Fatbike jalgrattamatkad ning muud seiklusrikkad loodusmatkad

Self-guided räätsamatk

Ole ise oma pundi matkajuht!

Self-guided räätsamatk rabas on kui hästiorganiseeritud täielik vabadus! Saad minna matkama millal iganes ning valida ise liikumissuuna ja tempo. Kuid Sulle on abiks meie spetsiaalne matkaäpp, mis aitab navigeerida ja tutvustab Sulle piirkonna kõige põnevamaid looduslikke vaatamisväärsusi.

mt_ignore

Rabades saad tänu räätsadele igal hetkel endale sobiva kursi võtta. Katsetada oma jalge all, mis asi on älves või kuidas õõtsub laukaserv. Päikeseloojang rabamändide vahel väärib looduse-Oscarit.  Osades rabaservades on ka lõkkeplatsid - grillid meelepärast suupistet ja keedad lõkkel sooja jooki. Kui Sul on telk või meie kaasaskantav saun kaasas, siis ... – me vist ei pea Sind nüüd rohkem ahvatlemagi, eks?


Kliki siia, et näha kuidas asi toimib!

Meie poolt on internetiühendusega tahvelarvuti, milles on spetsiaalne matkaäpp. Matkaäpis kasutame väga täpset maa-ameti kaarti, mis näitab matkaja asukohta ka võsa vahel. Et miks mitte Google maps? Kuna orienteerumiseks on vaja rohkem täpsust, kui see suur hall sõõr nende kaardil. Rabamatka marsruuti maha märgitud ei ole, kuid tähistatud on  meie oma hoolika töö tulemusena kõik punktid, mis on külastamist väärt – huvitavad  puud ja kivid, rabaservad jne. Ja kui teil rabas tekib küsimusi, milline üks või teine taim/loom või tegevusjälg välja näeb, saate kohe netist otsida pilte või videosid ning  lisainfot.

Punktidest moodustubki matk!

Sul on vabadus valida, milliseid kaardile kantud punkte külastada - tegemist on ikkagi ju seiklusega! Äpis on väga lihtne navigeerida - valid välja huvipakkuva punkti ning vajutad nuppu “Navigeeri“. Programm juhatab Sind täpselt kohale nii metsa vahel kui rabas. Juhendava joone/noole peale on märgitud kaugus eesootavast punktist. Programmis saad valida mitme kaardikihi vahel. Mugav on näiteks vahetada baaskaarti ortofoto vastu välja - rabas näiteks laugaste vahel on ortofotoga väga mugav ja lihtne navigeerida.

b_300_190_16777215_00_images_icagenda_selfguidedmatk.png b_300_190_16777215_00_images_blogi-pic_stats.png

Äpp salvestab marsruudi ja näitab statistikat

Programm salvestab kogu käidud marsruudi ning hea on vaadata, kus on käidud ning kuidas matk kulgenud on. Lisaks saab vaadata statistikat: läbitud distants, liikumiskiirus, millal päike loojub jne.

Kellele sobib self-guided matk (SGM)?

Parim lahendus kuni 10-liikmelisele seltskonnale. Kui teile sobib asjaolu, et laudteed või rada pole ees ja iga sammu ja kulutatud minuti üle pole valvamas giid, siis on see lahendus just teile!
Tehnilist taipu pole vaja – matkaäpp on hästi lihtne ning suuremalt jaolt eestikeelne.
SGM sobib inimestele, kellel on suur soov omapäi loodust avastada ning kel on juba teadmisi looduses liikumisest.  Väikese pundiga pundiga näeb ja kogeb loodust paremini. Mida vähem on juttu ja sagimist, seda suurem tõenäosus on näha mõnda lindu või looma. 

Hetkel on valikus: 

Marimetsa raba Läänemaal, Linnuraba ja Palasi raba Raplamaal (viimasesse saab ka rongiga), Kõnnu-Suursoo Harjumaal, Kakerdaja raba Harjumaal. 

Kui  Sul on endal mõte kuhu tahaksid minna, anna meile teada ja paneme programmi kokku!

Hind

Komplekti hind on 45 € (sh käibemaks)

Self guided matka hind sisaldab:

tahvelarvutit ilmastikukindla koti ja internetiga;

valmis matkaprogrammi;

2 paari räätsasid.

 

Mida rohkem sõpru matkale võtad, seda soodsamaks kujuneb matk!

Tahad matkale rohkem sõpru kaasa võtta või on varustusest puudu? Pole probleemi!

Räätsapaar 8 €/päev

Kummikud (erinevad suurused 37-47)  3 €/paar päevas

Säärised 2 €/päev

Lisaks on meil olemas potid, pannid,  termosed, toidunõud ja priimused. Tee ise omale üks äge matk!

Tellimine ja lisainfo

Helista Raimole ja küsi nõu! Telefon 56864634, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Võta ühendust!

Raimo Sindonen

raimo@360.ee
Tel. 56864634

Saada päring 360 KRAADI matkatiimile