Kallisaba Puhkemaja Järvamaa piiril

Seekord on heameel kirjutada paar rida ka ühest värskest majutusasutusest Järvamaal – Kallisaba puhkemajast.

Kuigi asutus asub Järvamaal, on ta asukoht Tallinnale väga hea – asub see Järvamaa servas vastu Harjumaad, Talllinna piirist vaid ca 65 kilomeetrit.

Kallisaba asub Valgehobusemäe vahetus läheduses ning sealne künklik maastik ongi üheks koha eripäraks. Puhkemaja asub küngaste vahel ja jätab sellise mõnusa mägiküla mulje. Ainuke sile plats territooriumil on võrkpalli plats. Kõrvpalliplats on juba ehitatud mägisele alale iseloomulikult, maast kõrgele eraldi platvormile.

Kallisaba külalistemajas on kohti 32 inimesele, koos lisakohtadega mahub ka kuni 40 inimest.  Olemas on seminariruumid, saunad, köök.

Lähiümbruse maastik on väga hea ka erinevate meeskonnamängude läbiviimiseks. Väikese autosõidu kaugusel on räätsamatkaks Kakerdaja raba. Lumisel ajal on Valgehobusemäe ümbrus hea paik lumeräätsamatkaks.

Kallisaba on taas üks sellistest uutest majutuskohtadest, mille kodulehelt ei saa õiget ülevaadet, kui hea see koht on.  Aga võib kinnitada, et koht on aus ja pererahvas püüdlik - julgen soovitada.


Kallisaba puhkemaja koduleht


Nipernaadi rännak maastikumängMeeskonnakoolitused