees retseptide leidmisel. Virtuaalmaailmasse sisenemiseks ei ole vaja kaugele minna. Pane soojalt riidesse ja alusta seiklust enda koduukselt. Kõikide retseptide leidmiseks tuleb läbida asukohast olenemata 1.5km vabas õhus.

Nutiseade tuvastab, kui olete liikunud vajaliku arvu meetreid ning siis avaneb küsimus, millele õigesti vastates saad vihjeid kõikide vajalike komponentide leidmiseks.

Mäng sobib igas vanuses lastele ja ennekõike kogu perele.

Mängu saad soetada siit.

PS! Jänkud lubasid, et kõikide pidusööminguks vajalike komponentide leidmisel jagab ta Sinuga salajast retsepti, mida ise Suurel Reedel terve perega pidulaua jaoks valmistada.