Meeskonnamäng EV100

EV100 nutimäng

100% Eesti mäng!

EV100 on spetsiaalselt juubeliaastaks valminud lihtne ja lõbus meeskonnamäng, milles on ainult 100% Eestiga haakuvad teemad. Mängu on hea lihtne ise omal käel läbi viia, meilt saad mänguvahebndi ja juhendi.

EV100 on maastikuviktoriini stiilis mäng meeskondadele, kus orienteerudes maastikul tuleb leida õiged kohad ning vastata Eesti teemalistele küsimustele. Küsimusi on nagu Eesti mälumängus ikka - nii valikvastustega kui piltidega, ning ajaloost kuni tänapäeva teemadeni!

Põnevaks teeb mängu, et iga tiim saab valida valikorienteerumise stiilis, endale sobivate teemadega punktid kuhu liikuda ning võtma vahel ka riske - valed vastused vähendavad skoori.

Saja, aktiivse maastikul nuputamise, minuti jooksul on igati väärikas koguda kokku vähemalt 100 punkti!  Mängu võidab tiim, kel on aja lõppedes kõige enam punkte kätte saadud.

Et kõigile jätkuks tegevust, on tiimid väikesed (4-5 inimest). Punktid asuvad maastikul, enamasti mitte kaugemal üksteisest kui 200 meetrit. Kokku läbivad tiimid looduses 3-6 kilomeetrit. Kogu mängu juhatab elektrooniline kaardiga mängumasin, mis esitab õiges kohas küsimusi, loeb kokku punktid ning kui kõik on tagasi, siis kohe on selgunud ka kõige nutikam võidutiim.

Kui tiimid on tagasi, teeme kokkuvõtte, kus arutame läbi eredamad hetked ja vaatame läbi õiged vastused.
Meie poolt parimale tiimile auhind.  Seiklus vältab koos sissejuhatuse ja kokkuvõttega orienteeruvalt 2 tundi, aktiivne liikumise aeg 100 minutit.

 

Osalejad arvavad

Ly Käärik, Silva Agro tiimiga mängimas Kunstimäel

Emotsioonid mängust on endiselt veel laes. Kõigile väga meeldis!! Kedagi ei seganud, et jalad märjaks said, vapralt otsiti küsimusi ja püüti punkte. Vestlust sel teemal jagus lauda veel pikaks ajaks ja esmaspäeval töö juures jätkus arutele küsimuste ja vastuste kohta veel ja veel. Oleme Teile väga tänulikud toreda mängu eest.

Tiina Oja, Radisson Blu tiimiga mängimas Männiarul

Me jäime väga rahule ja osalejate tagasiside oli ainult positiivne. Me oleks võinud mitu mängu mängida ;)!

Veel osalejate arvamusi

Kristi Kärbo, Kevelt AS tiimiga mängimas Paekaldal

Tänan väga põneva mängu eest! Ka seekord ei pidanud 360 teenustes pettuma. Mäng oli väga hästi korraldatud – küsimused olid põnevad ja seiklust jagus kõigile. Järgmise korrani!

Aire Metsaluik, iD süsteemide OÜ tiimiga mängimas Ale Sepal

Tahan tänada väga toreda mängu eest. Emotsioonid on kõigil positiivsed ning meiele osaks saanud äikesetorm ei vähendanud neid karvavõrdki :). Uute kohtumisteni!

Marii Männiste, Traveller teamiga, Kadrioru pargis

Meil oli väga tore. Jäime väga rahule! Hästi organiseeritud ja toredad küsimused olid :)

 

Mängu ettevalmistuse ja tahvelarvuti rendi tasu

on 49€ meeskonna kohta

  • Ühes tiimis 4-6 inimest
  • Meie poolt on mängu ettevalmistus maastikul, tahvelarvuti (iPad, Samsung 10') rent koos vihmakindla koti ja internetiga.
  • Minimaalne 2 meeskonda, maksimaalne 10 (kokkuleppel kuni 200)
  • Rendiperiood 48h - päev enne üritust saab varustuse kätte, üritusest järgmisel päeval tagasi. Laupäeval toimuva ürituse korral saab varustuse tagasi tuua esmaspäeva hommikul.

 

Telli EV100 mäng!

Lisainfot küsida ja üritust tellida saad See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  Tel +372 56632979

 

©360 KRAADI  2018

 

 

  • Grupi suurus 8-800 
  • Aastaringselt, ka pimedas
  • Mängu aeg: 2h
  • EST
  • ©360 KRAADI omalooming 2018

 

 

Võta ühendust!

 

Saada päring siit:

tiinal@360.ee
Tel. 56632979