Vanalinnaseiklus Tallinnas

Vanalinnaseiklus

Haarav seiklus Vanalinna tänavatel!

Vanalinnaseiklus on lõbus seiklus, mis sobib hästi väliskülalistele vanalinnaga tutvumiseks või lõbusaks firmaürituseks. Tegemist on seiklusega, mis viib Tallinna Vanalinna silmapaistvaimate vaatamisväärsuste juurde. Mängus on liikumist, nuputamist ja tiimitööd! Seal on ka keskaegse vanalinna hõngu ja moodsat tehnikat!

 

Kuidas seiklus käib?

Mängu alguses jagame osalejad tiimidesse (3-5 inimest). Eesmärk on tiimiga koos leida vastused Vanalinna huvitavaimate kohtadega seotud küsimustele. Rühma juhatab kaart tahvelarvutil ning küsimused avanevad täpselt õigetes kohtades. Vastamiseks on vajalik ennekõike avastamishimu ning nutikus. 

Loe täpsemalt kuidas me seda mängu mängime!


Mäng viib põnevatesse paikadesse vanalinnas

Vastuseid otsides satud Toompea lossi, linnamüüri, Paksu Margareeta ning mitmete teiste oluliste objektide juurde vanalinnas. 

Meeskond otsustab ise kuidas ta mängule läheneb. Erinevad asukohad on erineva väärtusega, punkte saab ainult õigesti vastatud küsimuste eest ning võitjal on mängu lõpuks kõige rohkem punkte.

Mängu teevad põnevaks ka miinuspunktid ja alad vanalinnas, kus „linn kogub maksu“ ehk piirkonnad kus tiimilt punkte maha lahutatakse. Tuleb planeerida teekonda ja liikuda ettevaatlikult, et mitte maksupunktidesse sattuda.

Mängu saab alustada igalt poolt vanalinnast või selle servast ning mängu lõpu punkti saab muuta tiimile sobivaks. Lõpetada samas kohas või liikuda otse mõnda söögikohta.

PS! Mängu saab lisad ka mängijatega seotud küsimusi! Personaliseeritud mäng on erilahendus, millele rakendub projektijuhtimise tasu (25€ + KM/ h) 

Mäng sobib ka väga suurtele gruppidele 

Seiklus sobib gruppidele 12 kuni 700 inimest. Üritust saab korraldada aastaringselt ning ka pimedas! Mängu korraldame eesti, soome, inglise, vene, saksa ja norra keeles (inglisekeelse läbiviimisega võimalik mängu sisu ka itaalia, prantsuse, läti, leedu, poola jt keeltes). 


Vanalinnaseiklus Vanalinnaseiklus Tallinnas Vabaduse väljak Tallinna vanalinna seiklus gruppidele Vanalinna seiklus ettevõtte gruppidele

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osalejate muljeid vanalinnaseiklusest

Kattri Kärme, PROACT ESTONIA OÜ tiimiga mängimas, sügis 2019

Kõik oli super – isegi ilm oli tellitud. Sai palju kõndida ning avastada vanalinna külgi ja katuseid, millest aastakümneid mööda jalutanud ilma et neid tähele oleks pannud. Kõik jäid väga rahule!

Suur tänu kiire reageerimise ning toreda mängu organiseerimise eest, samuti tänud Toomasele!

Kairiin Jõemets, Quant tiimiga mängimas, sügis 2018

Muljed väga head. Eriti kuna oleme juba osa seltskonnaga 2017 detsembris samal üritusel osalenud 😊 Ka välismaalastele meeldis väga.

Kerli Zirk, Siseministeerium mängimas, suvi 2018

Aitäh küsimast ning korraldamast. Tagasiside oli igati positiivne. Päris hea moodus, kuidas üheskoos aega veeta. Sai mõne fakti võrra targemaks ning jäi mahti ka omavahel suhtlemiseks.

Veel osalejate arvamusi

Kadri Novitski, Transferwise tiimiga mängimas, suvi 2018

Vanalinna seiklus oli väga tore, hästi korraldatud ja meeldis kõigile, meie poolt ainult kiidusõnad :)

Eerik Paulus, YKK UK tiimiga mängimas, suvi 2018

Osalejad (vähemalt valdav enamus neist) olid väga rahul. See oli just see, mida mõtlesin. Parasjagu liikumist ning ajutööd. Samas mitte midagi sellist, mis inimestest päeva lõpus viimase välja pigistaks. Loomulikult olid ka ilmaolud vist parimad mis olla said - ilus ilm, aga mitte lämmatavalt palav. Osa meist olid  väga hasartis ja arvasid, et ka see mängis rolli, mis võistkond lõpuks esimesena finišisse jõuab, osa meist (mõtlen just meie võistkonda) aga võtsid asja üsna rahulikult. Sellele vaatamata püsis pinge kohe päris mängu lõpuni :)

Jekaterina Salumäe, Mars Multisales Baltics tiimiga mängimas, kevad 2018

Suur tänu toreda seikluse eest! Huvitav oli nii kohalikel kui ka meie külalistel. Kõik olid väga üllatunud, et Tallinna vanalinn on suurem kui nad arvasid J Seiklusega olid kõik väga rahul – see on ülitore viis välismaalastele linna näitamiseks.

Kätlin Nõmm, Scoro tiimiga mängimas, talv 2017

Meil oli mega super. Olgugi, et vihma sadas, siis kõigile väga-väga meeldis ja väga lõbus oli. Isegi need, kes seda varem mänginud olid ütlesid, et nende jaoks oli ka huvitav. Kui meil tiim kasvab, siis tulevikus tuleme teeme ühe tiiru veel. 

Mari-Liis Paekivi, Rae Vallavalitsuse tiimiga mängimas, sügis 2017

Mäng oli väga tore! Kõik osavõtjad jäid rahule. Juttu jätkus meil söögilauas kauemaks. Kõik soovisid, et meil oleks olnud rohkem aega, et ikka rohkem punkte läbi käia :) Väga hästi korraldatud üritus ning täname!

Helina Tuuna, KITMAN THULEMA AS tiimiga mängimas, suvi 2017

Vanalinnaseiklus meeldis väga! Ausalt öeldes ei olegi vanalinnas sellise pilguga ringi käinud ja osadelt kolleegidelt kuulsin, et oli tänavajuppe, kuhu jalg polegi jõudnud. Olete väga lahenda mängu välja mõelnud! Aitäh korraldajatele.


 
Külli Jaakson, Jungent tiimiga mängimas, suvi 2017

Tänud organiseerimast ning tänud ka Carolinele ja Lindale! Mäng meeldis kõigile isegi ootamatult palju. Kõik olid üllatunud, et milline hasart sisse tuli. :) Seletamist jagus veel ka esmaspäeval kontorisse.

Caddy Kelk, Vanalinnaseiklusel, 2016 talv

Jäime seiklusega väga rahule ja kõik oli täpselt nii nagu peab :) Osalejad olid rahul, et said vanalinna hoopis teise pilguga näha ja nii risti-rästi polegi seda varem läbi käidud.

Sinikka Jarinen, Ida-Tallinna Keskhaigla Vanalinnas seiklemas

Arvestades, milline ilm oli, olid kohaletulnud väga skeptilised ja mõni isegi torssis :). Aga kui mäng käima läks, siis muutus kõik ja hasarti oli palju. Meile väga meeldis.

Inga Berkovitch, Sampo Pank partneritega Vanalinnaseiklusel

Suured tänud Birgitile väga toreda linnaseikluse eest! Kõigil oli väga lõbus ja võitjatiimi auhind maitses hästi! :) Peatsete uute seiklusteni!

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kus mäng algab ja lõppeb?
Mänguga saab alustada igalt pool vanalinnas või selle servast. Vajadusel ka otse A, B terminalist või südalinnast. Head kohad alustamiseks on Vabaduse väljak või Tammsaare park, kui saabudes näiteks Radisson hotellist.

Mängu võib lõpetada alguspunktis, kuid kui üritus jätkub istumisega mõnes vanalinna söögikohas, siis saame muuta mängu nii, et see lõpeb otse söögikohas.

Kui kaua mäng kestab?
Mängu aktiivne aega on 100 minutit. Kui mäng algab plaanitud ajal, kulub kogu üritusele 2 tundi kokku koos sisejuhatuse ja kokkuvõttega.
Suurema seltskonnaga (üle 40 inimese) kulub aega pisut rohkem ja soovitame arvestada 2,5h kokku. 

Kas mäng on põnev ka kohalikele?
On! Mängu käigus saab ka Tallinna elanik teada nii mõnegi uue põneva fakti vanalinna kohta ning mängu hoos satud kohtadesse, kuhu ammu või ka mitte kunagi ei ole sattunud.

Kuidas mäng toimib pimedas?
Vanalinn on kõikjal valgustatud, samuti mängumasin mis teed juhatab ning mängu juhib, on heleda ekraaniga.

Kas ilm segab mängimist?
Ei! Kogu mängus kasutatav tehnika ja varustus on ilmakindel ja toimib nii vihmase ilma, kui külmakraadidega. Saju korral on mängu kokkuvõtet teha mugavam mõnes söögikohas.

Kas mängu sisu saab muuta?
Jah, igati hea idee on lisada üllatuseks sekka mõne teie ettevõttega või inimestega seotud küsimus. Küsimuste lisamine käib lihtsalt, läbi veebivormi.

Kas on piirangud suure grupiga mängides?
Kui grupp on kuni 80-100 inimest, saame mänguga alustada tänavalt. Suuremate gruppidega on mugavam alustada ja teha sissejuhatus mängu hotelli seminariruumis.

 

Vanalinnaseikluse korralduse tasu

Grupi suurus         Hind osaleja kohtaKui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi
12 - 20 inimest      25 €
21 - 40 inimest      20 €
41 - 80 inimest      15 €
81 - 120 inimest    13 €
Üle 120 inimese    11 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%

Tee ise mäng!

Tundub kallis? Korralda ise vanakooli seiklus Tallinnas! Meilt saab ideed ja kõik vajalikud mänguvahendid. Loe isekorraldatud Vanalinnaseiklusest siit lehelt.

Küsi lisainfot!

Helista Tiinale ja küsi lisainfot, tel. 56632979 või kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

©360 KRAADI Mäng Tallinna Vanalinnaseiklus on autorikaitse objekt.

 

 

 

  • Uus Vanalinnaseiklus sobib kõige paremini väliskülalistele linna tutvustamiseks
  • Grupi suurus 12-700 
  • Aastaringselt, ka pimedas
  • Mängu aeg: 2h
  • EST, ENG, RUS, FIN, GER, NOR, +
  • © 360 KRAADI 2013

 

 

Võta ühendust!

 

Saada päring siit:

tiinal@360.ee
Tel. 56632979