Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI
Telli seiklushuvilise parimad pakkumised ja saa ühelt e-poe ostult soodustust -15%   Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Veesõidukite töötuba

Lõbus ja põnev suvepäeva tegevus!

Tegemist on intensiivse ning lõbusa ettevõtmisega, millest saavad päeva jooksul osa võtta paljud! Sobib hästi suvepäevale kogu päeva vältavaks lisategevuseks.

Töötoas on erinevad veesõidukikd – süstad,  kanuud, 2 sit on topi ja 2 stand up paddle. Kogu tegevust juhivad ja aerutamisest räägivad kaks instruktorit. Huvilistel on võimalik proovida aerutamist erinevate sõiduvahenditega. Instruktorid juhendavad ja õpetavad eri tüüpi sõidukite kasutamist.

Süst on nooljas kergest materjalist (plastist, alumiiniumist, presendist) veesõiduk, mida kasutatakse peamiselt võistlusspordis ja veematkamises. Süst on pealt kinnine, mis tähendab, et süstasõitja jaoks on ümmargune ava, mis pärast tema kohaleistumist kaetakse veekindlast materjalist klapiga, vältimaks vee sissevalgumist. Süst pannakse liikuma, tõmmates 2-labalise aeruga vaheldumisi kummaltki poolt süsta.

Kanuu on indiaanlaste ja teiste loodusrahvaste kerge paat. Kanuusid on valmistatud erinevatest materjalidest, sealhulgas puidust ja kasetohust. Kanuud aerutatakse ühe labalise mõlaga.

Sit on top on pealt lahtine kajakk, mis on tava kajakist laiem ja kordades stabiilsem. SOT’iga on hea teha esimest tutvust aerutamisega. Ümberminemisel ei pea kartma, kuidas sõiduk uuesti käima saada – sa keerad selle õiget pidi ja ronid lihtsalt peale.

Stand up paddle on Hawailt pärinev veespordiala, kus tegemist on spetsiaalse lauaga, millega on võimalik liikuda edasi laual püsti seistes, põlvili, istudes või kõhuli olles, aeru või käte jõul.

Kestvus

Kestvus on kuni kuus tundi, selle ajaga jõuab erinevaid veesõidukeid proovida kuni 70 inimest!

Toimumiskohad

Veesõidukite töötuba saab läbi viia avatud veekogu juures: meri, järv või rahulik jõgi. Sobivad ka tehisjärved ja suured tiigid, näiteks Toosikannu Puhkekeskuse tehisjärv.

Korralduse tasu

Töötoa korralduse tasu kogu päevaks 693€

Lisanub käibemaks 20%.