Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Tee ise fotojaht

Aitame korraldada lõbusa ürituse väikese eelarvega. Korralda lõbus fotojaht endale täpselt sobival ajal ja pikkuses! Meilt saab mänguks vajalikud vahendid. Ning soovi korral saad juurde rentida ka fotokad ja dataprojektori. Fotojaht sobib hästi omapäraseks sünnipäevaürituseks!

Meilt saad fotojahiks vajalikud vahendid ja kõik toimib ilma eraldi läbiviijata. Ilma mängujuhita üritus on kaks korda soodsam ja mahub hästi ka väikse eelarvega ürituse raamidesse! Samuti pole vaja muretseda, kui ajakava nihkub või parajasti on väljas metsik vihmahoog – mänguga võid alustada endale sobival ajal!

Mängu ise läbiviimine on väga lihtne

Meie valmistame ette mänguks vajalikud vahendid – pildistame kohad, mõtleme välja ülesanded, trükime legendilehed ja mängu juhendi. Teile jääb vaid mängurõõm – kamp kokku ning lõbus pildimäng algab! Mängu läbi viia on lihtne. Ühte komplekti on pakitud ühe tiimi vajalikud vahendid ning sellel on väljaspool kirjas kõik reeglid. Mängu alguses lepitakse kokku tagasijõudmise aeg ning kui pakk avada, seiklus algab.

Mängu aktiivne osa kestab enamasti orienteeruvalt 2,5 tundi. Kuid kui mängu võtta eriti rahulikult võib jahtida ka kauem – teie valik! Tõeliselt lõbus ajaviide on garanteeritud! Täpsema ülevaate fotojahist saad siit lehelt.

Mängust võib osa võtta 5 kuni 200+ inimest korraga. Vajalik 1 digifotokas tiimi peale.  Ühe tiimi suuruseks soovitame 5-7 inimest. Kui pildivaatamine toimub kohe peale jahti siis ka: arvuti, telekas või dataprojektor. Soovi korral saad mängu juurde rentida ka tehnika.

Läbiviimise juhend on kaasas

Kuidas kõige lahedamalt korraldada pildivaatamist, kuidas selgitada välja parimat tiimi ja muu info ning nipid sujuvaks korralduseks on kõik kirjas kaasasolevas juhendis.

Hind inimese kohta alla 6 euro!

Mängukomplekti hind ühe tiimile (5-7 inimest): 37€
Minimaalne 2 komplekti.

NB! Stardikaid saab kohtadesse, kus fotojaht on juba olemas.
8 ja rohkema komplekti puhul valmistame raja ette kõikjale üle Eesti.


Hindadele lisandub saatekulu:  SmartPost või Omniva  3,5€
Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Võta mängule oma tehnika või rendi meilt

Võimalus rentida ka “tee ise” fotojahi juurde vajalik tehnika.
Tehnika saab kätte meie Tallinna kontorist, Liivalao 22.

Fotoaparaadid
 Canon, ilma AA patareideta: 6€ üritus
Dataprojektorid:
BenQ HD: 40€ üritus
Sanyo: 30€ üritus

*Tehnikat ei saa saata kulleriga.
*Rentida saab ainult koos fotojahi mängukomplektidega.

Info ja tellimine

Tellimiseks saada email info@360.ee, Tel. 56632979

NB! Telli mäng vähemalt 1 nädal enne üritust! Tallinna vanalinn ja teised popimad kohad on enamasti “laokaup” ja saame ettevalmistada paketi ka järgmiseks päevaks.

Tellides saada meiliga lisaks enda telefoninumbrile ka SmartPost või Omniva puhul kasti asukoha nimi.