Faks peakontorist meeskonnatreening

Faks peakontorist

Meeskonnatreening looduses

Selles mängus tuleb koos töökaaslastega nö tundmatus kohas vette hüpata ja asuda tekkinud olukorda lahendama. See mäng erineb teistest meeskonnamängudest, kuna omavahelist mõõduvõtmist siin ei ole. Pigem on see praktiline meeskonnatöö koolitus, milles küll puudub teooria osa, kuid mis annab teile tööriistad meeskonnatöö arendamiseks.

Kuidas meeskonnamäng käib?

Mäng algab faksi saabumisega peakontorist. Seal on lühidalt kirjas ülesanne, mis teie meeskonnal tuleb täita ning rohkem lisainfot peakontor ei jaga. Legendi järgi on saabunud kulleriga ka kast töövahenditega milles on nii paberit pliiatsit, kui tehnilisi vahendeid. Kasti avades läheb aeg käima ja edasi on teil vaja meeskonnad efektiivselt tööle saada, et ülesanne täita. 

Ülesande täitmine vältab 1,5 tundi. Selle aja jooksul tuleb teil ilma lisajuhendamiseta jagada meeskonnas rollid, koordineerida tegevusi ja õigesti aega planeerida. Samal ajal liigute maastikul ning peate efektiivselt kasutama olemasolevaid tehnilisi abivahendeid: õues kasutatavaid nutiseadmeid ja raadiosaatjaid omavaheliseks suhtlemiseks ja koostöö korraldamiseks.

Selles mängus võib juhtuda ka nii, et peakontori püstitatud eesmärk jääb teil meeskonnana saavutamata. Sellevõrra rohkem on teil kasu hilisemast kokkuvõtvast arutelust ja analüüsist, mis meeskonnatööd parandada aitab.

*Tegevus toimub kahes osas: ca 2 tundi maastikul ning kuni 1 tund osalejate omavahelist arutelu ja analüüsi. 
*Osalejate arv 12 kuni 30. Suuremate gruppidega vaata mängu Suurendame käivet.
*Mängu läbiviimise keeled: eesti, inglise, soome, vene

Täpsemat tegevuse sisu enne mängu osalistele ei jagata. Riietumisel tuleb valmistuda maastikul liikumiseks, kõik muu selgub kohapeal! Mäng sobib hästi meeskonnakoolitusele.

Meeskonnatreening faks peakontorist Meeskonnaharjutus faks peakontorist

 

 

 

 

 

Meeskonnamängu korralduse tasu

Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
12 - 20 inimest      29 €
21 - 30 inimest      24 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%

 

Osalejad arvavad

Henno Puu, Wallenium OÜ Nelijärvel, talv 2019

Valitud mäng oli paraja pikkuse ja aktiivsusega. Ilmaga ka vedas 😊 Kõigile meeldis ja kõik said vastavalt soovile panustada, olla aktiivne tegevuses. Tagasiside mängujuhilt oli väga põhjalik ja kinnitas õiget valikut mängu osas. Suurimad tänud veelkord Lindale ja kogu 360-le.

Maili Põldpere, Veterinaar- ja Toiduamet tiimiga Nelijärvel, talv 2019

Meie seiklus Nelijärvel oli väga tore. Kuna vedas päikesepaistelise ilmaga, võinuks maastikul veedetud aeg isegi pikem olla. Rahule jäid kõik osalejad ja Linda oli väga meeldiv mängujuht.

Mehis Pärn, Newtime tiimiga Kadriorus, talv 2018

Aitäh, meeskond jäi üritusega väga rahule, äge formaat ja kiitused läbiviiajale ka.

Veel osalejate arvamusi

Ulla Saar, Sotsiaalministeeriumi tiimiga Luhtres, sügis 2018

Meile mäng väga meeldis ja kõik sujus hästi. Osalejad jäid ka rahule ja meie tiimile oli see just sobiv tegevus. Metsas müttamine oli väga lõbus ja ühendav tegevus.

Helen Siska, Noorteühing Eesti 4H tiimiga Nõmmel, sügis 2018

Faksi mäng oli väga innustavalt väljakutseid pakkuv ning tagasiside osalejatelt oli väga positiivne. Eriti kiidaks mängu läbiviiat Imret, kes oli igati toetav ja tekitas ülesande läbiviimiseks piisavalt põneva keskkonna.

Erkki Tepper, Monier OÜ tiimiga Luhtres, suvi 2018

360 on olnud alati kindel valik ja pettuma ei pidanud ka sellel korral. Natuke mõttetööd, natuke hasarti. Rõõm üheskoos tegemisest ja tiimina töötamisest. Lõpetuseks kommentaarid mängujuhilt. Kõik väga super. 

Marge Marjak, Eesti Metsad Otepääl, kevad 2018

Emotsioon on positiivne. Osalejad ja ka mina nende hulgas olime väga hästi meelestatud, et saame vahelduseks midagi teistsugust teha. Arutasime omakeskis ja andsime ka esmase tagasisidena seda, et tegelikult meie töö nii toimibki. Oleme mööda Eestit laiali ja peamegi nii suhtlema ja uurima-küsima.
Mängu lõppedes briifing oli väga põhjalik ja näitas ära kuidas me mängu jooksul arenesime. Olete igal juhul meil meeles, kui peaksime uuesti mõtlema mõne matka või mängu peale.

Janno Ruus, Rapla Politseijaoskonnaga mängimas Nelijärve puhkekeskuses, sügis 2017

Rapla politsei meeskond jäi koolitusega väga rahule. Mäng oli haarav ja need 2 tundi möödusid kiiresti. Ise mängus osalejana püüdsin vahepeal ka kõrvalt vaataja rolli võtta, et näha kuidas meeskond toimetab, kuid see ostus päris raskeks, sest mäng haaras mindki.

Kristjan, Kaitseliidu tiimiga mängimas Koolituskodus, sügis 2017

Üritus oli super. Kuna me pole selliseid asju varem teinud, siis oli elevust palju. Üritus aitas paremini meil üksteist tundma õppida väljaspool tavapärast rutiini ning tuua välja asju, mida ei teadnud. Nii näiteks sain mina teada osade inimeste huvidest, mis muidu poleks välja tulnud. Lisaks tõi koolitusmäng välja mitmed nüansid, mis on olulised koostöö korraldamisele. Eriti oluline minu jaoks oli kommunikatsiooni ja informatsiooni vahetamise roll.

 

Nele Järve, Akzo Nobel Baltics AS, Nelijärvel sügis 2017

Mina, ürituse organiseerijana jäin antud mänguga väga rahule! Väga meeldis Imre suhtlemine meeskonnaga kogu mängu jooksul ja eriti hea oli tagasiside andmine, kui kõik alguspunkti tagasi jõudsid. Kuna osad punktid olid metsas, siis üks meeskond oli leviulatusest väljas ja koostööd väga teha ei saanud. Sellest oli kahju. Kokkuvõtteks - kõik oli suurepärane, meeskond jäi õhtuse tegevusega väga rahule!

Mattias Saks, Nortali tiimiga Topus, suvi 2017

Hea mäng ja hästi korraldatud, mängujuht oli tore ja kõik laabus väga kenasti! Seejuures tore, et sisuliselt ise ehitame endale mängu ja kukub välja täpselt nii nagu ise teeme. Tore oli ka mängujuhilt saada tagasisidet nö kõrvaltvaatajana kuidas meie tiim toimib.

Maiu Topp, Digitaalehitus klastri timiga Lodjal suvi 2017

Faksi mäng oli päeva nael! :) Täname!

Kai Prinits, VBH Estonia AS Luhtre talus, mai 2017

VBH meeskond tänab Teid põneva ja seiklusliku koolituse eest ja tervitused ka meie mängujuhile Urmasele! Tagasiside meeskonnalt oli väga positiivne ja hasart suur. Nii mõnigi meist oleks valmis olnud veel pikemalt seda lõbusat mängu jätkama. Aitäh!Ave Merilain
, JELD-WEN Eesti A/S Rakveres mängimas, 2017 kevad

Sain taas kuulda väga head tagasisidet. See mäng seminari viimases osas oli olnud väga mõnus. Hoolimata sellest, et mäng ei kohustunud võistlema teise meeskonnaga, siis olevat ikka väike hasart sisse tulnud. Igal juhul olid kõik rahul ja mina see hulgas. Seega olen veendunud, et jätkame tulevikus Teiega koostööd.

Aive Uus, Concise Systems tiimiga Nõmmel mängimas, 2017 talv

Meie meeskond jäi mänguga rahule :-) Üldiselt mõnus adrenaliin tuli ja meeskonnavaim ja kõik olid väga rahul pärast. Vaid ühel eesti keelt mitte oskaval inimesel on raske kaasa tulla, sest hasart oli suur ja tõlkimisest ei tule midagi välja.


Telli meeskonnamäng!

Helista Imrele, tel 56674707 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

© Faks Peakontorist mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI autentne omalooming. Välja mõeldud aastal 2017. Idee autor Alar, 360 tiimis Imre, Eric + Margus Maksimov.

 

 

  • Fax peakontorist sobib kõige paremini meeskonnakoolituse osaks
  • Grupi suurus 12-30 
  • Aastaringselt, ka pimedas
  • Mängu aeg: 2,5h
  • EST, ENG, RUS, FIN
     

 

 

Võta ühendust!  

imre ader

Saada päring siit:

imre@360.ee 
Tel. 56674707