Lõuna-Eesti on üks tore "maa". Seiklushuvilisi sõpru ootavad meie uued koostööpartnerid:


Kanepi asula servas ootab külalisi tore talu. Kohe hoovi sisenedes tervitab mõnus maahõng.
Talus on külaliste päralt kolm hoonet - külalistemaja, seminarihoone ja suitsusaun.

Majade vahele peitunud Bernhard üllatas kui astusin autost välja.
Justnagu kameeleon sulandudes sissesõidul ümbritseva tänava ja majadega ning teiselt poolt avanes tore vaade Otepää kuppelmaastikule ja eemalt paistvale metsale.
Ideaalne paik seikluslikeks meeskonnamängudeks.

Võrumaa metsade ja küngaste vahel peidab end suurepärane paik mitte ainult suusatamiseks vaid ka mõnusaks ajaveetmiseks.

Uuendasime taas majutusasutuste kaarti.

Kuigi mänge saab korraldada kõikjal üle Eesti olenemata kohast, saad kaardilt vaadata kohti, kus oleme käinud ja mänge juba korraldanud. Kaardilt saad kindlasti ka ideid majutuskoha leidmisel. Meilt võib alati küsida ka nõu ja infot kohtade osas, kus oleme käinud.

Aasta alguses sai külastatud Võrstjärve külastuskeskust, mis on hea paik seminarikohaks, kuid mis ise ei paku majutust. Nüüd sattusin külla külastuskeskuse kõrval, üle jõe asuvasse Jõesuus turismitallu. Kaks koostööd tegevat asutust moodustavad kokku hea komplekti.

Seekord sattusin üle pika aja Pärnumaal asuvasse Ojako turismitallu ning seda valgel ajal. Ojakol on vahepeal palju arenenud ja see annab põhjuse neist paar rida kirjutada.

Seekord on heameel kirjutada paar rida ka ühest värskest majutusasutusest Järvamaal – Kallisaba puhkemajast.

Heameel on, et taas on avatud üks hea paik Tallinna lähedal, kus on head tingimused ka erinevate seiklusmängude läbiviimiseks.

29Mär2011

Lepiku talu Harjumaal on hea koht neile, kes otsivad seminari pidamise kohta Tallinnast väljas aga mitte kaugel.


Nipernaadi rännak maastikumängMeeskonnakoolitused