Aardejaht

Suur Aardejaht

Seiklusmäng täis ootamatuid olukordi, põnevust ja meeskonnatööd

Legendi järgi on siiamaani leidmata üks hinnaline aardekirst. Kus täpselt ei mäleta keegi. Küll aga on aarde maha matjatest alles kirstu võti, vana kaart kangal ja üks paljutõotav, kuid esmapilgul vähekasulik niidiots kirstu asukoha leidmiseks. Vana ja justkui kasutu aukudega detaililt info väljalugemiseks tuleb seigelda ümbruskonnas, nuputada ja ületada koos kaaslastega ettetulevaid takistusi. 

 

Aastatega kulunud ja raskelt loetavalt kangaskaardilt selgub kuhu suunda kompassi abil liikuda. Kui õige asukoht leitud, leiab õhinal aardeotsijate tiim puudele kõrvetatud mõistatusi. Koos nuputades saab läbimurtud mõistatusest uut infot hinnalise aarde asukoha leidmiseks. Igast asukohast saab killu infot, et selgitada aarde asukoht.

Metsas kaardi abil leitud asukohades tuleb lisaks koos nuputamisele info saamiseks ka kuulata vanast raadiost kostuvat signaali ja see dekodeerida, lahti muukida koodlukke, piiluda objektide sisse, ja ka veidi kasutada ühiselt jõudu.

Neljas asukohas tuleb leida aardekirstu valvajate järeltulijad, kellelt vajaliku infot kättesaamiseks tuleb meeskonnaga ühiselt lahendada etteantud ülesanded. Edukaks soorituseks on kõikide kaaslaste panus vajalik ning on vältimatu koostöö tiimiliikmete vahel.

Koos tuleb hakkama saada hiigelsuure pliiatsiga kirjutamisega, ise asudes pliiatsist kaugemal, ja kasutada tiimiliikmete osavust, mälu ning kiirust teistes meeskonnaharjutustes.

Ettearvamatu põnev finaal - õnne peab ka olema!

Aardejahi teeb eriliseks asjaolu, et kõige kiirem ja osavam tiim ei pruugi saada aarde omanikuks. Õnne peab ka olema!  Seiklus maastikul on põnev ja rahulik kulgemine, kuid viimased 5 minutit finaalis on tõeliselt kiired! Kui kõik on metsast tagasi, avaldatakse alles üks oluline vihje, mis aitab kogutud info kokku panna ja selgub kus asub ihaldatud aardekirst! Vaja on kiiret taipu ja kiireid jalgu - aardekirst kuulub esimesele! Üllatusi ja ootamatuid olukordi kiires lõppmängus jätkub!

Läbiviimise keeled

Mängu saab viia läbi eest keeles. Mäng sobi hästi ka mitmekeelsele grupile - tekstilised materjalid on eesti, inglise ja vene keeles.

Kestus ja distants

Mäng kestab umbes 2,5 tundi. Mängu jooksul läbitakse jalutades 5-6 kilomeetrit.

Meie poolt on kogu ettevalmistus ja läbiviimine ja aarde sisu. Kirst sisaldab erinevat kuldset kraami ja ka midagi kihisevat, mille saab kohe nahka panna.

Aardejaht maastikumängAardejahi legendid ja vihjed metsasAardekirstu väljakaevamine aardejahilAardejahi varandus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osalejad arvavad

Merilyn Toit, FEB tiim Varemurrus, suvi 2018

Aitäh meeskonnale, mäng oli väga mitmekülgne, segu erinevate oskuste-teadmiste kasutamisest, kohati isegi peadmurdvalt raske kuid hariv! Järgmise korrani!

Helena Alekand, SA Archimedes Järveveerel, suvi 2018

Mäng oli äärmiselt vahva ja mõnus. Ka need, kes alguses osa võtta ei tahtnud/plaaninud jäid rohkem kui rahule. Loodan, et varsti kohtume jälle!

Nele Nilb, AS Viimsi Vesi Varemurrus

Teiepoolne korraldus oli väga hea, jäime rahule! Tundus, et rahvale meeldis. Eriti kaasahaarav oli aaretejaht! Uute kohtumisteni ja suur aitäh!

Veel osalejate arvamusi


Mari Pajula, Salestar Roosta Puhkekülas

Jäime teie poolt korraldatud Aardejahiga väga rahule! Mäng oli väga põnev ja kaasahaarav. Põnevad küsimused ja seni nägemata harjutused-ülesanded. Samuti oli väga sõbralik teie meeskond, mis avaldas muljet ;) Seega suured-suured tänud Teile. Järgmiste kordadeni!

Sigrid Sillaots, MA Fashion Holding Ojako puhkkeskuses

Kõik kulges väga hästi! Jäime rahule! Suured tänud! On hea teha koostööd spetsialistidega kelle tegevuses ei pea kunagi pettuma vaid pigem iga kord üllatab meeldivalt!

Riina Just, Aditro Estonia OÜ Vabaõhumuuseumis aarde jahil

Kuigi ilm ei olnud just kiita, siis mäng oli super, kõik jäid väga rahule! Teie poolne meeskond oli väga tore, mäng ise oli äärmiselt kaasahaarav ja lõbus. Tuleb ka mainida, et vihjed olid väga hästi ära peidetud, ülesanded parajalt keerukad ja aarde otsimine väga põnev :) Kõigile suur aitähh!

Aardejahi korralduse tasu gruppidele 

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
40 - 80 inimest      19 €
81 - 120 inimest    15 €
Üle 120 inimese    13 €

Hinnale lisandub käibemaks 20% 
Veel suuremate gruppide korral küsi personaalset lahendust!
Vaata kaardilt sobivat turismitalu.   

Suurejooneline ja kaasahaarav seiklusmäng sobib hästi lõbustama suuremas koguses suvepäevalisi. Ideaalne paik seiklemiseks ja suvepäevade pidamiseks on Raplamaa paksude metsade vahel asuv Toosikannu puhkekeskus. Meie hea koostööpartner pakub suurte ürituste jaoks sobivaid tingimusi, mõnusat maastikku ja suurepärast teenindust! 

Tellimine ja info

Helista Kaarinale ja küsi lisainfot: 56632979 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.