Matkavarustuse rent


Rendi professionaalne matkavarustus meilt ja seikle!  

Ise korraldatud seiklus on alati kõige kihvtim ja täis ootamatusi. Et saaksid ise endale ja sõpradele matka korraldada rendime sulle selle sama varustuse mida giidiga matkadel kasutame.

Varustuse saab kätte meie laost Leiva 3 Tallinn, - Kaarinaga +372 50 67 377 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

 
 
 
 

Fatbike rattaretk on uus hea viis loodusega tutvumisel tänu tema loodussõbralikkusele, vähesele mõjule looduses ning heale läbivusele isegi lumes. Tänu suurepärasele läbivusele sobib fatbike sõitmiseks iga ilmaga!

Rendime erinevaid matkakajakke. Valikus on ühe- ja kahekohalised klaasplastist ja plastikkajakid. 

Rendime räätsasid, mis sobivad laugele maastikule; samuti on valikus räätsad, mis sobivad järskude nõlvadega maastikule. 

Kanuudega on mõnus avastada väikeseid ja käänulisi, samas  ka suuremaid ja võimsamaid jõgesid. Plastikust kanuud ei karda kive ega kände ning on vastupidavad

Matk tehtud, lõke kuumab ja mõnus leil on ootamas. Kiire, efektiivne ja mobiilne!

Eestis õmmeldud mõnus telksaun, mida on võimalik kiiresti üles panna ning mille kütmine võtab vähe aega - juba 20 min pärast võivad esimesed endal kered kuumaks lasta.

Matkatelk Husky Bizam 2

Mõnus väike matkatelk, mis sobib lihtsamateks matkadeks. Tänu oma väiksusele ja lihtsale ülespanekule mõnus varustuseelement. Sobib nii vee- kui seljakotimatkadele. Telk on kahekihiline ning sel on 2 sissepääsu. Telk seisab püsti ka ilma vaiu maasse panemata, külgedel on torminöörid

Rendime matkauiske. Kinnitused saapale rihmadega, uisud ka NNN kui ka SNS klambriga.

Rendime Tõukekelke Kickspark Max.

See on kerge, kiire ning hästi juhitav tugeva alumiiniumraamiga uue põlvkonna sportlik tõukekelk.

Puutetundliku ekraani ja Eesti kaardiga varustatud Garmin Oregon seade, mida ise kasutasime varem GPS seiklusmängudes.

Järgnevad tingimused kehtivad inventari rentimisel OÜ-lt 360 KRAADI.

Võta ühendust!  

kaarina konsap

kaarina@360.ee
Tel. 56 958 824

 

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit