Nutimäng nutikatele

Loquiz nutikatele

Suvepäevade nutikas valik!

Neile, kes tahavad ka lõbusal üritusel mõõdukalt nuputada. Selles mängus tuleb meeskonnal langetada otsuseid sobiva strateegia ja liikumissuuna valimiseks, olla valmis nende nimel riskima ja panna proovile oma teadmised.

Loquiz on innovatiivne viktoriin maastikul, mille võidab meeskond, kes vastab vähimale arvule küsimustele! Kuid see mäng eristub kõigist teistest! Esimestena maailmas võtsime selle meeskonnamängu jaoks kasutusele 10“ tahvelarvutis täiesti uut tüüpi spets meeskonnamängu tarkvara. Nii näed mänguplaani mugavalt suurel ekraanil ja saad planeerida oma teekonda stardist finišini.

Koos meeskonnaga tuleb mängu alguses otsustada, millise strateegia valite. Kas eelistate kulutada aega liikumisele ja vastata rohkematele küsimustele või leppida trahvipunktiga, kuid võita ajas? Võtate suurema riski ja loodate oma teadmistele? Kes otsustab kiiremini ja õigesti?

Mängu saab kohandada just Sinu ettevõtte või meeskonna vajadustele vastavaks – pikkida sisse küsimusi päevase seminari teemadel, bossi videosõnumi, mõne toote pildi või audiofaili Sinu firma kontoris kõlavate häälte äraarvamiseks. Personaliseeritud mäng on erilahendus, millele rakendub projektijuhtimise tasu (25€ + KM/ h). 

Loe täpsemalt, kuidas me seda mängu mängime!

 

Loquiz sobib asjalikuma suvepäeva tegevuseks, kuna on kombinatsioon meeskonnatreeningust, teadmistest ja lõbusast ajaviitest. Mängu võidab kõige efektiivsem meeskond – see, kes vastab vähimale arvule küsimustele. Suure ekraaniga 10“ tahvelarvuti annab meeskonnale mugavalt ülevaate kogu mänguplaanist, saad jälgida oma liikumist otse kaardil või aerofotol, planeerida järgmiste punktide „võtmist“ ning operatiivselt mängutaktikat muuta! Iga õigesti vastatud küsimus viib loomulikult edasi, iga vale vastus võib aga õige mitme punkti võrra tahapoole kukutada. Strateegia on oluline!

Mäng on jõukohane kõigile -  iga tiim saab ise otsustada liikumistempo ja marsruudi üle.

Enne parima võistkonna väljakuulutamist käime koos läbi erinevate võistkondade strateegiad ning vaatame kes ja kuidas otsuseid langetas. See kokkuvõte kestab umbes 15 minutit. Suurel üritusel saab tiimide liikumist ja tulemusi jälgida suurel ekraanil reaalajas.

Stiilipuhas ja ainulaadne suvepäevade võõrustaja on Raudsilla matkakompleks ürgse looduse keskel. http://www.raudsilla.ee/

Vaata ka slaidishowd ühest Raudsillal toimunud mängust:

 

 

  • Meie poolt on kogu varustus (10' iPad'id, Samsung Tabid), ettevalmistus, läbiviimine ning auhind parimale tiimile
  • Loquizi saab läbi viia kõikjal Eestis ja ka naaberriikides; nii metsas matkaradadel kui ka linnades
  • Grupi suurus 10 kuni 250 inimest, ühes võistkonnas 4-5 inimest
  • Mäng kestab koos sissejuhatuse ja kokkuvõtte osaga orienteeruvalt 2 tundi
  • Mängu saame läbi viia eesti, inglise, vene, soome

 Loquiz Tallinnas Loquiz mäng Raudsilla matkakompleksis Strateegia planeerimine Loquiz mängus Loquiz iPadil Tallinna vanalinans

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osalejad arvavad

Eline Villig, Estanc Narva-Jõesuus

Jäime mänguga väga rahule! Vahva, et olid ka küsimused Narva-Jõesuu kohta. Urmas tegi reeglid väga hästi selgeks ja juhtis mängu lendleva kergusega lõpuni ja tagasisidet andis ka. Väga lahe meeskondlik mäng oli, palju liikumist ja natuke taktikat ka. Ja kohtume teiega veel meie suvepäevadel!

Gerli Vatt, Zeroturnaround Vihulas mängimas 

Suured tänud Barbarale. Meie meeskond jäi väga rahule mänguga ning kõigile üritus meeldis. :)

Iti-Christella Mägi, AS Eesti Post

Tagasiside on ääretult positiive! Neile väga meeldis! Osalejate meelest oli just hästi lahe, et mäng oli pimedas ja Eesti Posti küsimused meeldisid neile ka kohe väga.


Veel osalejate arvamusi:

Elke Haasmaa, Swedpank tiim Haapsalus mängimas 

Mis puutub mängu, siis kõik olid 200% rahul ja hea meelega oleks kohe uue mängu otsa teinud. Nii, et igati kordaläinud päev oli ja lisaks kõigele muule vedas meil ka suurepärase ilmaga.


Teet Ruuval, Metsä Group tiimiga Kõue mõisas

Tänud lõbusa mängu eest, kõik jäid rahule. Strateegiline mäng koos mõõduka kõnniga. Barbarale tervitused hea juhtimise eest.


Kärt Kairo, Prysmian Group Tallinna Vanalinnas mängimas

Meie kolleegid mujalt maailmast jäid seiklusega väga rahule. Kõik sujus ja kommentaar oli ühelt osalejalt, et ta on mitmeid selliseid väli strateegiamänge mänginud, aga SELLIST ta pole veel teinud ja et see oli eluäge:-)


Kairi Schuster, Transpoint International AS Vihula mõisa pargis mängimas

Tänan Teie meeskonda mängu läbiviimise eest. Mäng meeldis kõigile ja jäime väga rahule.:)


Mariliis Männik-Sepp, Rahandusministeerium Altmõisas mängimas

Suur tänu! Osalejad jäid väga rahule!


Signe Vedler, Tartu Kutsehariduskeskus mängul Greete motellis

Kõik olid väga rahul! Mäng oli vaimukas, paraja raskusastmega nii füüsiliselt kui vaimselt, paraja pikkusega.  Hermo oli meie tubli vilistlane, väga tore mängujuht, kes väga hästi tunnetas osalejate taset ja sekkus mängu just niipalju, et kõik ennast mängus hästi tunneksid.


Heiki Jakson, Elektrilevi tiimiga Nelijärvel

Osalesin, jäin väga rahule. Samuti kõik, kellega vestlesin. Distants oli paras, kestus oli paras, küsimused piisava raskustasemega, st. meile oli täiesti sobilik tegevus.


Üllar Närep, Stora Enso tiim Pirita jõekäärus mängimas

Lühidalt öeldes - kõik olid VÄGA rahul! Suure tulevikuga asja olete välja mõelnud, kindlasti ka rahvusvahelisel tasandil (kui tegmist tõesti originaalkonseptsiooni ja tablet-lahendusega).


Eglis Rohtla, Advokaadibüroo Hedman Partners Hiiumaal Käinas mängimas

Loquiz mäng oli meeleolukas koos teadmistepõhise proovilepanekuga. Meie kolleegid jäid kõik väga rahule ning avaldati isegi soovi mängu mõnes teises asukohas uute küsimustega korrata. Saime proovile panna nii oma teadmised, meeskonnatöö kui ka navigatsioonioskused.

Meeskonnamängu korralduse tasu

 

Grupi suurus         Hind osaleja kohtaKui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi
12 - 20 inimest      27 €
21 - 40 inimest      22 €
41 - 80 inimest      16 €
81 - 120 inimest    13 €
Üle 120 inimese    11 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides! Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Telli suvepäevale Loquiz!

Helista Tiinale ja küsi lisainfot: 56632979 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

© Loquiz mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI omalooming. Välja mõeldud aastal 2012. Idee autor Eric, tiim Alar, Toomas, Egle. 

Võta ühendust! 

Saada päring siit:

paavo@360.ee
Tel. 56632979