Kapo kuulab!*

Põnevus haripunktis!

Pealtkuulatud kõnest info väljalugemine on põnev ja ka lõbus! Väljendit „füüri laskma“ mõistavad ju kõik ühte moodi!? :) Pane oma tiim proovile - kes suudab infot edastada nii, et pealtkuulajad seda ei mõista.

„Kapo kuulab“ on hoogne suhtlusmäng maastikul, kus rollid vahetuvad kiirelt – kord peab Sinu tiim rääkima avatud eetris nii, et pealtkuulajad ei mõistaks millest jutt käib. Ja järgmisel hetkel kuulad sina vastasmeeskondade segast juttu ja püüad seal kasulikku infot välja kodeerida. Palju nalja saab seejuures mõlemal juhul!

Kasutades legendi ja raadiosaatjat, peab tiim leidma vastused esitatud küsimustele. Küsimused on aga üsna ümmargused ja tiimil tuleb läbi raadioeetri varjatult saada vihjeid „staabist“. Kuid pead olema väga ettevaatlik - „kapo“ kuulab pealt!  Sa ju  ei taha, et vastased samadest vihjetest kasu saavad ja enne õige lahenduseni jõuavad? 

Loe täpsemalt, kuidas me seda mängu mängime!

Kuid kogenud kuulaja oskab lugeda ka ridade vahelt ning nii on mõnelgi meeskonnal õnnestunud vaid eetris kõlanud mõistukõne järgi küsimustele õiged vastused leida. Kes on kõige osavam oma küsimuste tegelikku mõtet varjama? Kes kõige nobedam küsimustele vastama? Vastastiimide ületrumpamine käib mängu algusest lõpuni! Osalejad õpivad mängu käigus vastaste nippidest ning meeskonna omavaheline suhtlemine areneb jõudsalt.

Kapo meeskonnamäng sobib kõigile, sest liikumistempo ja marsruudi valib meeskond ise. Mängu põhirõhk on suhtlemisel, kuna osalevad meeskonnad saavad konkreetselt üksteise tegevust mõjutada. Kõik kuulevad kogu mängu aja kõiki ja seeläbi võetakse kiirelt üle vastaste nipid ja meetodid - hea meeskonnatreening.

•  Meie poolt on kogu ettevalmistus ja läbiviimine ning auhind parimale tiimile.
•  Mängida võime nii Tallinna parkides kui ka maakohas, kõige paremini sobivad väikelinnad ning turismitalud. Kuid mängida saab ainult valgel ajal
•  Grupi suurus 10 kuni 60 inimest. Parimal juhul võiks osaleda vähemalt 3 võistkonda, ühes võistkonnas 2-5 inimest
•  Kapo kuulab mäng kestab 2 tundi. Vastuste arutelu ja auhinna kätteandmine peale mängu lõppu kestab umbes 30 minutit. Mängu jooksul läbitakse jalgsi tavaliselt 3-4 kilomeetrit
•  Luurata saab eesti ja inglise keeles. (Sobib ainult samas keeles suhtlevatetele osalejatele!)
•  Vihma korral meie poolt vihmakeebid

 

*Mängu nimel ei ole mingisugust seost ühegi asutusega.
Mäng on kandnud ka nime Enigma, mida on jälgede segamiseks muudetud.
Kaitsepolitseiamet on mängu vastu huvi tundnud.


Kapo kuulab meeskonnamäng Meeskonnatöö praktika Kapo kuulab mängul Kapo kuulab meeskonnamäng varustus Kapo kuulab mängu staabis tiimide juhendamisel

 

 

 

Osalejate muljeid mängust

 

Annika Melsas, E.T.V.A. Varuosad tiim Peebu sauna juures, kevad 2017

Jäime mänguga väga rahule. Isegi halb ilm ei seganud!

Ulvi Kullerkupp, Baltic Agro Mäetagusel luurel, sügis 2016

Mäng oli vahva ja sujus hästi. No nagu ikka karja meestega tekib vaidlusi – nii oli ka meie mängus, kuid see käib meie meeskonnas sageli nö mängu juurde :). Kõigil ikka kange isu võita. Tore mäng oli, aitäh.

Madli Uin, ENICS Tartus mängimas

Mäng oli väga huvitav ja elamust pakkuv. Kuulsin tiimilt ainult positiivset tagasisidet ja ettevõttes kuulsin juba, et oldi ka töökaaslastega oma toredat kogemust jagatud. Korraldus oli läbi mõeldud ja professionaalne. Kestvus oli täpselt paras, ei tüdinenud ära kuid ei jäänud ka midagi puudu. Ühesõnaga tekitas häid emotsioone ja oli selline nagu loodetud
Aitähh teile.

Veel osalejate arvamusi

Tiina Saar, Proekspert Luhtres mängimas, kevad 2015

Suur tänu mõnusa koostöö eest. Luhtre kohana oli imeline, toit maitsev, saun hea, pererahvas lahke.Mäng sujus ka kenasti ja andis hea stardi päevale. Kohati tundusid küsimused lihtsad, aga lõpuks sai ikkagi nalja ka.

Allan Sombri, Postimees Valgehobusemäel, kevad 2015

Tere, kõik toimis ootuspäraselt. Ülesanded ja rada mõistliku raskusastmega.Tänud korraldamise eest.

Karin Muru, Mängimas Viljandi linnas

Mäng oli väga kift ja õige valik meie seltskonnale!
Veel järgmiselgi hommikul tekitas elavat arutelu hommikusöögilauas, kus üks või teine punkt ikkagi oli ja kes mida seal märkas.

Kristina Hallik,  Tallinna Vesi AS Kadrioru pargis luuramas

Tänud veelkord eilse laheda mängu eest! Jääme põnevusega teie uusi tooteid ootama. :)

Katrin Lepik, Dream-Team ehk Uus Maa Kinnisvarahalduse endised töötajad 

Eelmisel reedel mängisime Kadriorus Enigma mängu oma seltskonnaga ja tahtsin tänada eriti lahedat Birgitit, suurepärase organiseerimise ja mängu eest! Meil oli väga lõbus ja muljeid jätkus veel kogu õhtuks :-)!  Ja kuna me kõik hüper-super rahule jäime, soovin teilt uurida võimaluse kohta teha suvel üks fotojaht.

Reelika Romandi, Fazer Eesti As Toosikannul

Tahan tänada Teid meeleoluka, huvitava ja meeldejääva ürituse eest! Kõigile väga meeldis ja kindlasti soovime Teid ka edaspidi sama mõnusaid tegevusi läbi viima!

Kapo mängu korralduse tasu

100% garantii - kui mäng ei meeldi, ei pea maksma.

10-le inimesele  350 €
Iga lisanduv inimene  20 €

Grupihinnad (osaleb rohkem kui 35 inimest):

36 kuni 50 inimest 850€
51-60 inimest 1000€

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. 
Meeskonnatöö praktika mängude läbiviija juriidiline nimi on Tiimitöö OÜ

Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Telli oma koolituspäeva lõpetuseks "Kapo kuulab"!

Helista kohe Alarile ja küsi lisainfot 56632979! See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Saada päring!

 

 

 

© Kapo kuulab!  mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI autentne omalooming. 
Välja mõeldud aastal 2006, idee autor Alar, tiim Eric, Birgit, Toomas.

 

 

 

 

  • Kapo kuulab! sobib kõige paremini väiksemale pundile meeskonnakoolituse jätkuks
  • Grupi suurus 8-50 
  • Aastaringselt, valgel ajal
  • Mängu aeg: 2-2,5h
  • EST, ENG
  • © 360 KRAADI omalooming 2006

 

 

Võta ühendust!  

linda tetsmann

linda@360.ee 
Tel. 56246787

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit