Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Jüri von Kaufmanni seiklused Eesti linnades – UUS!

12+
Aastaringselt, väljas
100 min
EST

Populaarne linnade mäng nüüd võimalik tellida ka gruppidele!

Jüri von Kaufmann (saksa k. kaupmees) oli keskaegne kaubahärra. Pärit oli Lübeckist, aga elas Revalis (Tallinnas) ja rändas palju ringi, iseäranis Eestimaal Hansa linnades. Ei olnud ta liiga rikas ega vaene. Aga Jüri oli eriline – ta nägi tulevikku. Ta jättis meile nuputamiseks ülesandeid ning neid lahendades sõnumeid.

Mängu eesmärk on leida Jüri “saiapalarada”, lahendada mõistatused ning leida sõnum, mille ta tiimile saatis. Kaardilt leiate võimalikud kohad, kuhu Jüri ülesanded jättis. Pole tähtis millises järjekorras jälgi astute – kuid mida rohkem punkte jõuate läbi käia, seda suurem on võimalus jõuda Jüri poolt maha jäätud sõnumini. Mängus on kaardil näha ka keskaegse linnamüüri kontuuri. Olgu siinkohal öeldud, et linnamüüri varjus olete enamasti kaitstud, aga väljapool olge valvel, sest ringi liigub erisuguseid sulisid ja röövleid, samas leiate väärtuslikku kraami just siis kui riskite.

Mängu ajaks on 100 minutit. Ühes tiimis soovitame mängijate arvuks maksimaalselt 4 inimest. Mänguvahendid ja mängu tutvustuse teeb kohapeal 360 KRAADI mängujuht.

Seiklusmängu saab mängida Tallinnas, Tartus, Narvas, Viljandis, Pärnus ja Haapsalus (peatselt ka Kuressaares).

Head nuputamist!

Telli mäng

Helista Paavole ja küsi lisainfot, tel. 56632979 või kirjuta paavo@360.ee

@360 KRAADI mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI autentne omalooming. Välja mõeldud aastal 2020. Tiimis Imre Ader, Anneli Kikkas, Paavo Nael, Alfred Baskin, Urmas Veersalu, Siivi Holmberg.

Mängu hind

Grupi suurus       Hind osaleja kohta
12 – 20 inimest        25 €
21 – 40 inimest        20 €
41 – 80 inimest        15 €
81 – 120 inimest      13 €
Üle 120 inimese      11 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%.

Personaliseeritud mäng on erilahendus, millele rakendub projektijuhtimise tasu (25€ + KM/ h).