NoEAsyday meeskonnatreening

No Easy Day

Haarav meeskonnatöö

No Easy Day on seikluslik meeskonnatöö praktika, mille keskmes on meeskonnaliikmete omavaheline kommunikatsioon. Tegevuse käigus tunned kuidas osalejate omavaheline suhtlemine areneb jõudsalt. 

See on tõelistest erioperatsioonidest innustust saanud mäng ja ehe meeskonnatreening, mitte ainult lõbus ajaviide.

Iga meeskond moodustab oma liikmetest 2 rühma – staabi- ja rünnakrühma. 2-liikmelise staabirühma ülesandeks on jälgida satelliitkaarti ning raadio teel juhendada oma pimesi liikuvat rünnakrühma nii, et nad leiaksid võimalikult kiiresti üles kontrollpunktid. Kuid kuni 1 minuti pikkune „sideseanss“ rünnakrühma ja staabi vahel saab toimuda vaid teatud ajavahemike järel. Rünnakrühm peab usaldama staabist saadavaid instruktsioone, neid õigesti tõlgendama ja leidma kontrollpunktid. Mõlemal rühmal on oluline roll missiooni õnnestumises ja oma meeskonna võidule viimises.

Meeskond, kes suudab nii karmides tingimustes omavahelise kommunikatsiooni efektiivselt toimima saada, mõistab selle olulisust ilmselt hiljem ka oma töökohal. Mängu jooksul õpivad osalejad järjest täpsemalt ja osavamalt eesmärgi täitmiseks vajalikku informatsiooni edasi andma ning vastuvõetud infot tõlgendama ja õigete otsuste langetamiseks kasutama.

Mäng lõpeb ühise aruteluga, kus meeskonnad saavad analüüsida oma tegevust ja jagada oma kogemusi teistega. Esimesena mängis seda mängu Skype’i tiim, kelle tagasiside No Easy Day mängule oli: “See ongi teambuilding“!

Loe täpsemalt kuidas me seda mängu mängime!

Mäng kestab kokku 2,5 tundi, millest aktiivset aega on umbes 1,5-2 tundi. Mäng on jõukohane kõigile, sest võimalik on valida kas staabitöötaja või rünnakrühma liikme roll. Mängu jooksul läbivad rünnakrühma liikmed  jalgsi umbes 5-6 kilomeetrit. Nagu mängu nimigi reedab, midagi lihtsat seal pole. Valmis tuleb olla igasuguseks maastikuks. Punktideni jõudmine ei kulge alati just teed mööda.

Nagu igale erioperatsioonile kohane, rajame korraliku staabi, ajame püsti antennid, ekraanid jne. Tehnilistest abivahenditest on meeskondadel kasutada raadiosaatjad ning GPS jälgimisseadmed. Staabirühmad saavad meeskondade liikumist jälgida suurele ekraanile kuvatavalt pildilt.  

Mäng sobib gruppidele, kes tahavad oma programmis ühendada meeskonnatreeningu ja ajaviite. Suurem meeskondade arv tõstab mängu raskusastet ning suurendab osalejate hasarti. Igas meeskonnas võiks olla vähemalt 5-6 liiget. 

Meie poolt on mängu ettevalmistus, kogu vajalik tehnika ja staabi püstitamine, läbiviimine ja auhinnad (+ruumid Nõmmel toimuva ürituse korral). Mängu saame viia läbi eesti, vene ja inglise keeles.

 Meeskonnatöö No Easy Day mängus Meeskonatreening NoEasyDay mängul no easy day meeskonnamäng Meeskonnatreening

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

Osalejad arvavad

 

Karolin Valdmann, Nordecon AS tiim mängimas Nõmmel, 2019 kevad

Jäime mänguga väga rahule. Järgmisel päeval väga paljud muljetasid sellest ja kõigile oli üllatuseks, et see nii põnev oli. Antud mäng kindlasti parandab meeskonnatööd ja omavahelist suhtlemist 😊

Merilin Rahusaar, OSHINO Electronics Estonia tiim mängimas Matsirannas, 2018 suvi

Mängust on väga hea emotsioon. Veel õhtu jooksul ning ka tänaseni on tulnud inimesed rääkima, et väga äge mäng oli. Suured tänud, et muutsite meie suvepäevad vahvaks ja loodame, et teeme edaspidigi koostööd ☺

Liisi Salong, Alpi Eesti OÜ tiim Kallisaba puhkemajas 2018 kevad

Suur tänu teile, et korraldasite meile selle vinge mängu! Arutame mängu aspekte veel siiani ning emotsioonid on hoogsad! Nii mõnelegi meeldis nii väga, et oleks soovinud, et mäng kestab veel kauemgi, kuid oli ka neid, kellele piisas sellest raskest päevast!;) Paljud igatsesid pikki pükse ning staabis olijad oleks hea meelega tahtnud näha, mis maastiku kaaslased läbima pidid…sest kõik tundus nii põnev! Aitäh Siivile ja Andrele! Kõik oli väga tore! Kindlasti vaatame tuleval aastal uuesti, mida põnevat teie repertuaarist leida võib!

Veel osalejate arvamusi

Katri Kaibiainen, Advokaadibüroo TRINITI Ale Sepa Puhkemajas, talv 2018

Meil ei ole väga pikka aega olnud meeskonnaga sellist tegevust, kus kõigil silm särab ja nägudesse on kirjutatud tohutu elevus. :) Mängust koorunud seiku ja ütlemisi kasutatakse seni igapäevases suhtluses ja kuigi mängujuht ütles, et tegemist ei ole koolitusega, siis leidsime sealt väga palju, mida õppida ja see peegeldas meile paljuski seda, millised tugevused ja nõrkused meil meeskonnas on. Tagasisiside küsitlusest nt üks selline lõik: "Hea ülesehitusega põnev mäng. Isegi kui jalad lirtsusid ja riiete värv sopakihi alt enam välja ei paistunud, oli meel rõõmus." Kindlasti andis mängule kaasa ka toimumiskoht. Isegi sain metsas hirvega tõtt vaadata!

Merite Liidemaa-Pärn, Estonia SPA Hotelli tiimiga Kubijal, sügis 2017

Emotsioone oli tõesti palju! Nagu ka mängu nimi ütleb, siis tegemist ei olnud kõige lihtsama tegevusega ;) Usun, et kõigil osalejatel oli sealt nii mõndagi õppida – nii metsas seiklemise kui info vahetuse, meeskonnatöö jne osas. Täname omalt poolt mängu korraldajaid meeldejääva päeva eest!

Signe Uustal, Haridusministeeriumiga Jänedal, kevad 2016

Linda ja Alfred olid tõesti suurepärased alates algusest kuni lõpuni. Just nemad kaks andsid oma emotsioonidega sellele mängule veel rohkem kaasa! Ja nagu arvata oli, Jäneda maastik jm tingimused olid hoopis teised ja kogu mängu nautisid ka algselt kõige suuremad skeptikud :)  Igal juhul - veelkord suured suured tänud Sulle Alar, suured tänud Lindale ja Alfredile! Aitäh, et te selliseid asju teete!

Kaili Kallastu, AS Ehitustrust Moostes, talv 2016

Mäng läks väga hästi. Kõik varasemad kommentaarid vastavad tõele. Kõigil oli lõbus ja arutamist jätkus mõneks ajaks. Paar päeva pärast mängu kuulsin juhte meie suhtlemisoskusest rääkimas ja analüüsimas, kuidas seda veelgi parandada. Seega täitis mäng igati oma eesmärki.

Jan Liister, Õhutõrjepataloniga Vehendi motelli juures, talv 2016

Õhutõrjepataljon tänab väga huvitavate sportmängude korraldamise eest!  Mängud olid väga huvitavad ja meil hakkas  juba mõtte liikuma, et No Easy Day mängu võiks ka ajateenijatele läbi viia. :)

Mari Laanesaar, ThorGate Kallaste talus, sügis 2015

Oleme väga rahul mängu ning 360ne meeskonna organiseerimisega! Kõik sujus ja mäng ise oli väga põnev ja kaasahaarav. Soovitan väga sättida mängu pimedamale ajale, sest palju sa muidugi ikka saad metsas pimedas kompassiga ringi joosta! ;) Tulevikus tahaks kindlasti veel mõnda teist 360 mängu proovida.

 

Maret Puskar, Brenstol tiimiga Luhtres, kevad 2015

See on esimene mäng, mis vastab täpselt kirjeldustele ja ongi nii põnev, kui kodulehel lubatud. Meil on pea pool tööpäeva ainult sellest mängust ja nüanssidest räägitud…. :D

 

Elen Ant, Tammer tiimiga Pärnus, kevad 2015 

Aitäh vahva mängu eest! Mina jäin väga rahule – olin õues ja tracker oli minu küljes ning sain ohtralt liikuda. Meie tiim oli just selline, et algul ei saanud vedama ja pärast pidama.

Tallinnas treeni tiimi Nõmmel või Vabaõhumuuseumis

Tallinnas on parimad piirkonnad NoEasyDay mängu korraldamiseks Nõmme spordirajad Glehni lossi lähedal ja Vabaõhumuuseumis ala.  Maastik Nõmmel on väikesel alal väga mitmekesine ja sobiv luuramiseks nii valgel ajal kui pimedas. Staabi tarbeks rendime meie seminariruumid Nõmme Spordikeskuselt. Alternatiivne hea paik staabiks on Nõmmel Glehni loss.

Veelgi värvikamad ja mitmekesisemad on võimalused luuramiseks Vabaõhumuuseumis!  Suur ala oma hooneta, tänavate, radade ja eheda metsaga on suurepärane paik meeskonnatreeninguks. Muusumis on värskelt avatud uus maja koolitusteks, mida saab kasutada ka ilma ekspositsiooni külastamata.


Korralduse tasu

Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
16 - 20 inimest      29 €
21 - 40 inimest      24 €
41 - 70 inimest      18 €
Hinnale lisandub käibemaks 20%

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides!
Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Küsi lisa!

Helista Tiinale ja küsi lisainfot: 56632979 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

© No Easy Day  mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI autentne omalooming. Välja mõeldud aastal 2012. Idee autor Eric, tiimis Toomas, Erki.

 

 

  • No Easy Day sobib kõige paremini koolitusele meeskonnatöö arendamiseks
  • Grupi suurus 16-70 
  • Aastaringselt, ka pimedas
  • Mängu aeg: 2,5h
  • EST, ENG
  • © 360 KRAADI omalooming 2012

 

 

Võta ühendust! 

Saada päring siit:

paavo@360.ee
Tel. 56632979