Roboti ehitus töötuba ettevõtte üritustele

Robot Wars

Haarav meeskonnatöö!

Võistlevatel meeskondadel tuleb etteantud detailikomplekti abil ehitada töötav puldiga juhitav robot, millega hiljem teiste tiimide robotitega lahingus mõõtu võtta. Robotite ehitamise töötoas on legolaadsed konstruktorite komplektid, mille südameks on ettevalmistatud mootoritega liikuri põhi. Üritus algab meeskondade loomisega ja robotite eesmärgi tutvustamisega. Seejärel kulub meeskondadel 1-2 tundi ehitustööks ning seejärel asuvad need robotid võistlustulle konkreetset ülesannet täitma!

Robotite ehitamine on lihtne!

Kuigi iga tiimi stardikomplektis on võrdne arv detaile, võid kindel olla, et võistlustulle asuvad eriilmelised ja erinevate lahendustega masinad! Ehitamine on lihtne ja seda saate teha ilma tööriistadeta – teil on vaja vaid koos meeskonnaga otsustada, milline robot etteantud ülesannet kõige paremini täidab!  Roboti ehitamine sobib kõigile - algajast kuni progejani! Roboti süda ehk liikur on juba eelnevalt komplekteeritud ja programmeeritud ja seda saate juhtida puldi abil. Seetõttu sobib roboti ehitamine ka täiesti tehnikakaugele inimesele! Võite piirduda ka ainult robotile uue kuju andmisega! Robotite ettevalmistamine võistluseks kestab minimaalselt 1 tund.

 


Kes aga soovivad ehitamisega rohkem tegeleda, saavad lisada liikurile uusi funktsioone, lisamootoreid ning kokku panna erinevaid agregaate. Robotil oleva ekraani kaudu saate muuta puldiga juhtimist, lisada robotile tarkust või muuta funktsioone. Kui soovid, saad ka roboti oma käe järgi ümber programmeerida kasutades lihtsat piltidega programmi. Kui oskad, saad ka kogu koodi käsitsi ringi kirjutada!


Robot Wars finaalvõistlus on lõbus ja haarav!

Robot Warsi finaal on võistlus! Enne põhisõite teevad tiimid soojenduseks vigursõitu ja täidavad kogu tiimile mõeldud lisaülesanded, millega saab roboti juhtimise korralikult käppa. Lahing toimub spetsiaalsel võistlusareenil kahe roboti omavahelise mõõduvõtmisega. Üheminutilised raundid on tõeliselt haaravad, hasarti tekitavad ning äärmiselt meeleolukad!

Robot Wars on hea meeskonnamäng siseruumides!

Robotitega üritist saab ette võtta suvel ka õues, kuid siseruumides saab seda teha igal ajal. Ürituse saame teile korraldada igal pool, kus teil toimub seminar või koolitus – turismitalus, konverentsikeskuses, firma tööruumides jne. 

  • Osalejate arv: 12-80 (suurematel üritustel sobib hästi kombineerida VR mänguga!)
  • Läbiviimise keeled: eesti, inglise, vene, soome
  • Kestvus: tavapäraselt 2,5h


Rrobotivõitlus meeskonnatööna Roboti ehitamine Robot wars 360 Kraadi Roboti ehitus ja võistlus Robotite võistlus on lõbus!  Robootika firmadele

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 Osalejad arvavad

 

Urve Aavik, Elering AS tiimiga Lepiku talus, talv 2019

Emotsioonid ainult headJ Oli selline paras tehniline vahepala töistele teemadele. Tänud korraldamast!

 

Ann Turan, Mindworks Industries OÜ tiimiga Tallinnas, talv 2018

Tänan teid vahva ürituse eest! Meeskond jäi väga rahule ja muljetamist jätkus mitmeks päevaks!

 

Minna Heinsoo, Opus Online OÜ tiimiga O`Learys mängimas, sügis 2018

Kõik jäid väga rahule, oli väga meeleolukas ja lõbus ühine ehitamine. 😊

 

Veel osalejate arvamusi:

Marika Raud, Eesti Energia tiimiga Eisma külalistemajas, suvi 2018

Mäng toimus väga kenasti. Enamus osalejatest jäid rahule. Mõned olid algul skeptilised, kuid hiljem samuti läksid hoogu. Ise ma kartsin, et naistel hakkab igav, kuid ka nendele oli huvitav. Nemad olid üldjuhul roboti kaunistamise juures hoos 😊.

Mihkel Külaots, Ecofleet Eesti OÜ, Nurka talus sügis 2017

Nii RobotWars kui ka vibulaskmine meeldisid mõlemad väga. Meil on palju arendajaid - meie arendusjuht ütles, et vot see robotivõistlus oli just see, mida vaja oli :)

Madli Tali, Arvato Services Estonia OÜ, kevad 2017

 Tõsiselt lahe elamus! Meil oli väga lõbus ja võistlused olid väga põnevad. Meist keegi ei olnud tehnikafriik, kõik olid põhimõtteliselt tavalised kontoritöötajad ja me saime robotite ehitamisega väga hästi hakkama. Soovitan kindlasti enda firmas teistelegi meeskondadele seda tiimiürituseks. Suur aitäh toreda õhtu eest!

Maria Lasprilla, Pipedrive tiimiga Talinnas kevad 2017

Meie tiimile tegevus meeldis! Mõned meist olid alguses väga skeptilised, kuid hiljem arvasid, et oli väga lõbus ja kaasahaarav. Ühe tiimiliikme sõnad olid: "Mul olid kahtlused "robotite" kohta, aga tegelikkuses osutus see väga lõbusaks ja haaravaks kogemuseks. Me jagasin muljeid teistelegi meie inimestele juhuks kui nad otsivad meeskonnaüritusi :)

Janar Soidla, treening üritusel sügis 2016 

Kartsin, et need robotid on igavad ja keerukad, aga põhendamatult. Nalja sai ja ehitamine oli igati OK.


Korralduse tasu

Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
12 - 20 inimest      27 €
21 - 40 inimest      22 €
41 - 80 inimest      16 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%

 
Tellimine

Helista Tiinale ja küsi lisainfot: 56632979 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

  • Grupi suurus 12-80
  • Siseruumides aastaringselt, suvel ka õues
  • Mängu aeg: 2,5 - 4 h
  • EST, ENG, RUS, FIN
  • © 360 KRAADI omalooming 2017

 

 

Võta ühendust! 

Saada päring siit:

paavo@360.ee
Tel. 56632979