Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Pommirühm virtuaalmaailmas

12 - 40
Aastaringselt
2H
EST, ENG

Põnevus ja pinge on haripunktis, kui kell tiksub halastamatult ja pommirühm peab keerulise sütikuga virtuaalmaailmas oleva pommi kahjutuks tegema. 

Selles meeskonnamängus tuleb teil edu saavutamiseks teha head koostööd, ladusalt suhelda ning välja nuputada, kuidas erinevad pommid kahjutuks teha. Milline kood sisestada? Milline juhe lõigata läbi esimesena? Millist nuppu vajutada, et sütik kahjutuks teha enne kui aeg lõpeb. Kas sinu meeskond suudab sellele pingele vastu pidada? Ehe meeskonnatöö mäng. 

Kuidas mäng käib?

Mängu ülesandeks on virtuaalmaailmas asuvad pommid kahjutuks teha. Üks mängija asetab endale pähe VR-prillid, mille abil ta pomme näeb. Tema hakkab virtuaalmaailmas meeskonna käteks. Teised jälgivad pommimanuaali, kuidas erinevatele pommidele läheneda. Neil tuleb virtuaalmaailmas olevat meeskonnakaaslast demineerimisel juhendada. Pommimanuaal ei ole lihtne lugemine. Selle õige tõlgendamine tähendab nuputamist ja erinevate pisikesle puslede lahendamist. Pommi demineeriv meeskonnaliige kirjeldab samal ajal, kuidas eelmised sammud demineerimiseks on õnnestunud ja kas liigutakse õiges suunas. Edu toob suhtlemine ja koostöö.

Mängu võidab meeskond, kes 1 tunni jooksul suudab demineerida võimalikult palju erineva raskusastmega pomme. Alustatakse lihtsamatest ja mida pomm edasi, seda raskemaks muutub nende demineerimine. Iga 10 minuti järel tiimi liikmete rollid vahetuvad. Seega saab demineerimist proovida iga meeskonnaliige. Mäng on hea meeskonnatöö harjutamine.

Peale pommide kahjutuks tegemist on võimalus kõikidel virtuaalmaailma avastada. Võimalik on põgeneda Exit-ruumist, lennata mägedes, sõita ameerika mägedel jne. Uus kogemus ning ägeda elamused on garanteeritud. Ühes meeskonnas on 3-6 liiget. Meil on olemas 6 VR komplekti.

Kuhu mäng sobib?

Mängu saab korraldada aastaringselt igal pool. Kogu varustus töötab akudel ja soojal ajal saab mängida ka väljas. Vaja on vaid ruumi või ala, kuhu kogu seltskond mahub laua taha toolidele istuma.

Mäng sobib erinevatele meeskondlikele üritustele või lausa sõpruskondade kohtumisele. Mäng võib olla lõbus, samas sisuline ajaviide koolituspäeval vahelduseks või hoopis pingelise päeva lõppu. Võimalusi on palju.

Tutvu meie partner majutusasutustega, kus on mängu väga hea läbi viia.

 

Telli virtuaalmaailm mäng!

Küsi lisainfot: info@360.ee

Mängu hind

Grupi suurus                 Hind osaleja kohta
12 – 20 inimest                    33 €Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi
21 – 40 inimest                    28 €

Hinnale lisandub käibemaks 22%

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides.
Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Osalejate muljed

Kristina Hansen
Gunvor Services AS tiim Maiasmoka kohvikus, Sügis 2018
Mäng oli minu arvates väga lahe, meie tiim sai selle suht kiiresti selgeks, samas polnud see kunagi liiga lihtne. Osa rahvast alguses kartis mängu, aga kui selgeks sai, oli juba väga hea. Auhinnad olid väga meeldiv üllatus. Järgmisel aastal valime tõenäoliselt veel midagi teie valikust.
Mari-Liis Auntock
AS G4S Eesti tiim Ojakol, Sügis 2018
Jäime väga rahule! Kõik olid hasardis! Suuremale osale seltskonnast oli see esimene kokkupuude virtuaalreaalusega.
Mariann Luhaoja
Playtech tiim Tartus
Suur aitäh! Meie inimestele väga meeldis ja sain positiivset tagasisidet!
Liisi Vesselov
Jõelähtme vallavalitsuse tiimiga mängimas Ajaveskis,
Kuna meil oli väga erinevas vanuses osalejaid, siis alguses oli ka neid, kes veidi kõrvale hoidsid ja ütlesid, et pole päris nende teema, kuid vaatasin, et lõpuks kõrvale ei jäänud siiski keegi. Veidi kompamist ja kõik olid mängus. Ja need, kes varem veidi pelgasid, siis hiljem nö „vaba kava tehes“ Ameerika mägedel olid just nendel emotsioonid kõige rohkem laes. Seda oli põnev kogeda ja kõrvalt vaadata. Jäime väga rahule ja loodan, et nii mõnelgi osalejal hakkas mõte liikuma ka edaspidi virtuaalreaalsust kasutada. Need emotsioonid olid nii ehedad, et jäävad veel kauaks meelde.