Ideid meeskonna jõuluürituseks


Soovitame sel aastal traditsiooniline jõulüritus korraldada selline, mis eristub varasematest ja jääb ikka meelde!

Võib ka niisama süüa ja sumiseda, nagu igal aastal, kuid jumet lisab kindlasti üks äge meeskonnatöö mäng!

Seikle vanalinnas enne pubisse minekut!

Kui korraldad jõulupidu Vanalinnas või Telliskivi siis on igati hea enne teha väike jalutuskäik vanalinnas! Nutika vanalinnaseiklus on parajalt lühike, rahuliku tempoga jalutamine vanalinnas, kuid see-eest täis põnevust ja ei puudu ja võistlusmoment! 
Loe täpsemat Vanalinna seiklusest siit!

Hüppa kolleegidega virutaalmaailma!

Kui aga väga liikuda ei taha, kuid vajad põnevust, pinget ja meeskonnatööd jõulurüritusele, siis selleks on parim viis uus meeskonnamäng Pommirühm virtuaalreaalsuses. Vähe liikumist reaalses maailmas, kuid virtuaalmaailm on suur ja lai. Mäng on tõeliselt haarav ja hasarti tekitav. Sisustab märkamatult tunde! Saab mängida igal pool söögikohtades, kus hoogne jutt teisi ei sega! Vaata uut virtuaalreaalsuse meeskonnamängu siit.

Tee ise PÖFFi!

Vana hea Filmifestivali mäng - puhas klassika! neile, kes tahavad firma jõulupeole rohkelt nalja ja meeskonnatööd ka pidulikumates riietes ette võtta! Loe Filmifestivalist täpsemat!

Loodus kutsub!

Matka töökaaslastega lumises rabas. Ega talv taeva jää ja küll detsembris juba lumi maas on - tasub juba nüüd planeerida üks äge piknikuga räätsamatk rabas. Soovitame kohtu, kus saab peale matka teha lõket, grillida vorste ja nautida karget ilma!
Vaata räätsamatka võimalusi.

Või küsi veel ideid, mida seikluslikku jõuluüritusel ette võtta!
Alar - 56632979
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

 

 

 

 

 

 


Nipernaadi rännak maastikumängMeeskonnakoolitused