Kanuumatk jõge pidi rabasse ja edasi räätsamatkale – 24. septembril!

49 

Kaasahaarav seiklus Lõuna-Kõrvemaal Simisalu piirkonnas, kus tutvustame kohalikku jõge ning suurepärast loodust Seli rabas. Ideaalne matkapäev proovimaks nii kanuudega sõitmist kui ka osaleda räätsamatkal!

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Matk on mõnus seiklus Jägala jõel, mis lookleb Lõuna-Kõrvemaa metsade vahel. Kanuud pannakse vette Simisalu silla juurest. Näha saab palju kobraste toimetamist ja sealne maaliline maastik paneb kõike vaatama ja kuulama.

Peale kanuudega sõitu minnakse Seli rabasse räätsamatkale. Kaasa haaratakse räätsad, mille abil on hea maastikul liikuda kahjustamata raba pinnast. Seli raba on küll suhteliselt noor, kuid seal on kõik rabale omane olemas – laukad, älved ja turbasammal.

Rabas matkatakse 4 meetrise vaatetorni juurde, kust saab uudistada ümbritsevat maastikku. Giid tutvustab raba, selle olemust, loomastikku, taimestikku ja räägib erinevatest legendidest. Sobilikus tehakse mõnus piknik matkatoiduga ning peale seda liigutakse tagasi Simisalu poole.

Kanuumatk koos räätsamatkaga on kerge raskusastmega. Matk ei eelda varasemat kanuumatka kogemust. Terve matk võtab aega ca 4-5 tundi, aerutades läbitakse ca 8 km ja jalgsimatkal ca 4 km.

Oled tulemas? Muidugi oled! 🙂

Lisainfo

Pileti tüüp

Täiskasvanud.

Detailsem info

Aeg: 24.09 kell 10:00.
Kogunemiskoha koos info riietuse jms varustuse osas saadame eelinfoga enne matka mõned päevad. Ühtlasi matkajuhi kontaktandmed. Juhul, kui ilmaolud matkatoimumist ei soosi siis lükkame matka pisut edasi. Selleks teavitame kõiki matkalisi vähemalt 3-5 päeva ette.
Pakett sisaldab:
* täiskomplektis kanuuvarustuse kasutamist (kanuu, mõla, vest)
* räätsade kasutamist
* giiditeenuseid
* veekindlaid pakkimiskotte
* matkalõunat

Tähelepanu! Piletisummat ei saa tagastada täies ulatuses juhul, kui matkani on jäänud 4 päeva (5 päeva enne matka saame täies ulatuses ostu tagastada). Kui tekib ootamatuid takistusi siis aitame omaltpoolt igati kaasa leidmaks asendajat.

Matka pikkus

Kanuumatk koos räätsamatkaga on kerge raskusastmega. Matk ei eelda varasemat kanuumatka kogemust. Terve matk võtab aega ca 4-5 tundi, aerutades läbitakse ca 8 km ja jalgsimatkal ca 4 km.