Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Eesti mäng

12-120
Kevad, suvi, sügis
2h
EST

Avasta Eestimaad läbi meelelahutusliku ja liikuva mängu.

Kas tead, kus asub Eesti suurim rändrahn, milline näeb välja viikinglaev Turm või kus asub ainuke jõepraam? Eesti mäng nõuab nii teadmisi kui nuputamist ning selle käigus avastate koos meeskonnaga põnevaid ja eriskummalisi seiku ning paiku Eestimaal.

Kuidas mäng käib?

Eesti on sõna otseses mõttes peopesal – mängualaks on tahvelarvutil virtuaalne Eesti kaart. Lisaks saab meeskond suure pildikaardi, millel on erinevaid ajaloolisi objekte, olulisi maamärke, lindude ja loomade pilte. Puuduvad kohanimed. Vihjete abil tuleb õiged asukohad üles leida. Väike samm maastikul on suur hüpe kaardil. Nii saate lühikese aja jooksul ära käia nii Nasval, Pärnus, Narvas või seigelda hoopis saartel.

Mängus on oluline hea meeskonnatöö, tegevuste koordineerimine ja strateegia – milliseid paiku millal külastada. Edukas on meeskond, kes suudab aegsalt paika panna õige mängustrateegia.

Kuhu mäng sobib?

Eesti mäng on hea nuputamise mäng, mis sobib suvepäevadele ja erinevatele meeskonnaüritustele.

Mäng sobib piirkondadesse, kus on piisavalt avatust. Enamike majutusasutuste juures. Linnades sobib mängimiseks hästi mõni suurem park (nt Kadrioru park).

Virtuaalne Eesti vajab avarust. Eesti mängu saame teile korraldada enamiku majutuskohtade juures igal ajal ning ka pimedas! Kitsaks võivad jääda vaid väga väikese territooriumiga kohad. Tallinnas soovitame firmaürituste puhul valida Eesti mänguks Kadrioru park.

©360 KRAADI Mänguskeem ja lahendus on 360 KRAADI omalooming, 2017.  Idee autor Alar, tiimis Urmas, Linda.
Kaardid Regio.

Mängu hind

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
12 – 30 inimest           33 €
31 – 60 inimest           28 €
61 – 90 inimest           22 €
91 – 120 inimest         19 €
Üle 120 inimese         17 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%

Kui üritus toimub meie partner majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides.

Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Osalejate muljed

Mariana Köster
If tiimiga Kadriorus, suvi 2018
Käisime eile mängul ja jäime väga rahule! Mäng oli vahva ja andis jutu ainet veel tänasekski.
Helina Tuuna
Kitman Thulema timiga mängimas Kadriorus, kevad 2018
Jäime mänguga väga rahule. Kadrioru park iseenesest on juba ilus koht, seda enam varakevadine. Eelnev orienteerumisoskus polnud vajalik, mis tegi mängu kõigile arusaadavaks. Loomulikult oli ka meie pundis hasarti minevaid kolleege, kelle eesmärgiks oli võimalikult palju punkte teenida. Samas oli see lihtsalt üks tore viis heade kolleegidega mõnusalt värskes õhus koos liigutada. Edu teile!
Elina Tomson
SEB timiga mängimas Vasalemmas suvi 2017
Meile kõigile väga meeldis. Selline täpselt sobiv mäng igas vanuses mängijale, kes soovib saab joosta, kes soovib saab jalutada. :) Ja mitte keegi meist ei ole enne sellist mängu mänginud ka, seega kõigi jaoks oli uus ja huvitav ka.
Signe Parm
Jetoil tiim Kassarsis mängimas, suvi 2017
Mälestused vaid positiivsed. Ja veelkord suured tänud nii mängujuhile kui kogu meeskonnale. Kõik läks tõesti kenasti ja teiega oli väga tore ja korrektne koostöö! Edu ja uute kohtumisteni:)
Johanna Poolamets
Kadriorus mängimas kevad 2017
Eesti mäng oli väga huvitav ja vahva. Mulle meeldis eriti, et sai palju liikuda, nuputada ja sõpradega koos aega veeta niivõrd ilusas kohas nagu seda on Kadriorg. See mäng on vajalik, kuna arendab kultuurselt ja paneb mõtlema. Inimesed õpivad tundma, kus miski Eestis asub. Mäng tundus esmapilgul lihtne, kui hiljem läks veidi keerulisemaks. Meeldis, et sai ka orienteeruda. Mängu jooksul tuli olla tähelepanelik: esmapilgul õigena tundunud kujutised asusid kaardil hoopis teises kohas. :)
Maigi Peeduli
Luhtre Turismitalus Eestit avastamas, Märts 2017
Mina ise kahjuks pidin varem ära minema ja ei saanudki osa võtta. Aga meeskonna sõnul oli vahva mäng! Igati lõbus tegevus. Tänud teile!!
Kert Paidre
Kadrioru pargis treeningmängul 2017
Oli lahe mäng! See oli nagu virtuaaltuur, kust ei puudu hasart, uued teadmised ning meeskonnatöö. Tiir ümber Eesti on nüüdsest rangelt soovituslik kõigile! :)