Filmifestival

Suvepäeva Filmifestival

Trumpa üle eelmise aasta suvepäevad!

Filmifestival - uus meeskonnamäng, on kõige lõbusam suvepäeva tegevus! Vähe liikumist ja palju nalja! Mängida saab igal pool!

See mäng toob paari lõbusa tunni jooksul kolleegides välja nende loomingulise ja humoorika külje. Rambipalavik kaob ka kõige tagasihoidlikumal kolleegil. See huumori küllane mäng jääb kõigile kauaks meelde ning toob muige suule veel aastaid hiljemgi.


Filmifestivali lugu

Legendi järgi on kohalikule filmifestivalile saadetud filmid kaduma läinud. Nüüd aga tuleb kohalolijatel ürituse päästmiseks teha kõik, mis võimalik. Nii tuleb teil kiires korras vähemalt mõned filmikatkendid või -treilerid ise üles võtta, et rahval midagi vaadata oleks.

Mängus ei otsita uut filmistaari ega panda rõhku näitlejameisterlikkusele.  See on lõbus ja naljakas ajaviide, kus iga meeskonnaliikme panus on oluline ning loeb kõigi vaimukus ja loovus.  Iga filmikompanii otsustab ühiselt, kes millist ametikohta täidab ja kuhu või kelleks kõige paremini sobib. Kuid tegelikult polegi nii tähtis, kes mida teeb -  ole sa valgustaja, tummfilmi näitleja või mängi kasvõi kuuske tagaplaanil! Peaasi, et 5 filmikatkendit saaks salvestatud ja see kõik oleks lõbus!

Loe täpsemalt, kuidas filmifestivalil osalemine käib!

Filmifestivalil jagatakse auhindu viies kategoorias: loodusfilm, action, Eesti film, reklaamfilm ja romantika. Seega tuleb igal „filmikompaniil“ teha 5 lühikest klippi – üks igas kategoorias. Kui kõik valmis, algab oodatud tippsündmus – Lõbusa Päeva Filmifestival. Koos vaadatakse laekunud filme ning filmiakadeemia liikmed (üks igast tiimist) annavad e-hääle iga võistluskategooria parimale filmile.

Igas tiimis on 6-10 liiget ning kokku saab osaleda kuni 16 gruppi. Iga filmikompanii saab meie käest filmikaameraks muudetud iPadi, millega oma filmikatkendite salvestamine on imelihtne. Võite luua filmi ühe vajutusega, aga kui on soovi, saab otse iPadis filmi timmida spets tarkavarga! Saate oma klipile väga lihtsalt lisada heli, Hollywoodi stiilis eriefekte või monteerida lõike kokku. Filmimasin on statiivil, pimedal ajal saab kasutada LED valgusteid, lisamikrofone, erinevaid objektiive. Tänu tahvelarvuti lihtsusele õpib kõik ära hetkega ja filmitegemine on nüüd imelihtne!

Filmikatkendite või treilerite salvestamise ajaks avame ka väikese rekvisiidilao, kuid nagu öeldud, siis tuleb teil olla leidlik ja võtta asja huumoriga. See on tõesliselt lõbus meeskonnatöö praktika!

  • Osalejate arv: 15 kuni 160 
  • Mäng vältab 2-3 tundi  (või 3-4 tundi, kui aega jagub)
  • Mängida saab: eesti, inglise, vene ja soome keeles
  • Meie poolt on kogu vajalik tehnika filmide tegemiseks ja vaatamiseks ning auhinnad, rekvisiidiladu
  • Koostöös üritusturundusfirmadega saame õhtusele galale organiseerida punase vaiba, fotoseina, jms. 

Filmifestival meeskonnamängFilmifestival Tallinna vanalinnasfilmifestival meeskonnamangFilmifestival

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osalenute muljed Filmifestivalist

Natalia Andrejeva, Nordkalk tiimiga Saku mõisas, Sügis 2018

Üritus meeldis kõigile, see sobis meile väga hästi, kuna päevasel ajal oli meil ka koolitus (eduka meeskonna 5 märki), ehk oli väga super ennast proovile panna just meeskonnatöös. Mäng iseenesest oli väga lõbus, loominguline.

Mariliis Kulamaa, Ehitusfirma Rand ja Tuulberg mängimas Kõinastu laiul, suvi 2018

Filmifestival oli lihtsalt suurepärane! Esialgne hirm, et äkki inimesed ei tule kaasa sellega, oli täiesti põhjendamatu! Nägin, et lühifilmide valmistamisel tekkis täitsa hasart ja kindlasti soovitan ettevõtetele seda mängu meeskonnatöö parendamiseks või isegi uute meeskonnaliikmete tundma õppimiseks. Muidugi kiidan mängujuhte, kes väga vapralt meie natuke mitte nii plaanipärase retke Kõinastu laiule vastu pidasid ning naeratades hiljem kõik filmid kokku korjasid ning väga vahva Filmifestivali gala korraldasid! Saime kõik mitu kõhutäit naerda ja emotsioonid olid laes! Suur kummardus teie tiimile- ajate head ja vajalikku asja! 😊

Reimo Siinmaa, Nortal Nuustaku Rantšos 

Meie tiim jäi väga rahule. Algus v-o oli veidi vaevaline ja oleks pidanud rohkem vabamalt võtma, aga kui otsast filmima hakkasime, siis lõpuks oli nalja ja naeru pisarateni. Täname!

Katri Metsma, AS TLT juhtkonna koolitus Kirnas õppekeskuses

Väga meeldis, täitis suurepäraselt oma eesmärgi, mis oli meeskonnatöö ühtsustamine ja inimeste omavahelise koostöö parendamine. Kõik olid rõõmsad ja õnnelikud. Aitäh Teile, kontaktid on nüüd olemas, äkki kohtume veel! Kõike ilusat Teile!

Veel osalejate arvamusi:

Kärt Ala, Friendly Finance meeskonnaüritus Greete Motellis, märts 2016

Filmimise ajal sai palju nalja ja oli väga fun. Pärast pakkus põnevust teiste tiimide tööde vaatamine. Täna tulin meie Tartu kontorisse ja sain ainult positiivset tagasisidet. Öeldi isegi, et ootused olid madalad, kuid tegelikkus oli kõvasti parem. Oleme väga rahul ja lisame filmiklippidele ka inglise keelsed subtiitrid, et neid meie välismaal asuvate kolleegidega jagada. Suur tänu, et tulite ja tegite meile ühe lõbusa päeva!

Marko Lilienthal, AS LTT Toosikannu Puhkekeskuses, veebruar 2016

Suured tänud mängude läbiviimise eest. Niipalju kui mina olen kuulnud on tagasiside väga positiivne. Ainult filmimisel läks see 3h liiga kiirelt:)

Ave Valdma, Uptime Endla talus, talv 2016 

Suur aitäh teile korraldamast!
Veidi võib olla aeglaselt läks alguses aga kui hoog sisse sai, siis loomingulisusest just puudu ei tulnud. Ilm oli imeline ja korraldusmeeskond samuti.

Klaarika Adonov, Viru Vangla Eisma külalistemajas, detsember 2015

Mäng oli väga hea. Uskumatud anded tulid välja ja isiklikult arvan, et see valik oli ainuõige. Osalejatelt olen saanud vaid positiivset tagasisidet. Suured tänud!

Anu Lehtma, Vanaveski Puhkekeskuses, sügis 2015

Täname osakonnaga suurepärase meeskonnamängu eest! Oli tõsiselt lõbus, meie mängu korraldaja oli samuti väga meeldiv ja töö sujus õlitatult.

Kirsi Mekk, PepsiCo Balti tiim Kuressaares, suvi 2015

Suur-suur tänu terve meie seltskonna poolt! Kui kohapeal tuli Andrejs ütlema, et ta on 15 aastat PepsiCos töötanud ja selline üritus üllatas teda väga, siis sama asja ütlesid nii mõnedki staašikad töötajad. Ma arvan, et me veel kohtume! Jääme ootama arvet, seni naudime filme, juba mitmendat korda järjest. Veelkord suur tänu! 

Jana Klomann, Töötukassa lustimas Luhtres, kevad 2015

Teie meeskonnas on suurepärased mängujuhid – säravad, positiivsed ja toetavad!
Meie kaks koolituspäeva õnnestusid väga hästi. Kõik meie endi poolt sisemiselt seatud eesmärgid said täidetud ning mängud aitasid kaasa. Filmifestival oli ikka väga lusti pakkuv ja polnudki kedagi, kes ei oleks tahtnud osaleda. Samuti oli Loquiz põnev. Küsimused olid huvitavad, sai kõndida, ilm toetas.Oksana Topor, Pipedrive Rakveres, talv 2015

Suur suur aitäh teile kogu meeskonna poolt - nii tore oli ja siiani poistel-tüdrukutel suunurgad kõrvuni! Kõik jäid väga rahule. Paljud tõid välja et hommikune bussisõit mõjus uinutavalt ja ülesandega tutvudes kartsid, et ei tule ühtegi head ideed. Aga rokkisid kõik tiimid! :) Õhtul sai palju nalja ja filmid meeldisid kohe niiväga, et pidime need peale üritust netti üles riputama.


Siim Ojasoo, Mercantile Group Ojakol, talv 2014

Kõik olid väga vinge ning nii mina kui ka ülejäänud ettevõtte töötajad jäid väga rahule. Suur au ja kiitus Teile. Jääme uusi suve- ja talvepäevi ootama.

Marko Aleksejev, Eesti Kergejõustikuliit, sügis 2014

Asjad on kehvasti, võtetel kaotasin oma noortekoondisest paar andekat sportlast filmimaailmale, kuna avaldus meeletu näitlejaanne. Tegelen praegu asjaga, et hoida neid siiski spordi juures. :) Tõsiselt rääkides, oli väga meeldiv ja toimis eesmärgipäraselt. Oleme tulemustega väga rahul. Niii et kiitused ja tänud!


Piret Randveer, Tallink Silja tiimiga Käsmus, sügis 2013

Meil sujus Festival hästi. Üle ootuste lahe ja kõiki haarav meeskonnamäng:)Ja pärast sai muidugi naerda nii, et kõhulihased olid ka järgneval päeval valusad:)Seega kõik olid rahul ja rõõmsad ning julgeme soovitada ka teistele:) Väga lahe idee ja sellises suuremas seltskonnas töötab väga hästi:)


Evelin Vahter, Berner Eesti OÜ Ojako talus mängimas, sügis 2013

Üritus oli tore ja teenindus super! Tänan väga, et saatsite meile Siivi!


Iti-Christella Mägi, Eesti Post Tugamanni veskis, sügis 2013

Tagasiside on nii positiivne, rahvale väga meeldis, ja nad tahaksid veel näha, millega nad hakkama said!

Doris Trisna, Berlin-Chemie Menarini tiim Kõue mõisas mängimas, talv 204

Kõik oli suurepärane, aitähh teile!! Tundub, et inimestele meeldis festival niipalju, et oli soov lausa millalgi seda korrata. Nii, et võtame ühendust!Helen Kaptein, Mustakivi talus mängimas

Vaadates kokku kutsutute hulka ning seda, kui suure osakaalu minu jaoks võõrad moodustasid seltskonnast, olin pisut ärevil. Kõikvõimalikud kõhklused ja kahtlused aga hajusid, kui koosviibimise tuumana läks lahti juhuslikkuse alusel moodustatud meeskondadena suur videote vorpimine. Meeskond klappis ootamatult kiirelt kokku ka kõikvõimalike tavapäraste nn ice-breaker tüüpi mängudeta, mis sageli kukuvad välja kunstlikud ja pingutatud. Omaette boonuseks oli muidugi videote ühisvaatamine, mis paneb ka päevi hiljem naerma!

Andreas Tamm, vanalinnas mängimas

Igati lahe oli. Kogu värk meenutas Kreisiraadiot. :) Filmijad ja tegelased pidid pidevalt naeru kätte lämbuma. Aitäh!


Marika, Otepääl mängimas koos Läti ja Leedu kolleegidega

Suured tänud esmalt mõlema mängu eest! Filmifestival läks eriti hästi peale. See oli hommikuseks tegevuseks ideaalne ja pärastlõunane orienteerumismäng hea liikumiseks.
Juhendajad olid ka vahvad ja tegid omad tööd hästi. Nii lätlased kui leedukad olid väga rahul, sest neist keegi polnud kunagi kumbagi tegevust teinud.

   

 

Filmifestivali korralduse tasu 

Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
12 - 20 inimest      27 €
21 - 40 inimest      22 €
41 - 80 inimest      16 €
81 - 120 inimest    13 €
Üle 120 inimese    11 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%

360 KRAADI soovitab

Korralda oma suvepäevad Vihula mõisas - Elegantne mõisa miljöö ja sulnis Lahemaa männimets pakub rohkelt inspiratsiooni oma erinäoliste võttepaikadega Filmifestivali tarbeks. www.vihulamanor.com

Küsi lisa!

Helista Tiinale ja küsi lisainfot: 56632979 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

© Filmifestivali mänguskeem on Seiklusfirma 360 KRAADI omalooming. 
Välja mõeldud aastal 2013, idee autor Alar, tiim Siivi, Kaarina, Andre.

 

 

 

Võta ühendust! 

Saada päring siit:

paavo@360.ee
Tel. 56632979