Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI
Telli seiklushuvilise parimad pakkumised ja saa ühelt e-poe ostult soodustust -15%   Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Õppida, õppida, õppida!

Sportlik tiimimäng

See on meie kõige sportlikum meeskonnamäng! Võiduks tuleb kiirelt liikuda ning teha koostööd maastikupunktide “ära võtmisel”. Igas punktis on peidus üks kuulus tsitaat, mille saab endale esimesena kohale jõudnud ja selle autori ära arvanud tiim. Tsitaat: “Õppida, õppida õppida” on lihtne, kuid mängus on raskemaid pähkleid ja naljakaid ütlusi! Suurema tsitaadiskoori saamiseks tuleb meeskond jagada kaheks ning omavahelist tegevust hästi koordineerida!

Kuidas mäng käib?

Moodustame seltskonnast 10-liikmelised tiimid. Iga meeskond saab 2 varustuse komplekti varustust. Esimene ülesanne on jagada oma meeskond kaheks. Kontrollpunktid on erineva väärtusega: ühe punkti saab lihtsamate kontrollpunktide eest, kaks punkti annavad raskemad ja kolme punkti väärtusega kontrollpunktid asuvad veidi kaugemal ja sinna ei vii alati teerada. Meeskonnnal tuleb omavahel teha koordineeritult koostööd, et rabada konkurentidel punktid eest! Kõige raskemad tsitaadid on tõelised pählid ja seotud erinevate asukohtadega maastikul. Nendes punktide saamiseks on vajalik hea koostöö ja suhtlus kahe rünnakrühma vahel. Kui punkt on võetud kaod see kaardilt! Edu toob mängus kiire liikumine!

“Õppida, õppida, õppida” on sportlik liikumine koos strateegia ja tiimitööga. Tulemused selguvad kui aeg on otsas ja punktid kokku löödud.

*Grupi suurus 30-600 inimest
*Läbiviimise keeled: eesti ja inglise
*Saab mängida ka pimedal ajal


Kestus ja distants

Mäng kestab umbes 2,5 tundi. Mängu jooksul läbitakse jalgsi kuni 5-7 km (soovi korral pikem distanst)

Meie poolt on kogu ettevalmistus, läbiviimine ja auhind.

Hinnad gruppidele

kuni 70 osalejat 1290€
71 – 100 osalejat 1460€
101 – 130 osalejat 1640€
131 – 160 osalejat 1810€
161 – 200 osalejat 1950€

Veel suuremate sündmuste puhul küsi erilahendust!
Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%
Meeskonnatöö praktika mängude läbiviija juriidiline nimi on Tiimitöö OÜ

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides! 
Vaata kaardilt sobivat turismitalu.