Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI
Telli seiklushuvilise parimad pakkumised ja saa ühelt e-poe ostult soodustust -15%   Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

360 KRAADI sai uue beebi!

22.04.2021
360FUN mobiilimängud logo

Ülimalt hea meel on tutvustada Sulle meie uut beebit – 360FUN on uus e-poe bränd, mis keskendub just erakliendile. E-poes olevaid tooteid on lihtne soetada, lihtne mänge mängida, on kaasahaaravad ja panevad liikuma.

360FUN on meie uus e-poe bränd, mis keskendub pigem erakliendile pakutavate teenuste ostmiseks. Lai valik erinevat tüüpi mobiilimänge, mis on lõbusalt hariva sisuga ning samal ajal tuleb mängijatel liikuda. Tempo saab iga mängija ise valida. On mobiilimänge, mida saab mängida ainult teatud linnades. Nagu näiteks erinevate linnade Jüri von Kaufmanni seiklusmängud, Saku, Keila-Joa, Käsmu või Tallinna lauluväljaku mängud.

Lisaks on ka hulk mobiilimänge, mida on võimalik mängida kõikides Eesti paikades või lausa üle maailma. Lihtsalt mängu ostmise hetkel on vaja interneti olemasolu, Loquiz rakendust. Mängu mängides piisab vaid GPS ühenduse olemasolust. 360FUN e-poes on piirkondlike filtrite kasutamine nii mugav, et kohe saad teada, millist mängu kasvõi oma lemmik matkarajal või linnas mängida saad.

“Uus e-poe platvorm annab meile arenemiseks palju laiemad võimalused kui eelmine lahendus. Lisaks oleme vaatamas ringi ka teisele poole piire ning loodame peagi ägedaid mobiilimänge pakkuda ka teistes lähiriikide suuremates linnades. Meie pilootprojekt on näidanud, et huvi sellise lahenduse vastu on nii vanematel kui ja lastel.” Taavi Puuorg

 

360FUN mobiilimäng perega

 

Lisaks saab e-poest osta lihtsalt pääsmeid kõikidele toimuvatele avalikele matkadele. Kui varasemalt võttis kogu ostu- ja broneerimissüsteem kauem aega, siis nüüd on see tehtud imelihtsaks.
Gruppidele matkade korraldamiseks tasub ikka vaadata 360 KRAADI lehte.

Maksekeskuse pangalinkide kaudu on lai valik maksevõimalusi. Lihtne ja mugav!

Kutsume kõiki mobiilimänge mängima!

 

Mobiilimäng 360FUN

 

 

Veel lugemist:

Seiklusmäng Tallinna erinevates linnaosades