Lihtsad ja lõbusad meeskonnamängud seminaridele

Tee ise seiklusmäng


Vii ise läbi meie ettevalmistatud meeleolukas seiklusmäng!

Aitame korraldada seiklusliku sünnipäevaürituse! Meilt saad mänguvahendid vana hea Fotojahi läbiviimiseks, Tallinna vanalinna tutvustava mängu või nutika tahvelarvutitega sünnipäevamängu korraldamiseks! Läbiviimine on lihtne ja orgunnija saab ise mängust osa 100%!  Meie hoolitseme ettevalmistuse eest, Sinule jääb mängurõõm! 

 

 


Korralda oma lapsele üks vahva sünnipäevaseiklus! Nutikas sünnipäev looduses on lustakas maastikumäng noortele, milles tuleb liikuda maastikul ja nuputada. Nutivärk meeldib lastele ja et midagi mängus juhtuks - tuleb maastikul liikuda! See meeldib kõigile. 

 

“Nutikas Kolleeg!” on tahvelarvutitega strateegiamäng, kus edu toob planeerimisoskus ja nutikus ning kolleegide hea tundmine! Mängu teeb põnevaks pidevalt muutuv olukord, kus meeskonnal tuleb reageerida kiirelt ja tegevusplaani muuta. Mängus on hulk küsimusi ettevõtte ja kolleegide kohta! Neile edukalt vastates saad edumaa!

100% Eesti mäng!

EV100 on spetsiaalselt juubeliaastaks valminud lihtne ja lõbus meeskonnamäng, milles on ainult 100% Eestiga haakuvad teemad. Mängu on hea lihtne ise omal käel läbi viia, meilt saad mänguvahebndi ja juhendi.

 

Vanalinnaseiklus on „tee-ise“ tüüpi mäng, mille läbiviimine on väga lihtne. Mängust saad võrdväärselt osa võtta ka kui oled ise ürituse organiseerija! Mäng on lõbus ja haarav ning seigelda saab aastaringselt.

Aitame korraldada lõbusa ürituse väikese eelarvega. Korralda lõbus fotojaht endale täpselt sobival ajal ja pikkuses! Meilt saab mänguks vajalikud vahendid. Ning soovi korral saad juurde rentida ka fotokad ja dataprojektori. Fotojaht sobib hästi omapäraseks sünnipäevaürituseks!

Võta ühendust!  

kaarina konsap

kaarina@360.ee
Tel. 56 958 824

 

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit