Kanuumatk Keila jõel

Sellel matkal lükkame hiigelkanuu vette Keilas, vaid kümmekonnaminutilise autosõidu kaugusel Tallinnast. Keila jõgi, mis ometigi Tallinnale nii lähedal, on tegelikult üks äraütlemata mõnus võimalus linnakärast eemale saada. Vaikselt vulisev vesi, müstilised jõekaldad, kobraste tegutsemisjäljed, linnulaul, maalilised lehmad veelgi maalilisemal maastikul. Täiesti zen!

Kuigi seda matka võib teha ka tavaliste kahekohaliste kanuudega, soovitame proovida kümnekohalist hiigelkanuud ehk meeskonnakanuud. Sellisel juhul on kogu punt koos ja juttu jätkub veel kauemaks, seltis on ikka segasem! Hiigelkanuu on väga stabiilne ja turvaline. 

Kellele seda matka soovitame?

Neile, kel pole palju aega, nad ei oota matkalt suurt füüsilist koormust, vaid soovivad peale tööpäeva või seminari lõppu koos tiimiga veidikesekski loodusesse pääseda ja pingeid maandada.  Sel matkal ei pea rabelema ega higistama, võiib end lihtsalt mõnusalt tunda. Meeskonnamängud on võimalikud, kuid mitte kohustuslikud.

Matkale saab tulla ka traditsiooniliste väikeste kanuudega!

Raskusaste

Kerge, ei eelda eelnevat aerutamise kogemust.

Pikkus

2,5 – 3,5 tundi ja selle aja jooksul läbime 14 km – see tähendab Keila linnast Keila-Joani.

Pakett sisaldab

Anname Sulle kasutada kanuu, mõla, päästevestid ja kuivakotid.   

Hind

Iseseisev matk (ilma giidita) - 17€ + KM osaleja kohta. Kohtume matka alguspunktis, kus anname varustuse ja juhised ning siis tuleme teile vastu matka lõpp-punkti.

Matk giidi juhendamisel – 35€ + KM osaleja kohta.

Minimaalne grupi suurus on 12 inimest.

Hiigelkanuusid juhivad meie matkajuhid, kes räägivad lahti kõik selle, mis muidu ümbritsevas looduses märkamatuks võiks jääda. 

Tellimine ja lisainfo

Kermo See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel. 56668172

 

 

 

 

Võta ühendust!

kermo@360.ee
Tel. 56668172

Saada päring 360 KRAADI matkatiimile