kombineeritud kanuu ja räätsamatk

Teambuilding hiigelkanuus

Lõbus aeg hiigelsuures kanuus

Jah sa lugesid õigesti, HIIGELKANUU! Sinna mahub mitu korda rohkem inimesi kui tavalisse kanuusse. Ühte paati võid kaasa võtta lisaks endale veel 9 sõpra. Peale sinu tiimi on veel teinegi kanuuseltskond, kellega tuleb teambuildingul võistelda kui ka koostööd teha.

Korraga saab veepeal olla 20 aerutajat, seega terve päeva jooksul saavad end proovile panna peaaegu sada suvepäevalist.

Suhtlemisoskus, strateegia, kiire mõtlemine ning nuputamine vee peal. Need on vaid killud meeskonnatööst mis hakkavad mühinal tuure võtma. Tiimikanuu meeskonnatöö praktika harjutustel pole vaja mitte alfaisasena ohjasid haarata vaid, et kõik mõtleks kaasa ning vahetaks omavahel uut infot. Tegu on lõbusa üritusega, mis ühendab ja arendab ning lisaks sellele saavad vatti ka kõhulihased, kuna esineb mitmeid naerupahvakuid.

Vähe sellest, et on põnev olla kanuus, on see ka vaatemänguline, kui parajasti ei ole Sinu kord olla kanuus, on hea vaadata kaldalt ja rõõmustada kaaslaste edusammude üle.

Lisaks kui tekivad meeskonnatöö programmi pausid saad vahepalaks kokku panna oma pundi ja minna veekogu avastama selle hiiglama suure kanuuga ja korraldada lõbusõidu kestel oma meeskonnatreening. Proovida mismoodi see manööverdab ja kui suur on kiirus mida võib saavutada.

Kellele ja millal?

Maist septembrini siseveekogudele - järvedele ja laiematele jõgedele.
Keskmise suurusega suvepäevad, 8-20 ininimest korraga. Tegevus kestab 30min-1h ühele grupile.

Hiigelkanuu varustus

Kasutame 10-ne kohalisi Voyager kanuusid, kanuud on suured, laiad ja väga stabiilsed. Kui kõik tiimiliikmed annavad aerudele kuuma on saavutatav kiirus muljetavaldav. Kaptenitele on paras katsumus liikmed ühtmoodi aerutama saada, kuid peale mõnda aega liigub hiigelkanuu graatsiliselt nagu 50 kg iluuisutaja jääl. Seljas on meil ohutusvestid ning pähe paneme kiivrid.

Meie poolt on suvepäeval:
2 tiimikanuud kuni 6 tundi
instruktor
mõlad ja vestid
treeningvahendid


Korralduse tasu

Meeskonnatöö praktika hiigelkanuudega korralduse tasu kogu päevaks on 693€
Lisandub käibemaks 20%.

 

Tellimine ja info

Helista Kermole ja küsi lisainfot: 56632979
Või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Võta ühendust!

 

Saada päring siit:

tiinal@360.ee
Tel. 56632979