Loe edasi...

Novembris saab hoo sisse Pikema Sõpruse Päeva kampaania, mille eesmärk on panna mehed iseendast rohkem hooolima ja oma tervisele tähelepanu pöörama. 

 

360 KRAADI julgustab ja kutsub kõiki mehi üles veetma  novembris koos sõpradega üks vinge Pikema Sõpruse Päev.  Kui sõpruskonnaga on tervisekontrollis käidud, siis on hea võimalus veeta ca 2h värkses õhus mõõdukalt liikudes ja saada osa Pikema Sõpruse meeskonnamängust.

 

Kahe tunni jooksul liigute 3-4 liikmelistes tiimides maastikul ning püüate leida vastuseid erinvatele küsimustele ja saate üheskoos lahendada ülesandeid. Abimeheks anname igale tiimile kaasa ka nutika abivahendi. 

 

Meeskonnamänge saab mängida: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Haapsalus, Rakveres, Võrus, Põlvas, Valgas, Paides, Raplas. 

 

Selleks pole vaja teha muud, kui: 

  1. leia aeg, mis sobiks sulle ja Su 11 sõbrale (võib olla ka rohkem);
  2. anna märku millal ja kus soovid oma seltskonnaga meeskonnamängu mängida;
  3. osale meeskonnamängus ning ära unusta sel päeval ka tervisekontrolli.

 

Seiklusmängu saab mängida alates 12-liikmelise seltskonnaga terve novembri kuu jooksul ning seiklusmängule kehtib 20% soodustus. 12 osalejaga grupi puhul on korralduse tasu 290€ + km 20%. 

 

Leia aeg iseenda ja oma sõprade jaoks ning pikenda tervelt elatud aastaid!

 

Kui soovid sõpruskonnaga mängida mõnda teist 360 KRAADI seiklusmängu, siis kõikide mängude korraldustasu on novembris 20% soodsam. 

Pakkumine kehtib gruppidele alates 12 liikmest novembri kuu jooksul broneerides ja mängides. 

Meie mängudele saad pilgu peale visata www.360.ee

 

Lisainfo saamiseks ja mängu broneerimiseks saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista Tiinale ja küsi lisainfot: 56632979

 

 

Rohkem saad lugeda Pikema Sõpruse Päevast siit.

 

Galerii: erinevate alade sportlased võtsid teineteiselt mõõtu moodsas orienteerumises!

Viiendat aastat toimuv Eesti Olümpiakomitee Spordinädal sai täna alguse meeleoluka orienteerumisvõistlusega. 

Vaata lähemalt galeriist!

Läinud nädalal toimus  esmakordselt koostöös Eesti Seljaajusonga ja Vesipeahaigete Seltsi noorte ning rahvusvahelise katusorganisatsiooniga  International Federation Spina Bifida and Hydrocephalus läbi viidud rahvusvaheline projekt „ My Rights: Independent living, Activism and participation for young people with Spina Bifida ja Hydrocephalus.“ 

Seminaril osalesid seljaajusonga ja/või vesipea diagnoosiga noored kaheksast erinevast riigist: Türgist, Kreekast, Rootsist, Bulgaariast, Eestist, Inglismaalt, Hispaaniast ja Montenegrost. Ürituse eesmärk oli õpetada noortele projektide juhtimist oma koduriigis, et teada ning tunda oma õiguseid elades erivajadusega,  jagada kogemusi toimetulekust suhete valdkonnas ning läbi viia eneseületust nõudev aktiviteet väliskeskkonnas, mis kujunes ka kõige meeldejäävamaks. 

Seiklusfirma 360 korraldas noortele põneva avastusmängu  Tallinna vanalinnas. Mängu eesmärk oli vanalinna ligipääsetavuse kaardistamine läbi liikumispuudega inimese kogemuse. Seiklusfirma 360-ne esindaja Tiina Lauri sõnul oli see ka neile esmakordne kogemus, luua mäng arvestades osavõtjate liikumiskeerukust Vanalinnas. Lisaks olime seltsi poolt ettevalmistanud ka kleepsud „Accessible Tallinn“: punane, roheline või kollane logoga kleeeps, näitamaks antud koha võimekust liikuda puudega inimese jaoks. 

Mängu tulemusena selgus, et Tallinna Vanalinn on väga keeruline ka füüsiliselt väga võimeka ratastooliga kodaniku jaoks, kuna kõrged äärekivid ning munakivi tee tegid liikumise füüsiliselt raskeks. 

Kogu koolitus lõppes 20.ndal augustil Eesti taasiseseisvumispäeval Andrea Bocelli kontserti külastusega, kus Eesti Seljaajusonga ja Vesipeahaigete Seltsi ja Põhja-Eesti Pimedate Ühingu liikmed tegid maailmakuulsale tenorile tänuavaldusena punktkirjas kirja ja Arvo Pärdi CD „Lapsepõlve lood“ koos punktkirjas lauludega, milles tänavad Bocellit oma imelise hääle jagamise eest paljude inimestega üle maailma.

Vaata pilte siit.

Üritusturundusagentuur Frank Events ja seiklusfirma 360 Kraadi ühinesid

 

Eesti hinnatuimate üritusturundusagentuuride hulka kuuluv Frank Events ostis seiklusfirma 360 Kraadi, et kasvada piirkonna mitmekülgseimate sündmuste korraldajaks ning tõusta seiklusturismi eestvedajaks.

Osalejate suure huvi tõttu paneme oma renditiimi välja ka Türi-Tori kiirlaskumisel (13.04.19). Pakume omalt poolt transporti starti ning hiljem korjame oma paadid kokku finishist!

 

Meeskonnatöö koolituse valimisel, nagu iga valiku puhul, on oluline panna paika rõhuasetus. Selleks võiks leida vastused paarile kontrollküsimusele:

• Mis tüüpi koolitust meie meeskond ootab – kas pigem meelelahutuslikku või pigem analüütilist?

• Mis peaks koolituspäeva lõppedes meie meeskonnas muutuma hakkama?

• Mis tüüpi koolituste läbi meie meeskond kõige paremini areneks?

• Kui suur osa koolitusest võiks moodustada praktiline tegevus ning kui suure teooria?


Nipernaadi hakkas tegutsema...!

Eesti-teemalised meeskonnamängud on meie tegevustes olnud alati mängijate lemmikud. EV100 mäng, mida korraldasime juubeliaasta puhul, lõppes koos 2018. aastaga.


Meeskonnatöö mängud siseruumides koguvad hoogu. Lisaks Robot Wars, Filmifestivali ja Virtuaalreaalsuse mängudele on meil nüüd valmis ka uus sisemäng Träffik.

Nii nagu igal eelnevatel aastatel oleme ka sel aastal Võhandu maratonil kohal ning rendime varustust. 


Meil on valmis saanud uus meeskonnamäng ruumis sees mängimiseks - strateegia ja tiimitöö mäng Träffik! Mängi seminaril või ettevõtte jõulupeol uut mängu!


Nipernaadi rännak maastikumängMeeskonnakoolitused