Milline meeskonnamäng valida sügisel?


Peale kuiva suve on tavapärane sügis kohal. Sügisel ikka sajab ning kehvem ilm ei välista tegevusi ja meeskonnamänge väljas. Kui sündmuseks ette valmistada, siis vihm ei sega seiklust. Ka pime aeg ei sega seiklemist.

 

Üritust planeerides on oluline kindlasti osalejaid hoiatada, et tulemas on ka välitegevus ning osalejad saavad riietuda ilmale sobilikult või haarata kaasa teise komplekti õueriideid. Kui ka veekindla jope unustasid selga panna, siis kiire abi saab meie vihmakeebist. Neid on alati kaasas.

Kas iPad on veekindel?

Kasutame paljudes sügisel toimuvates meeskonnamängudes mängu ühe osana ka iPade, tekib kohe küsimus, kas need on veekindlad? Paljas iPad ei ole, kuid meil on kasutuses erinevad kaitsekotid tahvelarvutitele, mis teevad neist vihma- ja kukkumiskindad töövahendid väljas toimetamiseks. Eraldi lahendus on kindaga tahvelarvuti kasutamiseks.

 

Veekindel iPad meeskonnamängudel


Milline meeskonnamäng valida, kui on vihma võimalus?

Paremini sobivad mängud, milles on pidevalt mõõdukas hoog sees, ei pea midagi ootama, sest liikudes on alati soe. Meeskonnatöö mängudest on kõige "veekindlamad" Faks peakontorist ja NoEasyDay. Mõlemat saab mängida ka pimedal ajal, kui meie poolt kõigile ka LED pealamp.

Kehva ilmaga sobivad hästi ka EV100, Loquiz ja 100 MÖLKI ning uuenenud Fotojaht 2, kus me enam ei kasuta prinditud pabermaterjali.

Suurtest meeskonnaharjutustega mängudest sobivad hästi sügisüritustele nii Raharalli, kui ka Aardejaht.

Kõige raskem osa mängust on sügisel üle ukseläve õue astuda. Kuid kui meeskonnamäng on haarav ja hoogne, siis ei pruugi vihma märgatagi. :)

Vihm ei sega seiklust!

 

Kas tiimitööd saab treenida pimedas?

Kella keeramine sügisel on oktoobri viimasel pühapäeval. Peale seda jääb tavaliselt ikka seminarijärgne meeskonnatöö aeg pimedale ajale. Mänge saab aga korraldada ka pimedas. Kõik mängud pimedale ajale ei sobi. Nutikad mängud, kus meeskondi juhatab maastikul GPS süsteem ja ei ole vaja liikuda kompassiga, toimivad pimedas hästi ja pimedus lisab põnevust juurdegi. Pimedal ajal on meie poolt kaasas kõigile lisaks muule varustusele LED pealambid ja vajadusel helkurvestid.

Kõige põnevad on pimedal ajal meeskonnatöö mängudeks Faks peakontorist, ning Lihtne ja Lõbus mängudest 100 MÖLKI.

Vaata siit, meeskonnamängude valikut, mis sobivad pimedal ajal seminari jätkuks.


Tallinnas Glehni lossi pargis on pimedal ajal eriti äge kuulata müstilisi helisid Helide maailma mängus!

Pime aeg muudab ka Discgolfi mängu eriliseks! Paigaldame mobiilse valgustatud raja üles teie ürtituse asukohta ja mängime discgolfi pimedas helendavate ketastega.Pimedus lisab põnevust!


 


Nipernaadi rännak maastikumängMeeskonnakoolitused