Discgolf

Discgolf

Uus Eesti rahvussport

Lihtne ja lahe mäng, mis sobib hästi seiklusmängudele lisaks suurele suvepäevale. 

See ei ole tavaline golf!" Tegemist on diskgolfiga, mille raja saab üles panna peaaegu kõigi suuremate majutusasutuste juurde. Erinevalt tavagolfist kasutatakse võistlemiseks lendavaid taldrikuid. Mängima saab hakata kohe ilma eelneva ettevalmistuseta.

Mängu eesmärgiks on võimalikult väheste visete arvuga läbida kõik rajad. Iga raja algus- ja lõpp-punkt on tähistatud ning alguskohas on antud ka selle rajalõigu kaart. Radu on standardmängus 8. Ühe raja pikkus võib olla viiekümnest viiesaja meetrini. Kogu mängu jooksul läbitakse tavaliselt 1-2 kilomeetrit.

DiskGolfi rada võib olla avatud terve päev ning üksikmängus minnakse rajale 4-5 inimesest koosnevate gruppidena. Igaüks saab visketaldrikud. Grupp saab punktikaardi ning lühikokkuvõtte reeglitest. Igaüks mängib enda eest ning teised kontrollivad, et punkte märgitakse õigesti ja õiglaselt.

Kui rühm on esimese raja läbinud läheb rajale järgmine rühm. Võistlejal võtab mängu läbimine umbes tunni (aeg sõltub maastikust ja rajast). Mängu võib kohandada ka omavaheliseks jõukatsumiseks.

Discgolf Roosta Puhkekülas  Discgolf Varemurru noortelaagris 

 

 

 

 

 

Meie poolt on 8 korviga rada, erinevad kettad osavõtjatele ning instruktor ning auhind parimale. Vajadusel ka öövarustus (LED pealambid, helendavad kettad, valgustatud korvid) pimedal ajal mängimiseks. 


Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Osalejad arvavad

 

Kaire Võsa, Mandatum life tiimiga mängimas Paekalda puhkekeskuses, suvi 2018

Suur tänu! Jäime väga rahule, oli põnev ja tore mäng. Mõnel oli juba väike kogemus, teised said käe valgeks. Emotsioonid on positiivsed, ei välista, et kordame mõnikord.

 

Golfiürituse korralduse tasuKui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi

3 kuni 6 tunniks 470€
kuni 8 tundi 617€
Hinnale lisandub käibemaks 20%

Koos, samal üritusel seiklusmänguga toimumise korral lahutame tasust -15%.

Tellimine

Helista Alfredile ja küsi lisainfot: 53473441 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

 

Võta ühendust!
 

Saada päring siit:

alfred@360.ee 
Tel. 53473441