Fatbike matk Valklas

Tallinnast 40 km kaugusel Valkla asula tagant pääseb ilusa puhkekeskuse äärde, kust on avatud pääs kaunisse liivaranda, mida fatbike-ga lihtsalt suurepärane avastada. Liivarand ise on väga mitmepalgeline, võimalik on sõita kas sileda liivaranna ääres või siis künklikel luidedel, tempo sellest ei muutu, kuna ratta laiad rehvid tagavad mugava sõidu igas olukorras.

 

mt_ignore

Vahepeale satuvad rannas kummalised ent huvitavad vanad majad, kivised rannaosad pakuvad ka tehnilist nikerdamist ja mõned kitsad rajad ning veeületus põnevust. Kui rand otsa saab, keerame läbi metsa end tee peale ja läbime väga värvilise ja kauni Kaberneeme küla, mille teises otsas asubki juba poolsaare tipp, kus otsast ongi hea aeg väikeseks pausiks ja vaate nautimiseks. Peale seda jääb üle läbi küla tagasi sõita ja siis juba jääme ranna ääres olevasse metsa, kus huvitavad risti-rästi jooksvad künklikud rattarajad panevad silma särama igal rattasõbral ja samas on võimalik ka kõrgemalt näha rannavaadet pisut teise nurga alt. Kui reis lõpuks läbi on, jääb alles vaid kahjutunne, et neede lõbusad ja huvitavad 3 tundi nii kiirelt mööda said.

Matka pikkus:

Ajalielt umbes 3h. Matka alustame Valkla Puhkekeskuse juurest.

Raskusaste:

Kerge, liivarannad ja küla sõidud on kõigile

Hind:

49€ inimine (minimaalne matkakorraldustasu 490€)

Matkakorraldustasu sisaldab: 

Matkajuhi teenuseid
Fatbike rattaid
Kiivreid
Helkurveste
Rattakotte (vajadusel)
Käibemaksu

Tellimine ja lisainfo:

Kaarina See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel: 56 22 71 91 

 

 

Võta ühendust!  

kaarina konsap

kaarina@360.ee
Tel. 56 22 71 91

 

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit