Meeskonnatöömang maastikul

Eesti mäng

Avasta Eestimaad!

Kas tead, kus asub suurim rändrahn, milline näeb välja viikinglaev Turm või kus asub Eesti ainuke jõepraam? Eesti mäng nõuab nii teadmisi kui nuputamist ning selle käigus avastate koos meeskonnaga põnevaid ja eriskummalisi seiku ning paiku Eestimaal!

Selles mängus on teil kogu Eesti sõna otseses mõttes peopesal – mängualaks märgitud maastikul liikudes on abiks virtuaalne Eestimaa kaart. Mis on tiimiliikmele väike samm maastikul, on meeskonnale suur hüpe kaardil.  Nii saate lühikese aja jooksul ära käia nii Nasval kui Narvas. Mängus on oluline hea meeskonnatöö ja tegevuste koordineerimine.

Kuidas Eesti mäng käib?

Mängu läbiviimiskoha maastik on kui miniatuurne Eestimaa. Igal tiimil on Eestimaa avastamiseks suur pildikaart, millel on ajalooliste objektide, oluliste maamärkide ning lindude-loomade pildid, kuid puuduvad kohanimed. Vihjete paki abil tuleb su meeskonnal ülesannetes vihjatud asukohad üles leida.

Kus elab harjus? Kus asub suurim rändrahn? Satud külla Kihnu Virvele, kohtad mügrit ja püüad pepsi tinti! Igas avastatud paigas saad teada ka midagi põnevat selle koha või asuka kohta!

Edukas on meeskond, kes suudab paika panna õige mängustrateegia – milliseid Eestimaa paiku ja millal külastada. Kas Assamallasse minek tasub ära või piirduda Pivarootsiga? Edu toob nutikus, hea tiimitöö ja üheskoos õigesse Eestimaa punkti jõudmine. Iga tiimiliikme panus on oluline - asukohti leiab vaid kõiki abivahendeid kasutades! 

Seiklust lisab mängule juurde maastikul liikumine "otse" ja punktide külastamine kohtades kuhu teid ei lähe!

Kus saab meeskonnamängu mängida?

Virtuaalne Eesti vajab avarust. Eesti mängu saame teile korraldada enamiku majutuskohtade juures igal ajal ning ka pimedas! Kitsaks võivad jääda vaid väga väikese territooriumiga kohad. Tallinnas soovitame firmaürituste puhul valida Eesti mänguks Kadrioru park.

  • Eesti mängu korraldame ainult eesti keeles. Külalistele valmib mängust spets Eestit tutvustav versioon.
  • Grupi suurus 12-120
  • Mäng vältab kokku u 2 tundi
  • Mängida saab kevadest sügiseni, kindavabal ajal
  • Pimedal ajal meie poolt ka pealambid
  • Parimale tiimile auhind!


Tiimitöö mäng  Eesti mäng meeskonnaga 
Seiklusmängud - Eesti mäng Metsamängud firmadele

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osalejate muljeid 

Mariana Köster, If tiimiga Kadriorus, suvi 2018

Käisime eile mängul ja jäime väga rahule! Mäng oli vahva ja andis jutu ainet veel tänasekski.

Helina Tuuna, Kitman Thulema timiga mängimas Kadriorus, kevad 2018

Jäime mänguga väga rahule. Kadrioru park iseenesest on juba ilus koht, seda enam varakevadine. Eelnev orienteerumisoskus polnud vajalik, mis tegi mängu kõigile arusaadavaks. Loomulikult oli ka meie pundis hasarti minevaid kolleege, kelle eesmärgiks oli võimalikult palju punkte teenida. Samas oli see lihtsalt üks tore viis heade kolleegidega mõnusalt värskes õhus koos liigutada.
Edu teile!

Elina Tomson, SEB timiga mängimas Vasalemmas suvi 2017

Meile kõigile väga meeldis. Selline täpselt sobiv mäng igas vanuses mängijale, kes soovib saab joosta, kes soovib saab jalutada. :) Ja mitte keegi meist ei ole enne sellist mängu mänginud ka, seega kõigi jaoks oli uus ja huvitav ka.

Veel osalejate arvamusi

Signe Parm, Jetoil tiim Kassarsis mängimas, suvi 2017

Mälestused vaid positiivsed. Ja veelkord suured tänud nii mängujuhile kui kogu meeskonnale. Kõik läks tõesti kenasti ja teiega oli väga tore ja korrektne koostöö! Edu ja uute kohtumisteni:)Johanna Poolamets, Kadriorus mängimas kevad 2017

Eesti mäng oli väga huvitav ja vahva. Mulle meeldis eriti, et sai palju liikuda, nuputada ja sõpradega koos aega veeta niivõrd ilusas kohas nagu seda on Kadriorg. See mäng on vajalik, kuna arendab kultuurselt ja paneb mõtlema. Inimesed õpivad tundma, kus miski Eestis asub. Mäng tundus esmapilgul lihtne, kui hiljem läks veidi keerulisemaks. Meeldis, et sai ka orienteeruda. Mängu jooksul tuli olla tähelepanelik: esmapilgul õigena tundunud kujutised asusid kaardil hoopis teises kohas. :)

Maigi Peeduli, Luhtre Turismitalus Eestit avastamas, Märts 2017

Mina ise kahjuks pidin varem ära minema ja ei saanudki osa võtta. Aga meeskonna sõnul oli vahva mäng! Igati lõbus tegevus. Tänud teile!!

Kert Paidre, Kadrioru pargis treeningmängul 2017

Oli lahe mäng! See oli nagu virtuaaltuur, kust ei puudu hasart, uued teadmised ning meeskonnatöö. Tiir ümber Eesti on nüüdsest rangelt soovituslik kõigile! :)

 

Eesti mängu korralduse tasu

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
12 - 20 inimest      27 €Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi
21 - 40 inimest      22 €
41 - 80 inimest      16 €
81 - 120 inimest    13 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides! 

Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Telli haarav Eesti mäng!

Helista Tinale ja küsi lisainfot: 56632979 või saada kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


©360 KRAADI Mänguskeem ja lahendus on 360 KRAADI omalooming, 2017.  Idee autor Alar, tiimis Urmas, Linda.
Kaardid Regio.

 

Võta ühendust! 

Saada päring siit:

paavo@360.ee
Tel. 56632979