Nutimäng nutikatele

Loquiz

Läbimõeldud strateegia annab eelise!

Loquiz on mäng mõtlevale inimesele! Selles mängus tuleb meeskonnal langetada otsuseid sobiva strateegia ja liikumissuuna valimiseks, olla valmis nende nimel riskima ja panna proovile oma teadmised.

Loquiz on innovatiivne viktoriin maastikul, mille võidab meeskond, kes vastab vähimale arvule küsimustele! Kuid see mäng eristub kõigist teistest! Esimestena maailmas võtsime selle meeskonnamängu jaoks kasutusele 10“ tahvelarvutis täiesti uut tüüpi spets meeskonnamängu tarkvara. Nii näed mänguplaani mugavalt suurel ekraanil ja saad planeerida oma teekonda stardist finišini.

Koos meeskonnaga tuleb mängu alguses otsustada, millise strateegia valite. Kas eelistate kulutada aega liikumisele ja vastata rohkematele küsimustele või leppida trahvipunktiga, kuid võita ajas? Võtate suurema riski ja loodate oma teadmistele? Kes otsustab kiiremini ja õigesti?

Mängu saab kohandada just Sinu ettevõtte või meeskonna vajadustele vastavaks – pikkida sisse küsimusi päevase seminari teemadel, bossi videosõnumi, mõne toote pildi või audiofaili Sinu firma kontoris kõlavate häälte äraarvamiseks. Personaliseeritud mäng on erilahendus, millele rakendub projektijuhtimise tasu (25€ + KM/ h).

Loe täpsemalt, kuidas me seda mängu mängime!

 

Loquiz sobib seminari- või koolituspäeva lõpetamiseks, kuna on kombinatsioon meeskonnatreeningust, teadmistest ja lõbusast ajaviitest. Mängu võidab kõige efektiivsem meeskond – see, kes vastab vähimale arvule küsimustele. Suure ekraaniga 10“ tahvelarvuti annab meeskonnale mugavalt ülevaate kogu mänguplaanist, saad jälgida oma liikumist otse kaardil või aerofotol, planeerida järgmiste punktide „võtmist“ ning operatiivselt mängutaktikat muuta! Iga õigesti vastatud küsimus viib loomulikult edasi, iga vale vastus võib aga õige mitme punkti võrra tahapoole kukutada. Strateegia on oluline!

Mäng on jõukohane kõigile -  iga tiim saab ise otsustada liikumistempo ja marsruudi üle.

Enne parima võistkonna väljakuulutamist käime koos läbi erinevate võistkondade strateegiad ning vaatame kes ja kuidas otsuseid langetas. See kokkuvõte kestab umbes 15 minutit. Suurel üritusel saab tiimide liikumist ja tulemusi jälgida suurel ekraanil reaalajas.

Raudsilla Matkakompleksi slaidishow ühest Raudsillal toimunud mängust:

 

 

 • Meie poolt on kogu varustus (suure ekraaniga' iPad'id, Samsung Tabid), ettevalmistus ja läbiviimine ning auhind parimale tiimile
 • Loquizi saab läbi viia kõikjal Eestis ja naaberriikides iga majutusasutuse juures ja linnades
 • Toimub ka pimedas! Meie poolt igale osalejale LED pealamp.
 • Grupi suurus 10 kuni 250 inimest, ühes võistkonnas 4-5 inimest
 • Mäng kestab koos sissejuhatuse ja kokkuvõtte osaga orienteeruvalt 2 tundi
 • Mängu saame läbi viia eesti, inglise, vene, soome, või norra keeles

 Loquiz Tallinnas Loquiz mäng Raudsilla matkakompleksis Strateegia planeerimine Loquiz mängus Loquiz iPadil Tallinna vanalinans

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osalejad arvavad

Ina Mononen, SaleMove tiimiga Pinnamäel mängimas, sügis 2018

Loquiz mäng sujus meil väga hästi! Mõnus oli koos tiimikaaslastega ühiselt strateegiat luua, ülesandeid lahendada ja õues liikuda. Olen osalejatelt mängu kohta ainult head kuulnud.

 

Moonika Prantsen, P.P. Ehitusjärelevalve OÜ Pääskülas mängimas

Täname väga toreda päeva eest Lindat, kes korraldas meile väga laheda ürituse. Olime valmis pikemaks matkaks metsas aga ühttäkki sai aeg otsa. Rahvale väga meeldis! Tulevikus proovime kindlasti ka teie teisi mänge.

 

Heliko, Empower AS Tallinna osakond Saunakülas seiklemas

Tänan Teid mängu korraldamise eest, meid oli küll natuke vähe, kes osalesid, aga kõigile osavõtjatele meeldis väga, juttu jätkus mängust õhtuks ja ka sellele järgneval päeval oli üksteise kallal väikest humoorikat lõõpimist:). Pärast ütlesid mõned osavõtjad, et kartsid, et see mäng on igav, aga üllatusid, et see hoopis haaras ja oli põnev ja kordagi ei tekinud enam sellist mõtet mängu jooksul. Niiet loodame, et kohtume veel edaspidigi:)

 

Veel osalejate arvamusi:


Geirit Jansen
, Recruitment Estonia OÜ tiimiga Klaaramanni juurs mängimas

Suured tänud teile väga toreda team-buildingu eest! Kõik meie osalejaid kuuest erinevast riigist jäid väga rahule. Esimesed 5 minutit oli üksjagu mõttetööd, et mängu erisugune loogika ära tabada, aga kohe kui äratundmishetk ilmnes, tekkis tõeline hasart ja võidusoov. Arutasime veel pikalt peale mängu tagantjärele erinevate tiimide strateegiate ja põnevate küsimuste üle. 

Lilja Normak, Finantsinspektsioon Kosmonautika Puhkekeskuses

Suur tänu väga toreda meeskonnamängu läbiviimise eest! Minuni on osalejatelt jõudnud ainult kiidusõnad – parajalt liikumist, nuputamist ja koos-planeerimist. Tegin ka ise selle läbi – väga lahe ja kokkuliitev. Kõigile meeldis! Meie suured tänud Hermole!

Kaari Kumari, Eesti Pank, Juuni 2016

Jäime mänguga väga-väga rahule. Eriti jagus arvamusi selle kohta, kuidas keegi oli kogemata õigesti vastanud ja seetõttu ringselt käima sattunud. Ma ei kujutanud varem ikka üldse ette, kuidas see mäng käib ja et vastamisel nii suur tähtsus on. Aga teisest küljest pidid kõik oma strateegiad selles punktis ümber vaatama ja ehk tegi mängu huvitavamaks veel. Igal juhul tõesti väga tore, suured tänud!

Katrin Karu, AS Maru Ehitus Luhtre talus, Aprill 2016

Täname mängu eest. Seltskond jäi väga rahule. Oli täpselt see, mida lootsin - põnevust, liikumist (aga mitte tormamist) ja meeskonnatööd. Ja väga tore on see, et teil on ka enda poolt auhinnad, võitjad olid meelitatud :)

Mariann KarjaTartu KHK Pühajärvel, Aprill 2016

Mäng meeldis meile nii üliväga! Tiina juhendas ja julgustas ja kiitis kõiki millegi eest, tõesti oli mõnus liikuda, mängida interaktiivset mängu ja samas kolleege uudses olukorras tundma õppida. Täname selle meeldiva võimaluse eest!

Karin Kivar,  Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Padisel, Aprill 2016

Suur tänu teile operatiivse reageerimise ja järjekordselt vahva mängu eest! Rahvas jäi väga rahule (kaasa aitas ka päikseline õhtu), see oli vahva jalutuskäik vabas õhus, mis sundis samuti mälu pingutama. Küsimused, millele Google’ist vastust ei leia olid strateegiliselt väga õige koha peal :)

Lilian Kooser, Tartu Kutsehariduskeskus Pühajärvel, sügis 2015

Suur tänu väga vahva mängu eest! Olen saanud ainult kiidusõnu! Aitäh kindlasti ka Tiinale!


Eline Villig
, Estanc Narva-Jõesuus, 2015 

Jäime mänguga väga rahule! Vahva, et olid ka küsimused Narva-Jõesuu kohta. Urmas tegi reeglid väga hästi selgeks ja juhtis mängu lendleva kergusega lõpuni ja tagasisidet andis ka. Väga lahe meeskondlik mäng oli, palju liikumist ja natuke taktikat ka. Ja kohtume teiega veel meie suvepäevadel!

Gerli Vatt, Zeroturnaround Vihulas mängimas 

Suured tänud Barbarale. Meie meeskond jäi väga rahule mänguga ning kõigile üritus meeldis. :)

Iti-Christella Mägi, AS Eesti Post

Tagasiside on ääretult positiive! Neile väga meeldis! Osalejate meelest oli just hästi lahe, et mäng oli pimedas ja Eesti Posti küsimused meeldisid neile ka kohe väga.


Elke Haasmaa, Swedpank tiim Haapsalus mängimas 

Mis puutub mängu, siis kõik olid 200% rahul ja hea meelega oleks kohe uue mängu otsa teinud. Nii, et igati kordaläinud päev oli ja lisaks kõigele muule vedas meil ka suurepärase ilmaga.


Teet Ruuval, Metsä Group tiimiga Kõue mõisas

Tänud lõbusa mängu eest, kõik jäid rahule. Strateegiline mäng koos mõõduka kõnniga. Barbarale tervitused hea juhtimise eest.


Kärt Kairo, Prysmian Group Tallinna Vanalinnas mängimas

Meie kolleegid mujalt maailmast jäid seiklusega väga rahule. Kõik sujus ja kommentaar oli ühelt osalejalt, et ta on mitmeid selliseid väli strateegiamänge mänginud, aga SELLIST ta pole veel teinud ja et see oli eluäge:-)


Kairi Schuster
, Transpoint International AS Vihula mõisa pargis mängimas

Tänan Teie meeskonda mängu läbiviimise eest. Mäng meeldis kõigile ja jäime väga rahule.:)


Mariliis Männik-Sepp, Rahandusministeerium Altmõisas mängimas

Suur tänu! Osalejad jäid väga rahule!


Signe Vedler, Tartu Kutsehariduskeskus mängul Greete motellis

Kõik olid väga rahul! Mäng oli vaimukas, paraja raskusastmega nii füüsiliselt kui vaimselt, paraja pikkusega.  Hermo oli meie tubli vilistlane, väga tore mängujuht, kes väga hästi tunnetas osalejate taset ja sekkus mängu just niipalju, et kõik ennast mängus hästi tunneksid.


Heiki Jakson, Elektrilevi tiimiga Nelijärvel

Osalesin, jäin väga rahule. Samuti kõik, kellega vestlesin. Distants oli paras, kestus oli paras, küsimused piisava raskustasemega, st. meile oli täiesti sobilik tegevus.


Üllar Närep, Stora Enso tiim Pirita jõekäärus mängimas

Lühidalt öeldes - kõik olid VÄGA rahul! Suure tulevikuga asja olete välja mõelnud, kindlasti ka rahvusvahelisel tasandil (kui tegmist tõesti originaalkonseptsiooni ja tablet-lahendusega).


Eglis Rohtla, Advokaadibüroo Hedman Partners Hiiumaal Käinas mängimas

Loquiz mäng oli meeleolukas koos teadmistepõhise proovilepanekuga. Meie kolleegid jäid kõik väga rahule ning avaldati isegi soovi mängu mõnes teises asukohas uute küsimustega korrata. Saime proovile panna nii oma teadmised, meeskonnatöö kui ka navigatsioonioskused.

Meeskonnamängu korralduse tasu

Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagiGrupi suurus         Hind osaleja kohta
12 - 20 inimest      27 €
21 - 40 inimest      22 €
41 - 80 inimest      16 €
81 - 120 inimest    13 €
Üle 120 inimese    11 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides!
Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Telli koolituspäeva lõpetuseks Loquiz!

Helista Tiinale ja küsi lisainfot: 56632979 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

© Loquiz mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI omalooming. Välja mõeldud aastal 2012. Idee autor Eric, tiim Alar, Toomas, Egle.

 

 

 

 • Loquiz mäng sobib kõige paremini seminaripäeva jätkuks
 • Grupi suurus 12-150 (max 250)
 • Aastaringselt, ka pimedas
 • Mängu aeg: 2h
 • EST, ENG, RUS, FIN
 • © 360 KRAADI omalooming 2012

 

 

Võta ühendust! 

Saada päring siit:

paavo@360.ee
Tel. 56632979