discgolf pimedas 0

Discgolf

Uus Eesti rahvussport

Kas teadsid, et võid igas Eestimaa paigas ja igal ajal mängida golfi? Ja mitte minigolfi. Suurt golfi mille suurim väärtus on mõtestatud jalutuskäik looduses. Lisaks heale seltskonnale ka natuke võistlust. Uueks Eesti rahvuspordiks pürgivat ala saab nüüd mängida ka pimedal ajal helendavate ketaste ja valgustatud korvidega! On isegi ägedam, kui valgel ajal! Meil on mobiilne varustus ja paigaldame raja teie ürituse toiumumise kohta!

Tegemist on discgolfiga, mille raja saab üles panna pea kõigi majutusasutuste juurde. Erinevalt tavagolfist kasutatakse võistlemiseks lendavaid taldrikuid. Mängima saab hakata kohe ilma eelneva ettevalmistuseta.

Mängu eesmärgiks on võimalikult väheste visete arvuga läbida kõik rajad. Iga raja algus- ja lõpp-punkt on tähistatud ning alguskohas on antud ka selle rajalõigu kaart. Radu on standardmängus 8. Ühe raja pikkus võib olla viiekümnest viiesaja meetrini. Kogu mängu jooksul läbitakse tavaliselt 1-2 kilomeetrit.

Discgolfi rada võib olla avatud terve päev ning üksikmängus minnakse rajale 4-5 inimesest koosnevate gruppidena. Igaüks saab visketaldrikud. Grupp saab punktikaardi ning lühikokkuvõtte reeglitest. Igaüks mängib enda eest ning teised kontrollivad, et punkte märgitakse õigesti ja õiglaselt.

Kui rühm on esimese raja läbinud läheb rajale järgmine rühm. Võistlejal võtab mängu läbimine umbes tunni (aeg sõltub maastikust ja rajast). Mängu võib kohandada ka omavaheliseks jõukatsumiseks.
discgolf pimedas 1 Discgolf Roosta Puhkekülas  DiscgolfDiscgolf pimedas Laitse Graniitvilla juures

 

 

 

 

 

 


Meie poolt on 8 korviga rada, erinevad kettad osavõtjatele ning instruktor ning auhind parimale. Pimedal ajal ka öövarustus  - LED pealambid, helendavad kettad, valgustatud korvid. 

Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

 

 

Osalejad arvavad


Triin Truumees
, Rödl & Partner Rakveres mängimas, sügis 2017

Suured tänud teile meie kollektiivi poolt, et meie ürituse õnnestumisele kaasa aitasite! Kõik osalenud jäid väga rahule ja tundub, et nii mõnigi sai discgolfi-pisikuga nakatatud :)

Katrin Reim, TNT Express Worldwide Eesti AS Luhtres seiklemas, 2016 sügis

Discgolf leidis sooja vastuvõtu, isegi soojema kui oskasin arvata. Nii mitmedki töötajad said sealt vist pisiku kaasa :) Raharalli sujus kenasti ja meie töötajad jäid väga rahule. Meid soosis kena sügisilm ning sellega kaasnev töötajate hea tuju. Suured tänud korralduse ja koostöö eest!

Eneli Oja, AS Maru Metall Otepääl, 2016 talv

Jäime väga rahule. Õnneks olid meist vaid mõned seda mängu varem proovinud, seega oli avastamisrõõmu rohkem. Teine kordki! Täname!

 

Golfiürituse korralduse tasuKui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi

3 kuni 6 tunniks 470€
Lisandub käibemaks.Tellimine

Discgolfi tellimiseks võta ühendust Alfrediga telefon: 53473441, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

Saada päring!

 

 


Korraldame discgolfi üritusi mobiilsete radadaga alates 2005. aastast.

 

 

  • Discgolf sobib hästi suurtele üritustele mängu jätkuks või eraldi tegevusena kergeks järeltegevuseks seminarile
  • Grupi suurus 20-250+
  • Kevad, suvi, sügis, vähese lumega talv, ka pimedal ajal
  • Mängu aeg: 1-8h
  • EST, ENG, RUS, FIN

 

 

Võta ühendust!
 

Saada päring siit:

alfred@360.ee 
Tel. 53473441