Kajakimatkad merel, suurematel jõgedel ja järvedel

Kajakimatkad

Põnev kajakimatk Eesti kogenuimate korraldajate poolt!

Korraldame kajakimatkasid merel, suurematel jõgedel ja järvedel igal pool Eestis. Matkamiseks kasutame kahe- ja ühekohalisi meresüstasid ehk kajakke. Need kajakid sobivad ka mitmepäevaste matkade jaoks. Hooaeg algab aprillis jõgedel, jätkub suvel merel ja lõppeb oktoobris taas sisevetel. Seiklusfirma 360 KRAADI on Eesti kõige kogenum süstamatkade korraldaja.

 


Meie kajakimatkad on mõeldud algajatele ja ei eelda eelnevat kogemust ega väga head füüsilist vormi. Matkadel kasutame plastikust kahekohalisi kajakke Boreal Esperanto, mis on stabiilsed ning mahutavad piisavalt varustust, kajakid on varustatud tüüriga.
Oma grupiga matkale tulekuks vali välja sobiv piirkond ja võta ühendust Ivoga. Üksi või väiksema seltskonnaga matkamiseks tutvu plaaniliste matkade kalendriga. Omal käel seiklemiseks saad meie käest varustust rentida.

 

 

Hiiumaa laiud on meie arvates parim kajakimatka piirkond Eestis. Kauni looduse ja rikkaliku kultuuripärandiga laiud asuvad üksteisest parajal kajakisõidu kaugusel. Laidude vaheline meri on madal, soe ja aerutamine tuulte ning lainete eest kaitstud.

See on rännak ühte ebamaisemasse kohta hüljeste saatel!

Aerutame Hiiumaa ja Vormsi vahelistesse vetesse hallhülgeid vaatama. Hallhülged on suuremad ja julgemad, kui viigrid. Hallhüljeste populatsioon on väga heas seisus ja kasvab jõudsalt. See võimaldab nende suurte ja uudishimulike mereimetajatega tutvuda väga lähedalt.