Seiklusmängud ja põnevad lisategevused suvepäevadele

Suvepäevad

 

Firma suvepäevad - põnevust, nalja ja meeskonnamänge!


Firma suvepäevadel tasub kolleegidega võtta ette tegevus, milles on nii nalja kui põnevust, kuid tähtsal kohal on meeskonnatöö. Seepärast ei ole meie valikus ka saapaviset, küll aga kõiki haaravaid meeskonnamänge. Korraldame suvepäevadel erinevaid enda väljamõeldud seiklusmänge gruppidele 8 kuni 600 inimest. Meeskonna tegevustes on liikumist, kuid see ei ole spordivõistlus. Olulisemal kohal on tegevused, mis parandavad meeskonna koostoimimist, suurendavad tiimitunnet või pakuvad intellektuaalset väljakutset. 
 

Jäta suvepäevade korraldamine proffide hoolde!

Koostöös üritusturundusagentuuridega pakume kogu suvepäeva korraldust alates koha valikust kuni ürituse jäädvustamiseni. Seiklused, bändid, päevajuhid, heli - ja valgustehnika ja kõik muu sinna juurde kuuluv. 

Põnevaks suvepäevaks on kokku pandud programmid erinevate tegevustega, mis sisustavad lõbusalt kogu aktiivse osa päevast. Põhitegevuseks üks suur meeskonnamäng, millest võtavad osa kõik koos ning seejärel põnevad lisategevused.

 

Aitame leida firmaüritusele sobiva toimumiskoha!

Korraldame suvepäevade mänge aastast 2003 ja oleme seiklusi korraldanud 228 erinevas Eesti turismitalus ning oskame anda nõu majutuskoha valikul. Vaata turismitalude kaarti või võta ühendust ja küsi nõu!

Väiksemate, alla 60 osalejaga üritustele vaata ka meeskonnatöö praktika tegevusi! 


Aardejaht seiklusmäng suvepäevaleBitcoin kaevandamine - uus seiklusmäng 2019Raharalli metsamäng meeskondadele

 

 

 

Võta ühendust!

 

Saada päring siit:

tiinal@360.ee
Tel. 56632979