Fotojaht

100% nalja garanteeritud! 

Kui tahad mängu, mis võimaldab pikast koolitus- või seminaripäevast lõõgastuda ilma igasuguse peamurdmise, planeerimise või muu aju ülekoormusele viiva pingutuseta, siis mängi Fotojahti! Puhasta oma pea töömõtetest, lase oma loomingulisel minal esile tulla ja kaks tundi nalja ja naeru lõbusa jalutuskäigu jooksul on garanteeritud! Fotojaht on tõeliselt lõbus mäng, mis õnnestub alati!

Sinu meeskonnal tuleb etteantud vihjete ja vanade fotode järgi üles otsida pildistamiskohad ja vastavalt legendile lavastada igas võttepaigas üks kindlal teemal foto.  Mida rohkem loomingulisust, julgust ja omapära, seda nauditavam on lõpptulemus. Peale ettenähtud võttepaikade läbimist saavad kõik meeskonnad suurel ekraanil üksteise „jahisaagiga“ tutvuda - nautida unikaalseid stseene, leidlikke kompositsioone ja koomilisi nägusid kõige ootamatumates olukordades. See mäng sulatab Su meeskonnaliikmete vahel ka kõige kõvema jää! :)

Fotojahi teema võid ise valida

Kui oled oma tiimiga korra juba Fotojahi mängul osalenud, aitab vaheldust tuua mäng, mille legend on seotud ürituse teemaga – „Kaheksakümnendad“, „Maffiapere“, „Vanaeestlased“ jne. Tahad olla filmikangelane mõnest teada-tuntud filmist? Näiteks "Viimne reliikvia"või "Siin me oleme"?

Loe täpsemalt kuidas me seda mängu mängime!

Jahti saab korraldada aastaringselt ja kõikjal, see ei nõua füüsilist pingutust ning sobib igas vanuses osalejatele. Jahile väljas järgneb fotode vaatamine suurel ekraanil.

 

•  Meie poolt on kogu vajalik tehnika (fotokad, dataprojektor, arvuti, ekraan) ja läbiviimine ning auhind võitjale. Vihma korral meie poolt kõigile vihmakeebid
•  Fotojahi korraldamiseks koha leidmisel-valimisel piiranguid peaaegu pole. Jahti võib korraldada nii linnas või väikeses maakohas kõikjal üle Eesti
•  Fotojahti saab korraldada Sulle sobival teemal või jälgides ürituse stiili
•  Mängust saab osa võtta 10 kuni 200 inimest korraga. Ühe meeskonna optimaalne suurus on 6-8 inimest
•  Fotojaht kestab 2 tundi, jahi jooksul läbitakse paar kilomeetrit. Fotode vaatamine kestab lisaks pool tundi kuni tund
•  Fotojahti saab läbi viia eesti, inglise, soome ja vene keeles. Välisgruppidele anname linnades linnakaardid koos vihjetega

 

Fotojaht Tallinna vanalinnas Lõbus fotojaht Fotojaht on lõbus mäng! Meeskonnamäng, mis õnnestub alati!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osalejate muljeid fotojahist

 
Eevi Reinfelt, OÜ Pakkemeister Hillman Kuke Talus, talv 2016

Täname südamest laheda mängukorralduse eest! Meile väga meeldis. Me täpselt ei suudagi kokku lugeda, mitu korda teie abi oleme kasutanud, kuid kindel on see, et igal korral oleme mängu enda ja korraldusega väga rahul olnud. Tänan seega meie kõigi poolt veelkord.

Margit Sikaste, OÜ Advokaadibüroo RASK Hiiumaal jahil, suvi 2016

Meil väga meeldis see mäng ja väga lõbus oli. Samuti jäävad vahvad pildid seda üritust meenutama :). Tänud Teie meeskonnale!!!!! Imelist suve ja ehk tulevikus kohtume taas!

Veel osalejate arvamusi

Merit MustaOÜ DeLaval Viljandi, jaanuar 2016

Tänan uurimast, mulle tundub, et väga meeldis. Nädala alguses sain postkasti väga mitmeid kirju, kus tänati toreda ürituse eest ja nii mõnedki mainisid ära, et eriti meeldis see väline tegevus. Õnneks oli meie kasuks ka imeilus ilm, mis muutis fotojahi veelgi nauditavamaks. Aitäh teile!

Annely Kalmus, Saint-Gobain Ehitustooted AS, kevad 2015

Tänan kogu meie tiimi nimel mõnusa seikluse eest – kõik olid rahul! :) Võimalik, et kordame oma klientidega. Ja usun, et oma tiimiga tahame kindlasti kunagi jälle midagi toredat ette võtta. Andke aga märku, kui te uut tüüpi seiklusi välja olete mõelnud!

Kaire Sildver, Saunamaailmas mängimas, kevad 2015

Siivi käis eile meie üritusel fotojahti tegemas. Tahtsin väga tänada meeleoluka ja hästi õnnestunud ürituse eest. Kõik külalised kiitsid samuti väga ja lõi hea meeleolu kogu ülejäänud õhtuks. Jääme põnevusega pilte ootama, et toredat õhtut meenutada. 


Kadri Ulla, Tallinna vanalinnas sünnipäeva fotojahil

Tahtsin tänada väga toreda ürituse eest! Ma pole kunagi enne saanud külalistelt järgmine päev tänukõnesid meeleoluka peo eest! Oli väga lõbus ja huvitav! Mängujuht Toomas oli meeldiv ja asjalik!


Carmen Kaljulaid, AS Piletilevi Oxforellis mängimas, 2013 sügis

Tänan, super tore oli, kollektiiv oli rahul! Oleme nüüd rõõmsal meelel valmis sügist vastu võtma! Aitäh, aitäh, aitäh!

Sjuzana Solonenkova, Mercell Estonia OÜ tiim Otepääl 

Tahtsin tänada fotojahi eest. Mäng läks väga ladusalt, kõik toimis ja nalja sai meeletult! Kõik jäid väga rahule ning kindlasti soovitan seda oma tuttavatele ka.


Merle Kullerkupp, Bong Eesti OÜ talvepäevadel Toosikannul 

Nagu ma Hannole juba ürituse lõppedes ütlesin, olin meeldivalt üllatunud;-)Kaido Kruus, Amphenol ConneXus OÜ Eisma külalistemajas mängimas

Veelkord suured tänud mängude eest! Rahvas oli sillas!


Heli Prints, AS A&G talvel Vabaõhumuuseumis jahtimas

Suured-suured tänud eilse meeleoluka fotojahi eest. Ilmselt terve tänane päev kulub meil muljetamiseks ja piltide üle vaatamiseks. 
Aga kindlasti on parim näide, et fotojaht on üks ääretult kaasahaarav ja lõbus mäng  see, et meie sekretär, kes on väga otsusekindel naisterahvas, teatas mulle eile hommikul, et tema jalutab jahil maksimaalselt 10 minutit ja jääb heal juhul ühele pildile ning siis suundub kõrtsi teisi ootama. Tund peale fotojahi algust  kohtasin aga meie sekretäri, kes oli ülevas meeleolus, möllas ringi lumes ja etendas kurja metssiga ning veel tund hiljem saabus ta kõrtsi õhetavate põskedega laia naeratus näol ja teatas, et see oli ütlemata lahe seiklus! Selleks korraks on meie seiklused seigeldud ja kõik rahul, seega oleks igati õigustatud kui saadaksite nüüd ka arve.


Külli Arro, sõpradega Tallinna vanalinnas fotojahil

Aitäh suurepärase mängu eest! Meil oli tõeliselt lahe pühapäev lumises ja kohati isegi tuisuses Tallinna vanalinnas. Kõik olid vaimustuses ja ülilõbusad :)! Pildid meenutavad seda veel kaua...


Kärt Välja, Krediidinfo AS Hiiumaal Kalanas fotojahil 

Aitäh! Saime fotojahil pisarateni naerda. Väga lõbus oli! Lisaks sellele, et saime naerda, poleks paljud meist kunagi arvanud, et nii mõneski muidu tagasihoidlikus töötajas nii palju loomingulisust ja teatrilavade jaoks kadumaläinud talenti leidub! 


Kadri Kaasik,Hamiltoni kliendiüritus Tallinna vanalinna fotojahil

Fotojaht laupäeva õhtul oli väga kihvt. Meie poolt veelkord suured tänud! Ma ei oleks kunagi uskunud, et mina julgen kõpskingade ja mantliga Tallinna vanalinnas kerjuseid mängida :) 


Ermo Jööts, A-Kullermees Laulasmaal fotojahil

Fotojaht läks väga mõnusalt, sai nalja ja seltskondadel oli lõbus! :) Tore asi teil välja mõeldud.


Julia Smirnova,sünnipäeva fotojaht Mustjõe kõrtsitalus

Suur suur tänu Fotojahi korraldamise eest!
Kõik võistkonnad jäid väga rahule, see oli tõesti väga lahe tegevus, kõik siiamaani vaatavad pilte ja naeravad.  See jääb kindlasti kõigile mälestuseks ja see mäng tegi minu juubeli väga eriliseks ja kaua meeldejäävaks. Ise ka osalesin ja ka vaimustuses :) Esimene sünnipäev, mis läks veel paremini kui ma planeerisin ja olen oodanud seda. Veelkord Teile suured tänud :) 


Egne Kahja, Elion fotojahil Tallinna vanalinnas

Meie suurimad tänusõnad sellise vahva ürituse korraldamise eest. Täna hommikul on ainult üks teema olnud meie põhiteemaks;)- Ikka eilne seiklus vanalinnas. Kõik osalejad on väga-väga rahule jäänud.


Aivi Valliste, Vanalinna fotojahil koos väliskülalistega

Rahvas väga rahul!  Ja kõik tahavad Tallinnasse tagasi tulla :) Te peaks küll kusagilt turismiarendusliidult raha küsima, palju tõhusam kui mis iganes welcome to estonia kampaania....


Margus Maksimov, Baltic Components Jänedal fotojahil

Jaht läks väga hästi ja kõigile meeldis väga! Igal juhul kolleegidelt on tagasiside senini olnud väga positiivne! :) Eriline tänu Tiinale hea ürituse läbiviimise eest! 


Kaili Kangur, Tamsalu noortekeskuse fotojahil

Tamsalus peetud fotojaht on läbi. Üritus meeldis lastele väga ja jäädi väga rahule. Mängujuht Birgit oli väga super!  Aitähh teile tegite lastele päeva huvitavaks. 

Lõbusa fotojahi korralduse tasu

 

10-le inimesele 350€Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi
Iga lisanduv inimene 18€


Grupihinnad (osaleb rohkem kui 35 inimest):

36-50 inimest 850€
51-70 inimest 980€
71-100 inimest 1290
101-130 inimest 1560
131-160 inimest 1880€

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides!
Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Meeskonnatöö praktika mängude läbiviija juriidiline nimi on Tiimitöö OÜ
Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

  

Tee ise fotojaht!

Kui Sa vajad suuremat paindlikkust ürituse ajakava osas, siis korralda ise fotojaht! Ilma läbiviijata on fotojahi hind ca 6€ inimese kohta. Loe täpsemalt siit lehelt "Korralda ise fotojaht"

   

Telli seminaripäeva lõpetuseks lõbus Fotojaht!

Helista kohe Alarile ja küsi lisainfot: 56632979. Või saada kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Saada päring!

 

 


©360 KRAADI Fotojahti mänguskeem ja lahendus on 360 KRAADI omalooming. Välja mõeldud aastal 2003. Idee autor Eric, tiimis Alar, Tiina.

 

 

 

  • Fotojaht sobib hästi meelt lahutama seminaripäeva lõpus
  • Grupi suurus 10-200
  • Aastaringselt, valgel ajal
  • Mängu aeg: 2,5+ h
  • EST, ENG, RUS, FIN
  • © 360 KRAADI omalooming 2003

 

 

Võta ühendust!  

alar linna

alar@360.ee
Tel. 56632979

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit