Meeskonnatöö Olümpia

Meeskonnatöö olümpia

Lõbus ja kaasahaarav väljakutse

Meeskonnatöö olümpia on uus lõbusatest mängudest ja tiimitöö harjutustest koosnev meeskonnamäng, kus peamine on just koos tegemine. Kaasahaaravad harjutused esitavad väljakutse kõigile osalejatele ning võimaldavad ka tiimisiseselt omavahel mõõtu võtta. Kuid meeskonna alale kohaselt seisneb edu võti siiski tiimi koostöös.

Kuidas mäng käib? 

Mängu mängitakse vastavalt inimeste arvule 6-10- liikmelistes tiimides. Kahetunnine tegevus toimub kõik samas kohas ja maastikul ei pea erinevate tegevuskohtade vahel pikalt liikuma. See võimaldab kõikidel osalejatel jälgida ka teiste lõbusaid püüdlusi. Harjutusi tehakse spetsiaalsete erivahendite abil, kuid nende sooritamine ei nõua mingit eriettevalmistust ega ole konti- ega kaelamurdvad.

Mängus on kuni 8 mängulist meeskonnaharjutust  

Kokku tuleb võistkondadel läbida kuni 8 erinevat mängulist harjutust, kus oluline on usaldus, hea suhtlemine ja pingutamine ühise eesmärgi nimel. Parema tulemuse saavutamiseks ja õpitu kinnistamiseks läbitakse osad harjutused korduvalt. Tiimiolümpial toob edu paindlikus, hea juhtimine ning oskus kasutada alternatiivseid suhtlemisviise. Mänguskeemi läbides neid omadusi ka lihvitakse ja parandatakse. 

Kuhu mäng sobib?

Mäng sobib hästi väiksemale koolitusüritusele. Mängu viiakse läbi nii eesti, inglise ja soome keeles. Samuti sobib mäng mitmekeelsele grupile – omavahel suhelda tuleb mängu jooksul erinevatel viisidel ja mitte ainult rääkides!

  • Meie poolt on kogu ettevalmistus ja läbiviimine ning auhind parimale tiimile ja kuldmedalid
  • Mängida saab iga majutusasutuse juures
  • Grupi suurus 15 kuni 30 inimest
  • Mäng kestab koos sissejuhatuse ja kokkuvõtte osaga orienteeruvalt 2 tundi
  • Mängu saab läbi viia eesti, inglise, vene ja soome keeles Lõbus meeskonnatöö olümpia  Koos tegutsemine Meeskonnatöö olümpia Meeskonnatöö Olümpia Luhtre talus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osalejad arvavad

 

Liina Võsaste, Töötukassa tiimiga Mokko maahotellis mängimas, kevad 2019

Mäng sujus väga hästi. Linda oli super. M'ängujärgsed arutelud toimusid veel mitmel päeval. Kõik osalenud jäid väga rahule.

Annely Puusepp, Telia tiimiga Saunakülas mängimas

Jäime väga-väga rahule, meeskond oli hoolimata külmast ilmast rõõmus, tegus ja mängud äratasid ülesse hommikused unimütsid. Suured-suured tänud korraldamise eest, jäime väga-väga rahule nii mängude, korraldaja kui kohaga!

 

Veel osalejate arvamusi:

Piret Reinson, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Trofee Jahimaja ümbruses

No ei mäleta millal viimati nii pööraselt ja lõpmatult naerda sai!!!!!:) Kõhulihased olid krampis. Väga meeldis kõigile ja no ilm oli ka tegelikult super! See andis ka kõvasti meeleolu juurde ma arvan.


Paavo Siimann, Statoili tiim Kiviõli Tuhamäel

Olümpia mängud olid põnevad, eriti see nuudlitega mäng. :)

 

Korralduse tasu gruppidele 

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
15 - 20 inimest      29 €Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi
21 - 30 inimest      24 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%
Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides!
Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Tellimine ja info 

Helista Tiinale ja küsi lisainfot: 56632979 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

  • Töistele koolistusüritustele sobiv mäng 
  • Grupi suurus 15-30
  • Aastaringselt, valgel ajal
  • Mängu aeg: 2h
  • EST, ENG, FIN

 

 

Võta ühendust!

 

Saada päring siit:

tiinal@360.ee
Tel. 56632979