100 MÖLKI tahvlitega

Strateegia. Põnevus. Kiirus.

Meeskonnamäng, mis nõuab tiimilt head reageerimisvõimet ja pidevat tegevusplaani kohandamist vastavalt kiirelt muutuvale mänguseisule.
Kasuks tuleb oskus 100 piires liita ja lahutada!

100 Mölki on innovatiivne ja seiklusrikas strateegiamäng looduses, millel on veidi sarnasust klassikalise, puuklotsidega mängitava, Mölkky mänguga. Mänguväljaks on ümbruskonna maastik, kus asuvad hajutatult virtuaalsed kontrollpunktid. Tahvelarvuti juhatamisel tuleb need punktid üles leida, vastata küsimustele ja lahendada ülesandeid. Eesmärgiks on vastata kõikidele küsimustele ning saada skooriks täpselt 100 punkti! Mõnikord aga ei lähe kõik nii nagu plaanitud...

Iga meeskond saab endale suure ekraaniga tahvelarvuti, milles olevale kaardile on märgitud kontrollpunktide asukohad ning vihjed küsimuste või ülesannete kohta. Kuna mängu eesmärgiks on saada TÄPSELT 100 punkti, siis peate oma mänguplaani koostama nii, et see annab teie meeskonnale maksimaalselt hea tulemuse. Iga õige vastus annab teatud arvu pluss- või miinuspunkte ning vale vastus null punkti. Seetõttu tuleb teil pidevalt liita-lahutada, jälgida küsimuste teemasid ning otsustada, milliseid kontrollpunkte tasub õige lõppsumma saamiseks läbida.

Meeskonnal, kes vastab õigesti kõikidele küsimustele, on võimalus mäng võita. Aga alati nii hästi ei lähe. Mõnikord on punktini pääsemini „liiga seikluslik“ ja kavalam on seal mitte aega liigselt kulutada. Mõnele küsimusele on aga raske valesti vastata. :) Üllatusi ja ootamatuid olukordi mängus jagub! Kui ükski meeskond ei saavuta täpselt 100-punktilist tulemust, siis võidab sellele lähima tulemuse tegev meeskond.

Loe täpsemalt, kuidas me seda mängu mängime!

 

Mängu saate lisada ka oma ettevõttega seotud küsimusi. Personaliseeritud mäng on erilahendus, millele rakendub projektijuhtimise tasu (25€ + KM/ h)

Mäng kestab ca 2 tundi ning selle kestel läbitakse rahulikus tempos 2-6 km.

Mäng sobib hästi suure osalejate arvuga suvepäevadele, noorte- ja lasteüritustele.

  • Meie poolt on kogu ettevalmistus ja läbiviimine ning auhind parimale tiimile
  • 100 MÖLKI saab läbi viia kõikjal Eestis, iga majutusasutuse juures ja linnades
  • Toimub ka pimedas! Meie poolt igale osalejale LED pealamp.
  • Grupi suurus 12 kuni 500 inimest, ühes võistkonnas 3-5 inimest
  • Mäng kestab koos sissejuhatuse ja kokkuvõtte osaga orienteeruvalt 2 tundi
  • Mängu saab läbi viia eesti, inglise, vene ja soome keeles 

 b_300_190_16777215_00_images_stories_sisujpg_100_molki_100_1.jpg b_300_190_16777215_00_images_stories_sisujpg_100_molki_100_2.jpg

b_300_190_16777215_00_images_stories_sisujpg_100_molki_100_3.jpg b_300_190_16777215_00_images_stories_sisujpg_100_molki_100_4.jpg

 

 

 

 

Osalejad arvavad

Evelin Ester, OpusCapita Competence Center OÜ, Kadrioru pargis 

Mäng meeldis väga, küsimused olid paraja keerukusega. Kuna pidi mõtlema ka taktikale, et vajaliku summaga punktid kätte saada, siis see nõudis lisanuputamist – tore, et ei olnud lihtsalt küsimused-vastused. Mängujuht oli väga sõbralik, Kadrioru park mängukohana oli sobiv, väga ilus ümbrus. Ainus miinus oli vihmane ilm, aga sinna ei saa miskit parata - lõppkokkuvõttes oli meil kõigil hea meel kordaläinud tiimiürituse üle. Väike vihm andis isegi natuke õhtule juurde, nii mängutempole kui ka meeleolule. :)

Ardo Roosenberg, Tele2 Eesti AS Dirhamis

Mängus ainult head muljed. Väga huvitav oli. Mäng oli täpselt paraja pikkusega. Ainuke mis jäi mängu alguses meil kokku leppimata oli see, et kas tohib Googlet kasutada ;)

Veel osalejate arvamusi

Kersti ÕilsaluFee Catering AS Küla Villas mängimas

Veelkord meie suurimad tänud kogu Teie meeskonnale, kes nii toredaid asju välja mõtleb ja korraldab! Mäng oli super ja põnev ning polnud ühtegi inimest, kellele see meeldinud poleks. Erilised tänud Hermole, kes selle pärastlõuna meiega veetis! :) Järgmiste kohtumisteni!

Merja Puskar, Selver Maria Talus, juuni 2016

„Kompaktne, õpetlik, meelelahutuslik“; „Lühikese ajaga suudeti suur auditoorium „kaasata“; „Palju mõnusat liikumist, mõtlemist, hasarti“; „Väga lahe ja huvitav“; „Sõbralik ja soe suhtumine“; „Üllatas positiivselt elektroonika vidinate esmakordne kasutamine“; „Täitis kõik ootused, oli kaasahaarav ja huvitav“; Jne…. Loeme koostöö kordaläinuks!

Ene Tüvi, Merko tiimiga mängimas,  suvi 2015

Meie meeskond tänab toreda mängu eest!  Kõik sujus ja kuigi mõni meie enda koostatud küsimus tekitas vaidlusi veel ka esmaspäeval tööl olles, jõuti hiljem üksmeelele.

Diana Kaljuneem, HAT-Auto Nelijärvel, suvi 2015

Meil oli tänu Teile ja Urmasele suurepärane laupäeva õhtu, kogu meie kamp jäi väga rahule, nii nii äge oli. Kiidusõnu jagub veel ka 3 päeva pärast suvepäeva ja juba mõeldakse, et kuidas saaks veel koos Teiega midagi vahvat teha. Suured suured tänud HAT-Auto kollektiivi poolt!

Karin Kivari, Töötukassa tiim Padisel, sügis 2014

Suur tänu kiire reageerimise ja paindliku koostöö eest! Siivi oli tore mängujuht ja mäng ise väga põnev. Vaatamata saabunud pimedusele, lausvihma hoole, ühe meeskonna eksitusele pimedas metsas (kes ise väga nautisid olukorda :) ) saabusid rajalt tagasi äärmiselt rahulolevad ja rõõmsad osalejad! Tagasiside oli väga positiivne. AITÄH! Järgmiste kohtumiseni!

Birgit Kribal, Rahvusarhiiv Mäetaguse mõisas, sügis 2014

Osalejaile meeldis neljapäevana 100 MÖLKI strateegiamäng Mäetagusel igati ja mõistagi tunti lõpuks kõige enam pinget kolleegide vahelisest rebimisest. Küsimused olid sisukad ja eriti keerulised vastata just esmapilgul lihtsana paistnud loogikaküsimused. Aitäh korralduse eest! Kes osalesid, jäid igati rahule!Mariana Mutso, Viinistu, suvi 2014

Publik jäi VÄGA rahule! Paljudele oli see üldse esimene orienteerumise laadne kogemus, neile meeldiski just see, et said nii lihtsalt seda teha. Kontseptsiooni kiitsid ka sportlased. Oli nuputamist ja oli liikumist! Vedas ilma, maastiku ja meeskondadega - kõik oli super!

Meeskonnamängu korralduse tasu

Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagiGrupi suurus         Hind osaleja kohta
12 - 20 inimest      27 €
21 - 40 inimest      22 €
41 - 80 inimest      16 €
81 - 120 inimest    13 €
Üle 120 inimese    11 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%
Veel suuremate gruppide korral küsi personaalset lahendust!

Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Pane tiim proovile suures mölki mängus!

Helista Tiinale ja küsi lisainfot: 56632979 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 © Seiklusfirma 360 KRAADI omalooming, 2014. 

Võta ühendust!

 

Saada päring siit:

tiinal@360.ee
Tel. 56632979