escape room exit

Rube Goldberg

Rahulik, lõbus ja loominguline!

Rube Goldberg on loominguline ja lõbus masinaehitus, kust wi puudu ei ka võistlusmoment. Eesmärgiks on luua masin, mis sooritab lihtsa ülesande võimalikult keerukal viisil. Siinjuures on igaühel võimalus leida endas üles väike laps ja insener. Millal sina seda viimati tegid? 

 

Kuidas masinaehitus käib?

Kõik tiimid saavad mängujuhilt oma käsutusse kindla arvu valitud vahendeid ja materjale, millest tuleb ehitada kindlatele reeglitele vastav õhupalli purustaja masin. Mängu käigus suheldakse efektiivselt oma tiimikaaslastega, planeeritakse ja püütakse jõuda võimalikult keerukate lahendusteni. Edu saavutamiseks tuleb olla loov ning mõelda kastist välja.

Mängu kestus on 2 kuni 3 tundi ja tegevus on paikne. Lõpptulemusena esitletakse ehitatud masinaid kõikidele asjaosalistele. Põnevust ja emotsiooni jagub!

 

Kuhu Rube Goldberg sobib?

Rube Goldbergi masinaehitus sobib kõige paremini suurele üritusele lisategevusena. Näiteks üheks tegevuseks ettevõtte suvepäevadele. Kuid samuti  kombineeritult seiklusmänguga või väiksemale üritusele põhitegevuseks. Eriti hästi sobib Rube Goldberg kokku discgolfiga või põgenemisruumiga. Siis käib mängimine vahetustega, kord ehitad masinat, siis oled põgenemas põgenemisruumist või mängid diskgolfi.

Masinat saab ehitada nii siseruumides kui ka kuiva ilmaga väljas.

Osalejad arvavad

Piret Lõhmus, Empower tiim, sügis 2017

Jäime väga rahule! Põgenemistoas oleks võinud natuke rohkem aega olla või siis väiksemad meeskonnad. Kuid masinaehitus oli väga hasarti tekitav! :). Täname!

Kerli Link, Starman ja Elisa tiimiga Tallinnas, suvi 2017

Super üritus oli! Hästi teistmoodi, põnev, meelelahutuslik ja kaasahaarav. Niiet suured tänud teile, kindlasti võtan teiega uuesti ühendust, kui meeskonnaüritust korraldan!

Imbi Loomets, Ale-Sepa Puhkekompleksis seiklemas, mai 2016

Reedene üritus sujus väga hästi ja mõlemad tegevused tekitasid elevust ja emotsiooni inimestes. Põgenemisruumis ei olnud keegi osalejatest varem käinud ja masinaehitus sobis suurepäraselt meie inseneride seltskonnale ja tekitas ohtralt hasarti.

 

Tellimine

Helista Tiinale ja küsi lisainfot: 56632979 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Võta ühendust!

 

Saada päring siit:

tiinal@360.ee
Tel. 56632979